Korona sonrası …

canımm bende oldum korona koronadan sonra sadece hormonlarımı etkileyen tek şey regl oldu
aslında yaptırmadım daha test inşallah bendede bişe çıkmaz
kalp mi hastasısınız acaba öyleyse doktorunuza görünün
değilseniz korkmayın herkes korona oluyor sadece kalp hastası onlara tehlikeli

canımm bende oldum korona koronadan sonra sadece hormonlarımı etkileyen tek şey regl oldu
aslında yaptırmadım daha test inşallah bendede bişe çıkmaz
kalp mi hastasısınız acaba öyleyse doktorunuza görünün
değilseniz korkmayın herkes korona oluyor sadece kalp hastası onlara tehlikeli
Yok kalp hastası değilim şükür ama bu hastalık etkiler diye korkuyorum

• Beğen
Reactions: Jou
Ben aşı sonrası 3. Ayımda korona oldum. Benimle birlikte 2 kız kardeşim ve annem de korona oldu. Hepimiz aynı şiddette atlattık. Sürüntü vermesem farenjit olduğumu düşünebilirdim. Kekik çok kullandım. Çayını içtim, yağını içtim bence faydası oldu.

• Beğen
Reactions: Jou
Her yeri etkileyebiliyor. Bir kuzenimin beyin zarını etkiledi mesela, diğerinde karaciğer problemi yarattı, teyzem böbreklerden şikayetçi ama doktor koronaya bağlamadı sanırım onu. Bir çekaptan geçmekte fayda var.
Hangi ilaçları kullandılar tedavide

Ben aşı sonrası 3. Ayımda korona oldum. Benimle birlikte 2 kız kardeşim ve annem de korona oldu. Hepimiz aynı şiddette atlattık. Sürüntü vermesem farenjit olduğumu düşünebilirdim. Kekik çok kullandım. Çayını içtim, yağını içtim bence faydası oldu.
aşı nasıl oldunuz acaba

Merhaba arkadaşlar korona sonrası detaylı muayenenizi oldunuz mu? Kalbi etkiliyor diyorlar özellikle ister istemez korkuyorum
Ben cerrahpasa hastanesinde pandemiyle ilgili kurulan poliklinikte yaptırdım. Covid hastalarıyla ilgilenen doktor arkadaşımız vardı. Çok detaylı testler vs istedi. Ama hiç birsey çıkmadı cok sukur. Yas 29.

Eklemeyi unutmuşum. Ilaç kullanmadim. Emzirdigim için o dönemde doktorda kullanmana gerek yok dedi. Çok sukur grip,nezle gibi gecti.

X