Gelinbaşı ve Gelin Tacı konyada iyi bir kuaför

kınamda çıt çıt saçda düşünüyorum. biraz daha gürleştirmek istiyorum yani. inş vardır o kuaförde.. neyse gidiyim konuşacam artık bunları. o günler bi gelsinde boshayallersmile

onlarda var mı bilmiyorum canım.. ama saçların azsa onlarda sana öneriyolar çıt çıt kullanır msn saçlarında diyee.. benimde saçlarım çok gür deil. abimin eşinin kınasında ben telaştan onu düşünememişim bana 'keşke çıtçıt alsaydın, neyse kendi kınanda aklında olsun' diye tavsiyede bulunmuşlardı..

hmmm. ben sadece bir gün için çıt çıt almak istemiyorum canım yaa. saçlarım evet çok gür değil ve istediğim saç modeli için epey gür saç lazım. ben kuaförden sadece o gün takıp geri vermek üzere çıt çıt takmak istiyorum. normalde hayatta kullanmam.. bazı kuaförllerde oluyor bazılarında olmuyor işte bakalım inş vardır :))

mrb gerçek şerife kuaförün adresini bilen varsa tam olarak yazabilirmi??ekimde dügünüm var ve çok lazım yardımcı olursanız çok sevinirim :Saruboceq:

mrb gerçek şerife kuaförün adresini bilen varsa tam olarak yazabilirmi??ekimde dügünüm var ve çok lazım yardımcı olursanız çok sevinirim :Saruboceq:

hayırlı olsun inşallah düğününüz.. kuaför İnce Minarenin yanındaki sokaktan giriyorsunuz sol tarafta ilk sokağın içinde çok gösterişli bi yer değil ama güzel modeller oradan oluyor genelde.. :)

canım cokk gercektenn benım gıtıgım yer var 100 cıvarı ama cok guzel yapıyor tavsıye ederım asha kuaför bende abımın dugununde gıtmıstık memnun kaldım

Benim dugunumde Konyada oldu.Gelinbasi icin serife kuafore gittim, makyaj icin elif guzellik salonuna.
Turbanim cok guzel olmustu, sade bir model istemistim, istedigim gibi hatta daha guzel oldu.Makyajimda guzeldi.

Fakat benim makyajimi baska bir yerde yaptirmama bozulmus olucaklar ki, oraya gittigimde kendi hazirlamis oldugu nisanbasi makyajini ornek gostererek,tum musterilerin icinde bana -kizim sen bunu kendin suremiyor musun kac para verdin de yaptirdin- gibi ifadeler kullandi ve -allah askina bir benim yapigim makyaja birde sunun yaptirdigi makyaja bakin-dedi.Aynen bu uslupla..
Dugun gunumde o kadar incindim ki.Ben daha once gittigimde yaptigi makyaji gormus, tercih etmemistim. ki benim yaptirdigim makyaj igrenc dahi olsa bu sekilde bi karsilastirma hic hos degildi.
Benim basortumu guzel yapti mi yapti ama soyledigi seyler beni cok uzdu..Aklima gelince bile halen geriliyorum.

arkadaşlar sewqilim saçlarımın uzun olmasını istiyor kaynak yaptırmayı düşünüyoruz.. boncuk kanak istemiyorum keratinli veya ultra uçlu kaynak istiyorum aranızda deneyen warsa yardımcı olabilir mi:44:

Tatlım senin düğün olmuş bitmiş ama belki senden sonra yine böyle arayışta olanlar için söylüyorum. Zafer tramvay durağının tam karşısında Kyass Kuaför var. Yeni açılmış. Tesadüfen girdim ve 3 seferdir oraya gidiyorum. Çok memnunum. Hem ilgililer hem de fiyatları iyi. Tavsiye ederim herkese. Tesettür bölümü var, bayan elemanları mevcut. :21:

kızlarrr merhaba benim de eylülde konyada düğünüm olacak nişanlım konyalı ben konyalı değilim.. konyadaki kuaförleri hüç bilmiyorum. modern tarzda gelin başı ve profesyonel makyaj yapan kuaför öneriniz olabilir mi?

internetten araştırdığım kadarıyla birkaç isim var ama Altınay güzellik merkezi diye biryer buldum ama nasıldır bilemem... bildiğiniz iyi bir kuaför varsa ve fiyatlarınıda biliyorsanız paşlaşır mısınız...

tabi provalı olursa tadından yinmez :)

kızlarrr merhaba benim de eylülde konyada düğünüm olacak nişanlım konyalı ben konyalı değilim.. konyadaki kuaförleri hüç bilmiyorum. modern tarzda gelin başı ve profesyonel makyaj yapan kuaför öneriniz olabilir mi?

internetten araştırdığım kadarıyla birkaç isim var ama Altınay güzellik merkezi diye biryer buldum ama nasıldır bilemem... bildiğiniz iyi bir kuaför varsa ve fiyatlarınıda biliyorsanız paşlaşır mısınız...

Düğün için kuaför arıyormuşsun galiba. Ben safer tramvay durağı tam karşısında Kyass kuaföre gidiyorum. Çok ilgililer ücretleri de uygun. Özellikle orda İstanbuldan gelen Yüksel bey var. Bu işe yıllarını vermiş biri. İstediğiniz her modeli çıkartabilir. Eğer kendisine bıraksanızda emin olun pişman olmazsınız. Zafer tramvay durağının tam karşısında yaya yoluncan geç karşıya orada. Ata etliekmeğin üstünde. Makyajda da Saide hanım var. Oda çok iyi. İsterseniz numarasını vereyim bir görüşün daha kuaför bulmadıysanız. 0 332 351 20 00. web siteleri de mevcut Kyass Bayan Kuafr - KONYA - 0 332 351 20 00

Arkadaşlar, bir Şerife Kuaför muhabbeti yapılmış, iyi hoş. Arkadaşımız _biyolog_ tarafından, taklidinin yerinin İnce Minare'nin arka sokağında olduğu bilgisi verilmiş ama gerçek Şerife'nin yeri söylenmemiş, özel mesajla gönderilmiş isteyenlere:) Açıkça yazsanız da mesaj hakkı olmayan ve acilen o kuaförü arayan benim gibi garipler de öğrense:)
Evet, bu Şerife kuaförün gerçeğinin yeri nerdedir, hazirana düğünüm var, çok ihtiyacım var çok...

bende bende arıyorummm !!! GÜZEL tessetturlu gelin bası ve makyajıda güzel
yapabilen işinde başarılı kuaför ARIYORUMMMMMMM

şerife kuaför nerede tam adres alabilir miyim konya ya gelin olacam da ağustos da düğünüm var nişanlıma anlatmam lazım adresini acillll yardım istiyorum. lütfennnnn

Kızlar şerife için zafer inceminare sokağından ilk sola dönün.
Bir de Gülten var.Konyada ayrıca 2 şubesi var.O da nalçacıda İbrahim Yapıcı ilkokulunun yakınında.Sorarsanız gösterirler.

Gelinbasi icin inci guzelligi tavsiye ederim ben kalici makyaj ve kas kontoru yaptirmaya gittim orda bir kizimiza gelin basi yaptilar sonra kardesime yaptirdik cok guzel oldu nasil bir tarz isterseniz bilmiyorum ama hersey yapilabiliyor bir sorun once istediginiz modeli yapabiliyorlar ben simdi her isleme gidiyorum bende teredut etmistim ilk basta kasim ve eyeliner cok guzel oldu tavsiye ederim

X