KONYA İĞNELİ EPİLASYON ÖNERİSİ

gulcekdsom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2020
8
0
24
Hepinize merhaba ben konyada iğneli epilasyonun ehli bir yer arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz pcos hastasıyım.bi kaç yer araştırdım ama emin değilim lütfen bilgilendirin beni nereye gideyim

Hepinize merhaba ben konyada iğneli epilasyonun ehli bir yer arıyorum lütfen yardımcı olur musunuz pcos hastasıyım.bi kaç yer araştırdım ama emin değilim lütfen bilgilendirin beni nereye gideyim
Merhaba uzun süredir gittiğim Fadim hanımı tavsiye ederim. Konya'da hem işini en iyi yapan, hem de en uyguna yapan tek kişi olabilir :) 5-6 aydır gidiyorum ve çok memnun kaldım sonuçtan. Görüşmek isterseniz bilgilerini paylaşırım.

Kesinlikle İnciye gitmeyin mağdurum ben yandım siz yanmayın
Siz yazdığınız yazının farkında mısınız? İnci güzellik merkezine uzun zamandır gidiyorum ve Hayriye hanım Konya da bir numaradır. Çok gezdim iğneli epilasyon için sonra burayı buldum çok hijyenik güvenilirsıcak bir ortam olduğu gibi işini ciddiyetle yapıyor çok memnun kaldım çene bölgesine iğneli epilasyon yaptırıyorum ne iz kaldı ne tüy. Sahte yorumlarınızı kendinize saklayın

Günışığı güzellik salonu hakkında bilgisi olan var mı acaba
Siz günışığını sormuşsunuzdur Suriyelilerle iğneli yapıp hastalık dağıtan yer değil miydi orası yoksa siz günışığı ile bi yakınlığınız mı var akrabalık gibi elemanlı gibi?

Siz günışığını sormuşsunuzdur Suriyelilerle iğneli yapıp hastalık dağıtan yer değil miydi orası yoksa siz günışığı ile bi yakınlığınız mı var akrabalık gibi elemanlı gibi?
Günışığına 6 kere gittim bitti tertemiz Allah bin kere razı olsun fadim abladan. Asıl siz salonunuzun mesajlarını yazan bir embesilsiniz.

Tuylerimden kurtulmak için 2 yer degistirirek lazere gittim, özelikle lüks yer olan Aris konya vip ama hiç bir faydasını göremedim aksine daha çok cogaltti sırtım yüzüm kollarım bakılmayacak durumdaydı .. Artık psikolojim bozulmuştu daha sonra igneli epilasyon yaptırmaya karar verdim ve gulbanu güzellik salonunun sahibi semiha abla ile tanıştım. Kisa surede Kıllarımdan eser kalmadı hepsini bitirdi. Önceleri kıllarımdan kurtulamayacağimı düşünürken semiha abla sayesinde hepsi bitti ayrıca dakikasını Konyada en uygun fiyata yapan kendisidir. Şiddetle tavsiye ediyorum. Yeri İstanbul caddesi salimsağişhanı.

gidilmesini istemediğiniz yerleri karalamaya bayılıyorsunuz. Günışığına 1 yıldır hem lazer hem iğneli epilasyon için gidiyorum. Bu süre zarfında her gittiğimde her yer tertemiz, hijyenikti. bir kere bile suriyeli görmedim. Üstelik herkese kendi epilasyon iğnesini ve lazer başlık aparatını teslim ediyorlar. Bu şekilde hijyeniklik söz konusu iken nasıl yalan dolan şeyler yazabiliyorsunuz aklım almıyor.

merhaba kesinlikle günışığı epilasyon salonunu öneririm. Bi kere fadim abla bu işin uzmanı 18 yıldır bu işi yapıyor. Üstelik diğer güzellik salonları gibi küçücük odalarda birçok işlem yapmak yerine geniş, ferah alanlarda sadece uzmanlaştıkları alanlarda yapmak istedkleri için epilasyon salonu olarak açmışlar. instagramda sayfaları mevcut bilgilerini bulabilirsiniz.

Merhaba neresi acaba yeri nerede
merhaba günışığını sormuşsunuz sanırım. ben de çok memnun kaldım. yeri kültürpark otobüs duraklarının karşı çaprazında mutluerler unlu mamüllerini geçer geçmez dönercinin üstünde

X