Korona olup hamile kalan

bbebbek

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2021
11
2
40
Arkadaşlar ben korona oldum ve bu ay adetim 4 gün gecikti ayaklarım buz gibi ama test erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı böyle bir durum yaşayan birileri var mı

Allahım isteyen her kadına sağlıklı bebeklere hamile kalmayı sağlıkla hamilelik geçirip bebeğini kucağına almayı nasip eder inşaAllah içi sıra kızkardeşime ve banada torunlarımızı büyütürüz inşaAllah

Allahın takdiri. Hiç belli olmaz hamile kalmışta olabilirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun kardeşinizinde sizinde

Allahın takdiri. Hiç belli olmaz hamile kalmışta olabilirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun kardeşinizinde sizinde
Teşekkürederim inşaAllah hayırlı uğurlu olur haklısınız Rabbimin taktiri inşaAllah sağlıklı bebeklerimiz torunlarımız olur ☺️☺️

Arkadaşlar ben korona oldum ve bu ay adetim 4 gün gecikti ayaklarım buz gibi ama test erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı böyle bir durum yaşayan birileri var mı

Allahım isteyen her kadına sağlıklı bebeklere hamile kalmayı sağlıkla hamilelik geçirip bebeğini kucağına almayı nasip eder inşaAllah içi sıra kızkardeşime ve banada torunlarımızı büyütürüz inşaAllah
Canım sonuç aldınmı hamilemisin acaba bndede durum aynı Kasım ayında korona oldum 3 gün adetim geçti test yapsam mı bilemedim ☹️

İnşallah hamilesinizdir🙏 Ben korona olduğumda da adetim 14 gün gecikti ama hamile değildim. Ya virüs bunu yapıyor ya da kullanılan ilaçlar.

X