Kore dizisi

Nosking Nosking hahahahaha 🤣🤣🤣🤣 Bebelerle uğraşmaktan vakit mi kalıyor artık Aaahhh Aaahh 🤭🤭🤭 Kilosu, tahlili, detaylısı, alışverişi unuttuk caaanım kore dizilerini 😢

Burada daha fazla k-drama izleyicisi beklerdim ama yorumlar az gibi.
Ben, crash landing on you dizisini izliyorum.
Kuzey Koreli bir askerle, Güney Koreli bir kadını anlatıyor.

Sonunu muallakta hatta fazla açık bırakmışlar yine çoğundaki gibi. Ama baya eğlenceli yerleride yok değil 👍

Ben de yazayım üç beş tane 🤣
Hotel del luna'yı çok sevmiştim. Güzel bir fantasik diziydi IU oynuyor zaten. Ona benzer Mystic pop- up bar var. Kill me heal me'deki Oh Ri-jin oynuyor.

The K2 vardı, başroldeki oğlana hayran kalmıştım sonra oynadığı bütün dizileri izledim. Ama hiçbiri K2 gibi değildi. Harika bir aksiyon dizisi

Benim favorilerimde kesinlikle Moon Lovers, Kill me Heal Me, Why with Secretary Kim, Signal, Cindrella and Four Knights, Goblin müzikleri 🤣 daha varda bunlar aklıma ilk gelenler 🤭🤭

Birde gözünüzü sevem şu benim resimdeki bebeği hangi diziden aldığımı hatırlamıyorum o diziyi izleyen varsa desin bana çok eskiydi izlediğim ama diziyi beğenmiştim 🤦🏼

Sanki bu ara psikopat konusu meshur k dramada
Mouse u galiba 9. U bolume kadar izledim. Cok buyuk uzuntu yasadim resmen 😭 hic beklemedigim sekilde olaylar ilerledi.
Hayal kirikligini atlatip bitirmek istiyorum diziyi

Oh my ladylord e basladim birde
Sirada law school, sell your haunted house ve simdi okudugum manga nin dizisi ciktigini gordum. Birde o eklendi
So I married a anti fan

Ve daha yolda bir suru guzel dizi var 🙄

X