Sivilceli Ciltler Kör Sivilce

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Neutrogena arındırıcı tonik, neutrogena yüz temizleme jeli, C vitamini serum, vitaminli nemlendirici kullanıyorum. Bunların haricinde kağıt maske, kil maskesi, aloe vera bitkisinin jelini ve dermaroller kullanıyorum. Uzun zamandır büyük sivilce çıkmıyor. Benim sinir olduğum konu sivilce çıkıyor hiç ellemediğim halde kırmızı izi kalıyor aylarca o iz geçmiyor. Pandemiden sonra bu kızarıklık devam ederse doktora da gideceğim. Bu ara baya azaldı ama arada neden kızarıklık kalıyor hiçbir fikrim yok :KK43:

Ben çenemde yaşamıştım aynı durumu. Eczaneye sordum, bir krem verdi. Adını hatırlayamadım şimdi ama 2 günde bütün iltihabı toplayıp yüzeye çekmişti krem. O şekilde kurtulmuştum.
Bir eczaneye danışın isterseniz.
O da olmazsa cildiyeye gidin. Bazı sivilceler o şekilde yer yapabiliyor çok uzun zaman geçerse.

Benimde burnumda çıkmıştı, büyük bir sivilceydi hemde, sarımsak sürdüm çok yakmıştı burnumu şişti, kanadı biraz ve intihab aktı birkaç gün sonra yara gibi oldu üstü ama geçti 1 haftada, uzunca bir süre yasadım o sivilceyle sarımsak sürmeden önce 1 veya 1 buçuk ay gibi.

X