Kore dizisi

Little women, Snowdrop, Beyond Evil, Flower of Evil, Again My Life,Penthouse,Big Mouth öneririm
Flower of Evil'i izledim ve o kadar beğendim ki anlatamam❤️❤️❤️ küçük kızın videolarını hala YouTube'ta izliyorum.

Little Women'a başladım ama bir giremedim içine güzel diyorsan devam edeyim. Big mouth da aklımda teşekkür ederim

Flower of Evil'i izledim ve o kadar beğendim ki anlatamam❤️❤️❤️ küçük kızın videolarını hala YouTube'ta izliyorum.

Little Women'a başladım ama bir giremedim içine güzel diyorsan devam edeyim. Big mouth da aklımda teşekkür ederim
Bence bi şans ver kaliteli bir yapım :) Bu arada Goblin'i de tavsiye ederim fantastik seviyorsan benim en sevdiklerimdendir bol ağlamalı, gülmeli :) Güzel zaman geçireyim dizi aksın gitsin yer yer güleyim, ağlayayım dersen Our beloved summer da mutlaka izlemeni öneririm çok hoş, naif bir dizi :) Aynı şekilde hem entrika, hem heyecan hem dostluk aşk olsun dersen de Itaewon Class ta çok kaliteli bir dizi

Bence bi şans ver kaliteli bir yapım :) Bu arada Goblin'i de tavsiye ederim fantastik seviyorsan benim en sevdiklerimdendir bol ağlamalı, gülmeli :) Güzel zaman geçireyim dizi aksın gitsin yer yer güleyim, ağlayayım dersen Our beloved summer da mutlaka izlemeni öneririm çok hoş, naif bir dizi :) Aynı şekilde hem entrika, hem heyecan hem dostluk aşk olsun dersen de Itaewon Class ta çok kaliteli bir dizi
Tamam devam edeyim o zaman. Fantastik pek sevmiyorum ama diğer ikisine bakacağım mutlaka teşekkür ederim 🥰🥰

Çok minnak zamanlarımdan beridir kore dizileri izliyorum ama son yıllarda çok sarmıyor beni. Eskiden romantik komedi, arkadaşlık vesaire derken daha bir renkli geliyordu gözüme. Şimdi daha çok dark. Yine de hatırladıklarımdan önereceğim birkaç tane var. Bunlar:
Mouse - polisiye bu
Vincenzo - bu da polisiye-suç
Hotel Del Luna - gizem-romantik ama ekranda aniden beliren hayaletlerden korkuyorsanız izlemeyin.
Descendants of the Sun -bunu duymayan yoktur dgldkfg
Tale of the Nine Tailed - sadece dong wook bey için bile izlenebilir bence :KK53:
Mr. Queen - tarihi - komedi

Aklıma gelenler. Birazdan da Flower of Evil izlemeye başlayacağım. Suç-polisiye yine.

Ben eskilerden kopamıyorum... Yine empress ki de buldum kendimi🤣 kacıncı izleyişim bilmiyorum 😅

The king eternal monarch, hwarang, alchemy of souls, dr.romantic,itaewon class, oh my venüs,eskilerden secret garden, hometown cha-cha-cha,, love in the moonlight, crash landing on you,alhamra of memories,its ok to not be okay,hotel del luna….bunlar ilk aklıma gelenler; izlerken pişman olmadıklarım(netlifx yayınları), izledikçe beğendiklerimi yazarım yine..

X