Konya ve Karaman da burun estetiği doktoru

Mabelada20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2023
1
0
31
Konya da yaşıyorum. Konya da veya Karaman da burun estetiği yapacak iyi bir doktor arıyorum. Bildiğiniz bir doktor var mı, ya da herhangi birinde yaptırıp memnun olan var mı? Karaman da Zafer Tezel isimli hocayı buldum olumlu yorumlar var ama arada olumsuz da var. Önereceğiniz doktor varsa memnun olurum

Konya da yaşıyorum. Konya da veya Karaman da burun estetiği yapacak iyi bir doktor arıyorum. Bildiğiniz bir doktor var mı, ya da herhangi birinde yaptırıp memnun olan var mı? Karaman da Zafer Tezel isimli hocayı buldum olumlu yorumlar var ama arada olumsuz da var. Önereceğiniz doktor varsa memnun olurum
Ben kendim Mehmet Akif Eryılmaz hocaya yaptırmıştım, çok da memnunum

Ben sizin yerinizde olsam ille sınırlamam en iyisi kimse ona giderim zaten ameliyat olup bir gece kalıp ertesi gün tamponu çıkarıyorlar sonra bir hafta sonra da tutan demiri çıkarıyorlar iyi doktor yapınca yolculuk vs de sorun olmuyor burun ömür boyu kullanılacak bişey ben Elazığda yaşıyorum mersine gitmiştim ve bir saatte oldum çıktım döndüm sonra da demiri çıkarmaya gittim hayatıma devam ettim dört yıldır da kullanıyorm burnumu çok da güzel oldu hiçbir sorun yaşamadım hatta inanmadım ameliyat olduğuma çıktığımda narkozlu ağladım niye yapmadınız diye bir sızı bile hissetmedim en ufak bi sızı bile eğer imkanınız varsa şartları zorlayın derim yoksa da umarım bahsettiğini illerde istediğiniz şekilde bir doktor bulunursunz şimdiden yeni burnunuz hayırlı olsun 🌸

X