Konum taşınmadan bir bakın

kisisel bir problem olsa boyle bir yorum yapmam ama
bakin suriyeli gocmnlere vatandaslik verilecek bunun anlmini biliyor musun?
birkac gun once en guvenli havalimaninda 3 ayri patlama oldu ertesi gun bayram gibi acilis yapildi okudun mu?
hergun dogudan sehit haberi geliyor gazetelere hic goz attin mi?
surekli en cok kullandigin urunlere zam geliyor. bosanmalarini ve ne okdugu bilinmeyen sevgilisini takip ettigin insanda okadar cok para varki onu etkilemiyor ama seni beni etkiliyor bu etkilnmeye sesimizi cikarmayalim diye de onlar daha cok para kazaniyor biliyor musun???
asil rezillik ne biliyor musun? kadin cocuk tecavuzleri artti farkinda misin? hani o dizilerde yasanan olaylari ornek alanlar bunu yapiyor biliyor musun?
hadi herseyi gectim sen bunlari takip ederken baska insanlar cok daha buyuk rezilliklerle basetmeye calisiyor.

neyse bil istedim...

tamam hadi konuyu boş buldunuz diye yazdınız iyi hoş ama Allah aşkına sanki ananızla babanızla kocanızla her gün mülteci sorununu mu konuşuyorsunuz
hiç eğlence, boş muhabbet ya da kişisel derdiniz yok mu?
Ki açtığınız konuların hepsi kişisel dertleriniz
insanlardan kişisel dertleriniz için sürekli dua istemişsiniz
biri de size çıkıp, mülteciler var dememiş.
sürekli ülke gündemi mi konuşasınız var anlıyorum da
konu ne kadar boş olursa olsun,
bu kadar kötü bir memlekette bırakın da insanlar boş boş muhabbet etmekten bari zevk alsın.

tamam hadi konuyu boş buldunuz diye yazdınız iyi hoş ama Allah aşkına sanki ananızla babanızla kocanızla her gün mülteci sorununu mu konuşuyorsunuz
bu kadar kötü bir memlekette bırakın da insanlar boş boş muhabbet etmekten bari zevk alsın.
İyi de yanlış topicte açılmış. Haber bölümüne açılmalıydı ki o bölümü yoruma kapattılar geçenlerde. O sebeple, konu sahibi bile bile bdv'nin ortasına bu konuyu açmış. Bu bir dert değil ki. Bdv ye göre içeriksiz konu oluyor.

peki.... iyi geceler...

İyi de Zeynep hanım da acunu ilk karisindan boşatıp almış bence burda tek suçlu acun , evliyse bakmayacak karıya kıza sonuçta hepimiz kadınız burda bicogumuz evli kimse kocası aldata aldata evliliğini sürdürmüyor, keşke ilk olaylar çıktığında bosanmayi akıl etselerdi

Yanlış biliyorsun, Acun ilk karısından 93 yılında boşanmış Zeynep Ilıcalı ile 2003 yılında evlenmiş.

İyi de yanlış topicte açılmış. Haber bölümüne açılmalıydı ki o bölümü yoruma kapattılar geçenlerde. O sebeple, konu sahibi bile bile bdv'nin ortasına bu konuyu açmış. Bu bir dert değil ki. Bdv ye göre içeriksiz konu oluyor.
orası ayrı, haklısınız. ama yine de bu topicte mülteci, tecavüz, taciz, ülkenin korkunç gündemi yok.

Bak ben bunu bilmiyordum
Acunun 4 kızı var 1 ı ilk eşinden fakir zamanlarından para için zeyneple evlenmis ünlü olmuş zengin olmuş şimdi de para için onla olan bi sevgilisi var yani etme bulma dünyası. Benim ilgimi çekiyor açıkçası tv8 asla açıp izlemem ama bu kızı takip ediyorum acun o kadar iktidar yanlisiyken seymanın attığı videolar dikkatimi çekiyor.
Dünya da neler olup bitiyor haklısınız hepsini görüp üzülüyorum ama bu dedikodu sonuçta canımı sıkmıyor geyik oluyo bize de

Yanlış biliyorsun, Acun ilk karısından 93 yılında boşanmış Zeynep Ilıcalı ile 2003 yılında evlenmiş.
Konu sahibi merak ediyorum amaç ne?
Bakın kızlar, bazı adamlar karımla mutlu değilim onu boşayacağım derken havaya sıkmıyormuş. Ciddiymiş. Gördünüz mü?????

Acunun 4 kızı var 1 ı ilk eşinden fakir zamanlarından para için zeyneple evlenmis ünlü olmuş zengin olmuş şimdi de para için onla olan bi sevgilisi var yani etme bulma dünyası. Benim ilgimi çekiyor açıkçası tv8 asla açıp izlemem ama bu kızı takip ediyorum acun o kadar iktidar yanlisiyken seymanın attığı videolar dikkatimi çekiyor.
Dünya da neler olup bitiyor haklısınız hepsini görüp üzülüyorum ama bu dedikodu sonuçta canımı sıkmıyor geyik oluyo bize de

acaba tayyip hiç, senin diğer hanım pek fingirdek falan demiyor mu?
hiç kızmıyor mu benim de en merak ettiğim bu

orası ayrı, haklısınız. ama yine de bu topicte mülteci, tecavüz, taciz, ülkenin korkunç gündemi yok.
Evet yok çünkü onun için ayrı bir bölüm vardı, sonra yönetim kapatma kararı aldı. Emin olun o dedikleriniz oldukça ateşli bir şekilde tartışıldı.
Fakat bu tür haberler, yani magazinsel haberlerin bdv'de yeri yok. Çünkü bireysel dediğimiz dert kapsamına bile girmiyor.
Biri kayınvalidesinden dert yanmış, e bu bir dert. Toplumsal ve sosyal bir nitelik taşıyor.
Ama bu olay fazlaca magazinsel, işin iç yüzünü olayın kahramanlarından başka kimsenin bilmediği muallakta kalan bir mesele. Bunun üzerine 30 sayfa tartışsak ne ki? Oturur magazin programı izleriz daha iyi.

aman sanki konuyu bilmeyen herkes boş vakitlerinde atom mühendisliği yapıyor
burada takılıyorsan zaten boş vaktin var demektir.

Buraya takılıyorum yeri geliyor insanlara yardım ediyorum, bilgi alıyorum, siyaset okuyorum, güzellik vs bölümlerine bakıyorum ama kalkıp da Acun'un metresini merak edip bakmıyorum.
Banne, sizene, bizene! .?
Ayrica eger ilgi alanım atom olsaydı gider okurdum..

X