Gelinbaşı ve Gelin Tacı konyada iyi bir kuaför

nursall

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
914
1
yaza düğünüm var bebişler. konyada modern tarzda tesettür gelinbaşı ve abartıdan uzak makyaj yapan bir kuaför arıyorum. önerilerinize ihtiyacım varr :uhm:

yaza düğünüm var bebişler. konyada modern tarzda tesettür gelinbaşı ve abartıdan uzak makyaj yapan bir kuaför arıyorum. önerilerinize ihtiyacım varr :uhm:

Canım Konyada çok iyi bildiğim kuaförler var
ama genelde erkek kuaförü
tesettürlü hiç bilmiyorum ama senin için araştırabilirim
bu arada sen konyaya mı gelin geleceksin yoksa konyada mı yaşıyorsun ???

Canım Konyada çok iyi bildiğim kuaförler var
ama genelde erkek kuaförü
tesettürlü hiç bilmiyorum ama senin için araştırabilirim
bu arada sen konyaya mı gelin geleceksin yoksa konyada mı yaşıyorsun ???

ayy canım çok iyi olur valla. birkaç kuaför aklımda ama araştırmak istiyorum tam içime sinmedi yani. canım ben konyalıyım, konyada yaşıyorum normalde ama şimdi görev icabı bingöldeyim. yaz tatilinde konyadayım yani yerimseniben

arkadaşlar ıyı bır bayan:uhm: kuafor bılen yok mu konyada, ben de cevap beklıyorumm.

bu sadreddin konevi hazretlerinin türbesinin oralarda vardı bi tane, ama konyada yaşamadığım için tam anlatmaya çalışsam da anlatamam. konyada düğün olmuştu, hanımlarla oraya gitmiştik. o civarda baya meşhurmuş.

canım ben de aynı şekilde araştırıyorum... tesettürlü gelin başında Konya'da en meşhuru ince minarenin arka sokağında Şerife Bayan Kuaförü... istediğin modeli götürebilirsin.. ben gelinine yaptığı gelin başını görmüştüm çok güzeldii.. yine bi arkadaşım da oraya yaptırmıştı o da güzeldii ama biraz sadeydii.. istediğin şekilde tarif edersin... makyajda ise Elif Güzellik Merkezinde porselen makyajı güzel yaptıklarını duymuştum ama sen iyice bi araştır gidip sor hatta numune olarak yaptır derim.. hemen karar vermemek lazım.. forumda bi arkadaş da Ebru Parfümerinin makyözünün çok güzel yaptığını söylemişti.. hayırlı uğurlu olsunn.. kaydirigubbakcemile2

canım tamda benim aklımdan geçeni sormuşsun. bende şerife kuaförü bilioorum tesettürü çok güzel yapıoo.
ben mezuniyet balomda oaraya gittim arkadaşlarımlaa. biz tessettür yaptırdık bi arkadaşımda saçını yaptırmıştı gerçekten çok güzel oldular.
abimin düğününde de gelinimizi oraya götürmüştük. nişan ve gelin başını tesettürde gerçekten çok güzel olmuştu. herkes bana sorduu kuaförünüz kim diyeee
ama makyaj konusunda biraz tereddütlüyüm açıkcası. makyajları günü gününü tutmuoo. bazen beğenmiioorum. bazende eweett çok hoş oldu dioorum.

birde ben hep düğün öncesi kuaförlerin prova yapmasından yanayım ama şerife kuaför bunu yapmıoor.
makyajı başka bi yerde yaptırayım dersende kuaför bunu kabul etmez diyee düşünüoorum.
bilioorum çok konuştum kusraa bakmaa lütfen
telefon numarasını istersen mesaj atabilirim sanaa canım

inanmıyorum yaa aynı kuaför. bende şerife kuaförü düşünüyordum. kuzenimin gelin başı orda yapılmıştı ve çokk beğenmiştim. ama içime sinmeyen konuda zaten oydu makyajı felan nasıl yapacaklar bilmiyorum. daha önce deneyebilirmiyiz dedim tabi dedi ama aynı parayı istiyor. para olarak 150 de anlaştık. prova içinde 150 istiyo yani gelinbaşı için toplamda 300...... bilmiyorumkismile prova yapmadan ona yaptırıcam galiba

