Korktuğum Başıma Geldi :(

ShellShock

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
3.616
3.863
Merhaba kk nın güzelleri... Çook utanıyorum nasıl anlatacağım bilmiyorum ama olabildiğince kibar anlatmaya çalışacağım :KK43: Sabahın ilk saatlerinde çok üşüdüm bir de hamile olduğum için bağırsaklarım harekete geçti sanırım. İş yerinde küçük bir pırt yaptım. Pırt dediğime bakmayın trampet sesi gibiydi mübarek. Yan odada muhasebeci var aramızda iki metrelik koridor var ve benim kapım çok az aralıklı bir şekilde kapalıydı. Allah'tan patron yoktu. Duymuş olma ihtimali çok yüksek çok utanıyorum nasıl bakacağım ben bu adamın yüzünee... Birde benim kapım kapanırken gıcırdıyor sabahtan beri 4 kere falan kapıyı yalandan açıp kapatıyorum ki o duyduğu seside kapı sesi sansın diye . Bizene senin pırtından diyebilirsiniz ama inanın biriyle paylaşınca utancım azalır belki dedim. :KK43: :KK61:

hamilelikte oluyor öyle şeyler.
benim yengem de hamile kız kardeşimle aynı yerde çalışıyor yengemde şirkette gazını cıkartmıs ve kardeşim de dahil olmak üzere herkes duymus ama yengem utanmamış ve halada yapıyormuş :KK70:
rahat olun neler var :)

hamilelikte oluyor öyle şeyler.
benim yengem de hamile kız kardeşimle aynı yerde çalışıyor yengemde şirkette gazını cıkartmıs ve kardeşim de dahil olmak üzere herkes duymus ama yengem utanmamış ve halada yapıyormuş :KK70:
rahat olun neler var :)

Yengeniz hamileliğin verdiği tüm yetkileri sonuna kadar kullanıyor desenize :KK48:

Ne bileyim ya adamla öğlen aynı masada yiyeceğiz demez mi bunun içindeki canavarı bir ben bilirim diye o_O valla utancımdam odamdan wc ye bile çıkamıyorum sırf aaa yarım bıraktığı işi tamamlamaya gidiyor der diye o_O:kızgın:

:KK70: :KK70: :KK70: aklıma korkunç anılarım geldi, derhal unutmak istiyorum. sen de unutmaya çalış, delil uçup yok olup gitti kimse ıspat edemez artık :KK70:
öyle de işte ya akşam evine gidince anlatırsa. ayy sonra karısı çocukları sizin pırtçı napıyo falan diye dalga geçerlerse.. valla ben öyle bir ses duysam acımam tüm herkesi arar x var bizim ofiste bi pırt yaptı inanamazsınız diye... Allah işte dalga geçeceğim şeyleri ilk benim başıma veriyor ki dalga geçmeyim diye o_O

Son düzenleme:
ya gayet doğal birşey bu o kadar sıkıntı yapmayın bence :KK54:
duyduysa bile 5-10 dk sonra unutacaktır duyan kişi.. hem hamilesiniz niye pırtladın diye yüzünüze vurmazlar :KK45:
vursalar bile şakaya vurun sizde :KK53:

tabiki vurmazlarda adam yüzüme baktıkça kesin için için gülecek şu kızın içindeki canavarı saklayışına bak diyecek bence :KK57:

aklıma bir şey daha geldi anlatmadan geçemicem :KK70:
Şirkettte aynı odada çalıştıgım kız arkadaşımla konuşurken kız yanımda pırladı sonraa ayyy cok pardon diyip güldü :KK70:
töbe töbee aklıma geldide şuan koptum ya :KK70:

ben olsam pardon bile diyemezdim valla iyi cesaret varmış :KK57: ben sabahtan beri odamdan çıkamadım :KK23:

Bende sınavda pırt diye kaçırmışım sınav ortamı sessiz bide kesin önümdeki arkamdaki duymuştur.:bicak: Hemen masayı çekerek masadan çıkmış gibi yaptım:dondurma: inşallah yemişlerdir.:KK45: Sınav süresi bitmeden onlardan önce apar topar çıkmıştım. İnsanlık hali herkesin başına gelebilir.

Hahahhaha senin derdine kurban olurum ben!! Üzülme kız, utanacak bir şey yok insanlık hali. Birkaç güne unutulur :)
İnşallahhh unutulur ya birde bu adam patronun akrabası düşünsenize bir bayram ziyareti vs. benden açılırmış konu heee shell mi o kız gazgirl ya siz yokken yelleniyor falan dermiş . valla en kötüsünü düşünüyorum hep :kızgın:

öyle de işte ya akşam evine gidince anlatırsa. ayy sonra karısı çocukları sizin pırtçı napıyo falan diye dalga geçerlerse.. valla ben öyle bir ses duysama acımam tüm herkesi arar x var bizim ofiste bi pırt yaptı inanamazsınız diye... Allah işte dalga geçeceğim şeyleri ilk benim başıma veriyor ki dalga geçmeyim diye o_O
ahahahah :KK70: seninki ıspat edilemez bir durum ama, ben bildiğin 2 erkek arkadaşla evde bağdaş kurmuş oturup gevezelik yaparken birinin yaptığı espriye fazlaca gülmem sonucu.....:olamaz::olamaz: kahkahalarım yüzümde dondu resmen:silah: offf çok fenaydı:oops:

Bende sınavda pırt diye kaçırmışım sınav ortamı sessiz bide kesin önümdeki arkamdaki duymuştur.:bicak: Hemen masayı çekerek masadan çıkmış gibi yaptım:dondurma: inşallah yemişlerdir.:KK45: Sınav süresi bitmeden onlardan önce apar topar çıkmıştım. İnsanlık hali herkesin başına gelebilir.
sizinki daha kötüymüş ya arkanızdaki kesin duymuştur :KK48: ben olsam gülme krizine girerdim :KK53:

X