한국어 Korece Dili öğrenenler ile paylaşımlarımız :) 행복

Size Göre Korece Nasıl Bir Dil ?

• Ankete Katılan
    12
evet canım 3 dil olacak :) en çok iş hayatı için istiyorum
aaa bilmiyordum bunu
ben de japonca festivallerini biliyordum ama koreceyi duymadım hiç aslında daha bizim bilmediğimiz neler vardır :) (_)? buyrun kahveye :)

etkinlikler çok yapılıyor. Japon festivaline bir kere gittim. Bana koreliler gibi çok sıcak gelmediler. :KK70:

etkinlikler çok yapılıyor. Japon festivaline bir kere gittim. Bana koreliler gibi çok sıcak gelmediler. :KK70:
yok yok bnm dediğim dil festivali :)
doğrudur cnm bende nerde bi japon görsem hemen yanaşıyorum
koreli biriyle de tanıştım çok şekerdi :) aslında bunlar türklere yakın insanlar

yok yok bnm dediğim dil festivali :)
doğrudur cnm bende nerde bi japon görsem hemen yanaşıyorum
koreli biriyle de tanıştım çok şekerdi :) aslında bunlar türklere yakın insanlar

evet önceki senelere göre daha çok koreli japon çekik gözlü görüyorum.. Geneli türkçeye meraklı. biz koreceye japocaya :KK70:

biz türkler çok kabayız :KK53::KK53:yazık adamların huyu suyu değişecek,düşünsene bi koreli/japonun anadolu şivesinde konuştuğunu :KK48::KK48::KK48:

haha korelilerdede var şive. pusan şivesiyle konuşuyorlar. uzatarak konuşuyorlar. çok seviyorum o konuşma tarzını..
Koreli arkadaşıma sormuştum koreliler sevgillilerini kıskanırmı diye nerde öğrenmiş bilmiyorum. bana namus cinayeti çıkar demişti :KK48::KK48:

haha korelilerdede var şive. pusan şivesiyle konuşuyorlar. uzatarak konuşuyorlar. çok seviyorum o konuşma tarzını..
Koreli arkadaşıma sormuştum koreliler sevgillilerini kıskanırmı diye nerde öğrenmiş bilmiyorum. bana namus cinayeti çıkar demişti :KK48::KK48:
acaba nerden öğrenmiş çok tanıdık geliyor maço erkek tiplemesi :KK48::KK48::KK48:

japonca öğrenmek için bende yanıp tutuşıuorum. sergül diye blogger var japonyada yaşıyor günlerdir videolarını izliyorum. işe başlayınca japonca kursuna gideceğimmmmm. sadece harfleri yazabilir miyim onu bilmiyorum. alfabelerinde kaç harf var?

japonca öğrenmek için bende yanıp tutuşıuorum. sergül diye blogger var japonyada yaşıyor günlerdir videolarını izliyorum. işe başlayınca japonca kursuna gideceğimmmmm. sadece harfleri yazabilir miyim onu bilmiyorum. alfabelerinde kaç harf var?
ben yeni bir sayfa açıcam birazdan,oradan paylaşımlar yapmayı planlıyorum :) istersen sende gel,hiragana ile başlarsın çok kolay öğrenirsin bence mrk etme :) sonra katakana ile devam edersin :) tabi en son kanjiler ben şuan ufak ufak kanjileri öğreniyorum :)

ben yeni bir sayfa açıcam birazdan,oradan paylaşımlar yapmayı planlıyorum :) istersen sende gel,hiragana ile başlarsın çok kolay öğrenirsin bence mrk etme :) sonra katakana ile devam edersin :) tabi en son kanjiler ben şuan ufak ufak kanjileri öğreniyorum :)
Gelirim tabiki :) de anlamadım yazdıklarınız ne anlama geliyor?

Merakimdan soruyorum niye korece? Eğeriİngilizce biliyorsanız İspanyolca fransizca almanca öğrenin neden korece hic bir geçerliliği yokki kendinizi bos yere yormayin

X