ya kızlar bu şerife kuaför diye aynı kuaförden bahsediyoruz değil mi?? tam adı ''ÜMıT BAYAN KUAFÖRÜ ŞERıFE'' tam olarak böyle yazıyor. benim konuştuğum bu. gelin başı için 150 istiyor. çok değil mi sizce

kızlar bana bahsettiğiniz kuaförün adını tam olarak verebilirmisiniz. başka kuaförlerden bahsediyoruz sanırım. tam ollarak adresini bi yazabilirmisiniz kızlarrr. zaman daralıyor acil cevaplarınıza ihtiyacım varr eyvahedigeldismile

hmm orayada bakıyım o zaman. ama benim aklım hala şerife kuaförde kaldı. tam adresini verebilecek yok muu kıslarr

ya kızlar bu şerife kuaför diye aynı kuaförden bahsediyoruz değil mi?? tam adı ''ÜMİT BAYAN KUAFÖRÜ ŞERİFE'' tam olarak böyle yazıyor. benim konuştuğum bu. gelin başı için 150 istiyor. çok değil mi sizce

nursallcım sana mail attıktan sonra bu topicğede bi bakıyım dedim. ama sana tarif edilen kuaför yani ümit bayan kusförü şerifee benim bahsettiğim TAKLİTİ! sakın oraya gitmee!!! adresini verdiğim yer gerçek şerife! bende baloma gideceğim zamn senin gibi aynı hatayı yapmıştım yanlışlıkla orayla görüşmüştüm. sonra şans eseri gerçek şerifenin yerini buldum ve de oraya yaptırdım! sakın diiim canım

biraz karışık cümleler kurmuşum üzgünüm :kedi:
uzun lafın kısası nursallcım sana verdiğim adres gerçek şerife! diğeri takliti...
kolay gelsin canım.. düğün ne zman ayrıca?
ve şunuda söyleyim bahsettiğim şerifede gelin başı için 130-150 tl istioodu geçen yıl. bu yıl ne ister bilmioorum. ayrıca prova yapıp yapmadığınıda bilmioorum.
düğünden sonra göreve nerde devam edeceksiniz merak ettim doğrusu??

canım sana ne kadar teşekkür etsem azdır yaa hayatımı kurtardınnnnnnnn Şeniz çok sağol. ben o kuafördede şerife yazdığı için burdada çok tavsiye edildi resmen gidip anlaşacaktım. memlekete gitmek için yaz tatilini bekliyordum..... tamam canım senin verdiğin adresi not aldım. zor değil zaten yeri anladığım kadarıyla. memlekete bi gidiyim ilk işim bu olacak.... önceden randevu almak gerek çünkü evet. olumunekankayizsmile düğünüm inş 31 temmuzda canım düğünden sonra eşimle tekrar bingöle gelicez. doğu görevini halletmemiz gerekiyor.

Allah yardımcınız olsun canım! rica ederim kaydirigubbakcemile5
tesettürü güzel yapıoo! nişana veya kınaya saçlarını açık yaptırmayı düşünüoosan açığıda güzel yapıoo canım! kolay gelsin...

Allah yardımcınız olsun canım! rica ederim kaydirigubbakcemile5
tesettürü güzel yapıoo! nişana veya kınaya saçlarını açık yaptırmayı düşünüoosan açığıda güzel yapıoo canım! kolay gelsin...

hahh canım yaa bende açığıda güzel yaparmıki diye merak ediyordum. nişanım oldu ama kınamda açık olmayı düşünüyorum. yine imdadıma yetiştin hihoyyythihoyyyt tekrer teşekkürlerrrr opuyorumnanaktan

kınamda çıt çıt saçda düşünüyorum. biraz daha gürleştirmek istiyorum yani. inş vardır o kuaförde.. neyse gidiyim konuşacam artık bunları. o günler bi gelsinde boshayallersmile

X