Konut kredisi olanların dikkatine

kızlar hemen yapılandırmaya gitmeyin. bu yıl sonuna kadar ikinci bi indirim daha yapılacak gibi.

Bunu ben de duydum . biraz daha açar mısın ? yada şidmi yapılandırmaya gitsek , düştüğünde tekrar yapılamaz mı yeni bir yapılandırma ?

a.s evet bizdende istiyorlar. kapatma cezasını. paranı ödüyorsun birde üstüne ceza ödüyorsun :) bence bireysel ihtiyaç kredisi çekebilirsin başka bir bankadan 1 yıllık o şekilde yapabilirsin onların faiziyle evden edeceğin kazancı karşılaştır kuzu hangisi iyiyse ona göre karar verirsin. ben 42,000 tl kâr ediyorum. ya da başka bir bankayla anlaşabilirsin ben kredimi kapatıyorum başka bankaya geçiyorum dersen belki indirimde yaparlar sana. bu işin içinde olduğum için söylüyorum olmayacak hiçbir şey yok. insiyatif onların elinde. azcıkk blöff :teytey:

nasıl 42.000 kar ettin ihtiyaç kredisiyle lütfen anlatırmısın.benim 10000 ytl oldu 1900 masraf verecem.

nasıl 42.000 kar ettin ihtiyaç kredisiyle lütfen anlatırmısın.benim 10000 ytl oldu 1900 masraf verecem.

canım exper evimi çekmek istediğim tutardan daha düşük gösterdi banka kalan parayı tamamlamam için ihtiyaç kredisi çekmem gerektiğini söyledi tabi onların faizi daha yüksekti. ben ihtiyaç kredimi kapattım, 5,500 tl civarındaydı. vadeyi 10 yıllık çekmiştim, 3 yıla düşürdüğüm içinde büyük kar ettim

bizde yaptırdık kızlar
önceden 1.49 du şimdi 1.05 e indirdik yılınıda düşürdük 10 yıldan 5 yıla indirdik
tam net rakamı hatırlamasamda 40-45 bin arasında fark etti
ama yaklaşık 2.500 civarındada ödeme yaptık

canım bizimde esnaf kredimiz var 3 e yakın ödüyoruz zar zor bende taksit leri biraz düşürmeyi istiyebilirmiyim acaba bankadan. ama toplu ödeme yapamam sadece taksitleri ödeyebilecegim kadar yaparlarmı acaba böyle yeri geliyo geç yatırıp faiziyle ödemeye uğrasıyoruz işlerimiz de düştü taksit sayısı uzarsa uzasın ödeyecegimiz aylık miktar düşse güzel olucak...bu konuda bilgisi olanlar varmı..

canım bizimde esnaf kredimiz var 3 e yakın ödüyoruz zar zor bende taksit leri biraz düşürmeyi istiyebilirmiyim acaba bankadan. ama toplu ödeme yapamam sadece taksitleri ödeyebilecegim kadar yaparlarmı acaba böyle yeri geliyo geç yatırıp faiziyle ödemeye uğrasıyoruz işlerimiz de düştü taksit sayısı uzarsa uzasın ödeyecegimiz aylık miktar düşse güzel olucak...bu konuda bilgisi olanlar varmı..
bankadan bankaya insiyatifleri değişebilir ama bunun içinde mutlaka ya ek faiz alacaklardır ya da ceza bu durumda zarar edebilirsiniz ama yinede siz mutlaka şubenizdeki porföy yöneticisiyle görüşün

akıl akıldan üstündür bilgi paylaştıkça çoğalır diye boşuna söylememiş mübarekler.. bilmediğimiz neler var demek, bilgilendirdiğin için teşekkür ederim arkadaşım... bizde 2008 nisan da 48 ay taksitle ev kredisi çektik .. gidelim konuşalım bankayla, bakalım ne yapabilirler ...

X