Korunmasız ilişki de 7 gün regl gecikmesi

Bende sabaha yakın zamanlarda olurum hep, vardır bununda bi mantığı.

Korunmayı bırakınca bendede böyle oynamalar oldu ama hic bu kadar gecikmemişti.
Keşke kolay olsa da ha deyince hamile kalınabilse.
Ben 10 aydır evliyim 6 aydan sonra karar verdik sandık ki deneyince hemen oluyor. Meğerse olmuyormuş öyle tak diye 😅 gerçi daha bizim için yolun çok başı. Eşimin değil de kendi ailem çocuk konusunda beni strese sokuyor. Hayırlısı olsun inşallah. Yaşadığım yerde sabah oldu 36. Güne girdim olmayacağım galiba. İdrar testi de negatif çıkıyor sürekli. Çare söktürücü oldu 👍

Sürecimizin büyük çoğunluğu psikolojik demekki. Hayırlısı olsun sonraki aya inşallah 🙏
Bence bizi psikoloji yönetiyor tüm hormonları, cogu zamanda kist vs bilemiyoruz ki neden geciktiğini.
biraz relax olsak, ama bu süreçte de zor di mi bi belirsizlik, acabalarla süreç.

Dün senle yazışırken hissetmiştim zaten belirti vardi sabaha yakında oldu.
Neden sence o saatlerde oluyor?

Bence bizi psikoloji yönetiyor tüm hormonları, cogu zamanda kist vs bilemiyoruz ki neden geciktiğini.
biraz relax olsak, ama bu süreçte de zor di mi bi belirsizlik, acabalarla süreç.

Dün senle yazışırken hissetmiştim zaten belirti vardi sabaha yakında oldu.
Neden sence o saatlerde oluyor?
Evet belirsizlik sıkıyor insanı.

Belki beden o an ( uyku halini kastediyorum) en rahat anında olduğundan dolayı oluyordur hiç bilmiyorum fikir yürütüyorum. Ben de az önce test yaptım hala nagatif umarım bi kaç gün içinde ben de olurum sıkıldım çünkü adet olmayı beklemekten 🙁

Evet belirsizlik sıkıyor insanı.

Belki beden o an ( uyku halini kastediyorum) en rahat anında olduğundan dolayı oluyordur hiç bilmiyorum fikir yürütüyorum. Ben de az önce test yaptım hala nagatif umarım bi kaç gün içinde ben de olurum sıkıldım çünkü adet olmayı beklemekten 🙁
Sorma ya, adeti feklemesi o belursizlik sıkıyor. Ins ben oldum, sende arkamdan olursun🤲

Ya ne garip di mi, olmasın diye dualar ederiz, bebekle sonuclanmayincada olsun diye🤔

Herkese merhaba yaklaşım 3 senelik evliyim 5 aydır korunmasız ilişkimiz var ilk korunmasız ilişkiden sonra reglim 15 gün gecikmişti stres yapmıştım çünkü daha sonra 4 gün erken oldum ve şimdi 8 gün gecikmem var regl belirtilerim göğüs Şişli, ağrısı hafif bel ağrısı ve çook nadir kasık batmam oluyor amma ve lakin test yaptım negatif çıktı hala gelecek gibi değil reglim niye böyle oluyor biri beni aydınlatabilir mi 😭
Regl düzensizliği var sanırım gecikmiş olsada gelecek doktorunuzla konuştunuzmu

X