Konya şehir hastanesinde Tugba gün Koplay doktora estetik yaptiran var mı?

Benbusra_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2022
3
0
24
Merhaba konya şehir hastanesinde burnumdan estetik olmak istiyorum ama doktorla ilgili hic yorum yok nette
Bu doktora estetik ameliyati olan varsa yardımcı olabilir mi?

Bende meme küçültme ameliyatı için Konya da doktor arayisindayim. Ve Tuğba hanımı duydum. Ama emin olup karar veremiyorum. Aksaraydan geleceğim burda doktor yok çünkü. Siz bilgi alip karar verebildiniz mi. Paylaşırsanız sevinirim. Meram tıpta 2 prof ile yazistim 10.000 TL diyor. Şehir hastanesi ne kadar yapar acaba

O fiyat normal bence.bende cok araştırdım ankara Hacettepe de olmaya karar verdim.Aksaray da yaşıyorum ben de bugun tetkik icin gidiyorum

O fiyat normal bence.bende cok araştırdım ankara Hacettepe de olmaya karar verdim.Aksaray da yaşıyorum ben de bugun tetkik icin gidiyorum
Merhaba. Ameliyat oldunuz mu. Şehir dışından vazgeçmek zorunda kaldım. Aksaraya ankaradan Bi doktor geldi bende ona gittim muayene oldum ameliyat günü aldım. Yeni uzman olmuş inşallah sorun yaşamam.. Siz ne durumdasınız

Tuğba hanım Konya daydi. İletişim kurmaya çalıştım ama cvp vermedi. Cvp alamayınca boşuna gitmiş olmamak için vazgeçtim.

Aksaraya da doktor geldi onunla görüştüm ve görüşmeden memnun kalınca ameliyatımi oldum.

Hangi doktora ameliyat oldunuz Serkan çayır vardı bildiğim kadarıyla KBB de plastik cerrahide mi sizin doktor

Merhaba konya şehir hastanesinde burnumdan estetik olmak istiyorum ama doktorla ilgili hic yorum yok nette
Bu doktora estetik ameliyati olan varsa yardımcı olabilir mi?
Sakın şehir Hastanesi'nde tuba gün koplay a gitmeyin hayatımda gördüğüm en kötü doktor benim hayatımı psikolojimi mahvetti duyduğum herkes şikayetçi bende şikayetçiyim

X