Konum taşınmadan bir bakın

bi fotoğrafının altına biri

bi gun biri, 'neden oje sürmüyorsun' mu ne yazmıştı. Şeyma'da 'her gün 5 vakit namazımı kılarım o yüzden' demişti. Sinsi sinsi yalakalığını yapıyordu aslında ahaha
Evet oruç ve namaz üzerinden çok yürüdü bence de bisuru örneği var. Ama kadın taş gibi valla acun olmasa daha farklı yine ünlü olur yine bu hayata benzer bi hayat yaşardı bence.

Evet oruç ve namaz üzerinden çok yürüdü bence de bisuru örneği var. Ama kadın taş gibi valla acun olmasa daha farklı yine ünlü olur yine bu hayata benzer bi hayat yaşardı bence.

Bence olmazdı tatlım, onun gibi bir sürü taş var. Mehmet Ali Erbil evlenmişti bir kızla, o şeymadan daha güzeldi, yok oldu gitti mesela.

Bence olmazdı tatlım, onun gibi bir sürü taş var. Mehmet Ali Erbil evlenmişti bir kızla, o şeymadan daha güzeldi, yok oldu gitti mesela.
Yok be o topaç suratın tekiydi, hem saftı, bu kız cin gibi geçen sene 1 yıl ayrıldı acundan açıklama yaptı zararın neresinden dönersen kardır falan diye o arada nini diye marka yaptı, tasarım yaptı ,defile yaptı , yine gündemden düşümedi. Erbilinki vasıfsız güzeldı yani

Yok be o topaç suratın tekiydi, hem saftı, bu kız cin gibi geçen sene 1 yıl ayrıldı acundan açıklama yaptı zararın neresinden dönersen kardır falan diye o arada nini diye marka yaptı, tasarım yaptı ,defile yaptı , yine gündemden düşümedi. Erbilinki vasıfsız güzeldı yani
o kızı anası yaktı. anası cin gibiydi, kızı para getirecek tavuk gibi gibi gördü...
bunun öyle mi? Hırslı bi de. valla kaç kez aldatıldı yine vazgeçmedi.
nispet yapmaktan da geri kalmadı
her seferinde, 'gencim güzelim' mesajını verdi
Ben çocukları ilerde ne olacak merak ediyorum
zeynep'ten olanlar ne üzülüyordur şimdi
diğeri de ilerde google aramalarını yapınca üzülecek büyük ihtimalle

kisisel bir problem olsa boyle bir yorum yapmam ama
bakin suriyeli gocmnlere vatandaslik verilecek bunun anlmini biliyor musun?
birkac gun once en guvenli havalimaninda 3 ayri patlama oldu ertesi gun bayram gibi acilis yapildi okudun mu?
hergun dogudan sehit haberi geliyor gazetelere hic goz attin mi?
surekli en cok kullandigin urunlere zam geliyor. bosanmalarini ve ne okdugu bilinmeyen sevgilisini takip ettigin insanda okadar cok para varki onu etkilemiyor ama seni beni etkiliyor bu etkilnmeye sesimizi cikarmayalim diye de onlar daha cok para kazaniyor biliyor musun???
asil rezillik ne biliyor musun? kadin cocuk tecavuzleri artti farkinda misin? hani o dizilerde yasanan olaylari ornek alanlar bunu yapiyor biliyor musun?
hadi herseyi gectim sen bunlari takip ederken baska insanlar cok daha buyuk rezilliklerle basetmeye calisiyor.

neyse bil istedim...

Kısmen katılıyorum size.
Konuyu gereksiz buldum, bunun nedeni de ilgili bölümde olmaması bana göre.

Ancak inanın bu tür ikazlarda gereksiz . Elbette gündem takip ediliyor ancak buraya uğrayıp geyikte yapılıyor.

Aynı şekilde bu forumda da geyik sohbeti de çokça. Saç, baş, yemek muhabbeti de fazla.

Kişisel problem ne ola ki ?

:olamaz:
konuya mı sasırayım
konudakı seyma hanıma mı sasırayım
yorumlara mı sasırayım
magazınle baslayıp sıyasetle bıtmesıne mı sasırayım bılemedım....

o kızı anası yaktı. anası cin gibiydi, kızı para getirecek tavuk gibi gibi gördü...
bunun öyle mi? Hırslı bi de. valla kaç kez aldatıldı yine vazgeçmedi.
nispet yapmaktan da geri kalmadı
her seferinde, 'gencim güzelim' mesajını verdi
Ben çocukları ilerde ne olacak merak ediyorum
zeynep'ten olanlar ne üzülüyordur şimdi
diğeri de ilerde google aramalarını yapınca üzülecek büyük ihtimalle
Uzuluyordur muhakkak ama şöyle düşün en azından zengin üzülüyodur:deli:

X