Doğuma Hazırlık Konya kadın doğum doktoru önerisi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben de google yazdığımda orası çıktı belki değişmiştir. Demek ki benim her iki gittiğimde mecburdu. Siz epey sorun atlatmışsınız. Umarım şimdi iyisinizdir. Aslında normal şeyler bu muayeneler ama bilinçaltımızda hep utanma duygusu yatıyor :KK43: Ben de zamanla alışırım herhalde.
İyiyim çok şükür. En kısa zamanda sizin sıkıntılarınız da geçer inşallah.

Biz Novfertil Ali Sami bey ile tedavi olduk. Öncesinde Ali ACAR' a gittik aşılama ya da tüp bebek yapın dedik. Sizin çocuğunuz olur dedi. Gonal f verdi saatler süren beklemeler vs derken çok sıkıntılı geçti. Olmadı. Sonra bir tanıdık 10. Tüp bebek denemesini Ali Sami Bey'de yaptırdı. Çocuğunu kucağına aldı. Biz de o sebepten oraya gittik. Bizim de oldu çık çok şükür. Tedavi sonrası araştırdığımda Seçil Hanımı çok öneren olmuştu.
Merhaba bizde Ali Sami bey de pozitif i aldık .daha sonrasında hangi doktorlara gittiniz ,memnun kaldinizmi

Ben ilk gebeliğimde medicanada rengin hanıma gittim. 19. Haftamda detaylı ultrason için kiloluyum diye ahmet başarana gitmemi söyledi. Orada öğrendim ki bende doğuştan rahim ağzı yetmezliği varmış. Ahmet bey rahime dikiş atmak için bebek büyük. Doğumu tetiklemiş oluruz dedi. 28de doğar dedi. Sonra rengine söyledik dediklerini. Hep göbekten baktı bana. O yüzden anlamamış. Hatta bunu dediğimizde yine göbekten baktı. Yok öyle bişey ya serviks kalın görünüyor dedi. Alttan bakayım dedi. Bi baktı. Açıklık var ve serviks çok ince. Sonra bana fitil ve iğne verdi. 24te gittik kontrole. Rengin bana dedi ki her şey yolunda 30unu çok rahat görürüz dedi. Ben dedim ki aama ahmet bey 28de doğar dedi. Haftaya yine gelelim mi dedim gerek yok rahat ol dedi. 28. Haftaya girdiğim gece doğumum başladı kızlar. Bebeğim erken doğum oldu ve vefat etti. Hakkımı helal etmiyorum. Eşim dava edelim dedi defalarca. Zaten ağır travmatik süreçteydim. İntihar etme raddesindeydim. Bunu kaldıramam diye uğraşmayalım dedim. Allah ne bu hayatta ne ahirette o renginin yüzünü güldürmesin. Ahmet başarana devam ettim sonra. 40ım çıkınca falan kontrole gittim. İşine hakim biri. Güven veriyor. Aynı şekilde Ali Acar ın methini çok duydum. Şimdi 6 haftallıkhamileyim. Hem Ahmet beye hem de ali acara gitmeyi düşünüyorum.

X