Gelinbaşı ve Gelin Tacı Konya'da gelin saçı ve makyajı

dt_oleander

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2013
121
55
acaba Konya'da gelin saçı ve makyajı için bi yer önerebilir misiniz? tercihen meram civarı:)) Konya'da yaşamadığım için pek bir bilgim yok orası için..

Son düzenleme:
Konya'dan yazan arkadaşlar vardı ama belki siteye girmemiş olabilirler. Ben de onları bekliyorum, mesaj yazdığım bir konu vardı, Konya'da gelinlik bakmak için tavsiye istemiştim, cevap gelmedi, nerdesiniz Konyalılaaarr? :KK43:

benim de nikah istanbul, düğünüm konyada olucak. konyada iyi bir kuaför bulmam lazım konuyu takipteyim

Kuaför olarak nalçacıda nene hatun parkı içerisinde Ahmet Öztan var gelin saçını çok güzel yapıyor porsel makyaj düşünürsende zaferde elif parfümeri öneririm

Kuaför olarak nalçacıda nene hatun parkı içerisinde Ahmet Öztan var gelin saçını çok güzel yapıyor porsel makyaj düşünürsende zaferde elif parfümeri öneririm
cevap için teşekkürler..
kuoför olarak köşk kuaför nasıldır bilginiz var mı?
bir de ertan gülpınar?

Arkadaşlar özel mesaj atamıyorum size, aktif görünce burdan sorayım dedim; Konya'da gelinlik diktirmek için nereyi tavsiye edersiniz? Aklımda bir model var, elimde fotoğrafı da var ama güvenebileceğim, memnun kaldığınız (veya kalanı duyduğunuz) bir yer varsa paylaşır mısınız? Teşekkür ederim.

canım bende konyadayım nişanlığımı arkadaşımın akrabasında güya konyanın meşhur bir gelinlikçisinde diktirdim hiç memnun kalmadım. miss defne de diktireceğim ben gelinliğimi. sen benim elimde model var diyosun o modeli dikmezler galiba ona çok yakın bulabilirsin bence seçenek çok. Umarım istediğin gelinliğe kavuşursun :))

Arkadaşlar özel mesaj atamıyorum size, aktif görünce burdan sorayım dedim; Konya'da gelinlik diktirmek için nereyi tavsiye edersiniz? Aklımda bir model var, elimde fotoğrafı da var ama güvenebileceğim, memnun kaldığınız (veya kalanı duyduğunuz) bir yer varsa paylaşır mısınız? Teşekkür ederim.

Cevabın için sağol canım. Benim için seçenek çok değil galiba, neden dersen öyle kolay beğenen bi insan değilim, çok seçiciyim, bu elimdeki modele kafayı taktım, onu da diktirip satın almayacağım, kiralayacağım, bakalım nasıl olacak, bakalım ne bulacam... En yakın zamanda çarşıya inip gelinlikçileri gezmem lâzım. Çok pahalı yerlere bakamayacağım. Aklımda 2 dükkân ismi var, Keçeciler ile Bronz. Allah yardımcımız olsun.

ben yaklaşık 10 senedir eski kulübe kafenin yanındaki SAFİ SAÇ TASARIMına gidiyorum Öztürk Abiden kesinlikle çok memnunum.. Sade ve yakışanı her zaman tavsiye eder.. gidip görüşebilirsin eğer tavsiye vermekte geç kalmadıysam tabiki=) Aynı kuaförde Derya abla son derece sade ve güzel makyaj yapar..

Merhaba arkadaşlar.
Tesettür gelin başını iyi yapan bir yer biliyor musunuz?

Teşekkürler Angel.
Sorarken Bosna diye soracaktım unutmuşum.
Meram bana çok uzak.
Bosna'ya yakın yerlerde biliyor musun peki? Başka bilenler de cevap yazabilir.

Hmm teşekkürler canım.

Konya'da tavsiye edeceğim yegane insan Selim arslandır. Kuaför Selim diye geçer. Hem fiyatları çok uygundur hem de çok farklı modeller çıkarır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar saç bakımına bakarken sizi gördüm ama inci güzellik merkezide kuaför de var ve kapalı bayanlar çoğunlukta gelinbaşıda yapıyorlar makyajda çok güzelmiş kendim için görüştüm bide düğünden önce tüm bakımlar yapılıyormuş sadece bayan bayana bir yer yaptıran arkadaşlarım memnun inş sizde memnun kalırsınız :KK49::KK16: makyaj porselende var sanırım ben gittiğinde gelin bakımı yapıyorlardı bir arayın isterseniz

X