Korunurken Hamile Kalan Var Mi ?

Kizlar Korunurken Hamile Kalan Var Mi? Yani Kazayla Hamile Kalan Var Mi ?

sevgili pıtırcık benim de kafamı çok kurcalayan bir konuyu açmışsın. Evlenmeyi erteliyorum bu ve benzeri sorunlar yüzünden. Çünkü hiçbir yöntemin %100 koruma sağlamadığı söyleniyor. senağlama

sız her turlu tedbırı almısken hala gelmek ıstıyorsada bırakın gelsın derım

ben varım arkadaşlar büyük bir şok olmuştu ama şimid çok şükür diyorum kızım 5 aylık:))

peki hangi yöntemle korunuyordunuz nefinn? ve sence etkinliğini etkielyen bir durum olmuş muydu? prezervatifse yırtılma, içerde çıkma, geveşem vb. ya da dk hapıysa bildiğim kadarıyla bağırsaklar bozulduğunda falan etkinliği azalıyormuş çünkü.

bu arada allah bağışlasın minki kızını.

Arkadaşlar Ben 1 Yil Hap Kullandim 2007 Ağustosta Biraktim. Adetime 3 Gün Kala Ilişkiye Girdik Yumurtlama Dönemim Geçtiği Için Korunmadik Hamile Kalirmiyim Acaba?bugün Adet Olmam Gerekiyordu Olmadim. Böyle Hamile Kalan Varmi?

Arkadaşlar Ben 1 Yil Hap Kullandim 2007 Ağustosta Biraktim. Adetime 3 Gün Kala Ilişkiye Girdik Yumurtlama Dönemim Geçtiği Için Korunmadik Hamile Kalirmiyim Acaba?bugün Adet Olmam Gerekiyordu Olmadim. Böyle Hamile Kalan Varmi?

bence bir iki gün içinde adet olmazsan önce eczaneden bir test alıp yap. Korunmadan girilen cinsel ilişkilerde kesinlikle risk vardır. Korununca bile olduğuna göre. Ama umarım bu bir seferlik ihmalinizin sonuçları bünyene zarar vermez...

bence bir iki gün içinde adet olmazsan önce eczaneden bir test alıp yap. Korunmadan girilen cinsel ilişkilerde kesinlikle risk vardır. Korununca bile olduğuna göre. Ama umarım bu bir seferlik ihmalinizin sonuçları bünyene zarar vermez...

CANIM ÇOK SAOL BİRŞEY DAHA SORCAM SOL KASIĞIMIN HEMEN ÜSTÜNDE BİR AĞRI VAR AMA ADET SANCISI GİBİ DEĞİL BATIYORMUŞ GİBİ BİRŞEY İÇİMDE. NE OLABİLİR ACABA

CANIM ÇOK SAOL BİRŞEY DAHA SORCAM SOL KASIĞIMIN HEMEN ÜSTÜNDE BİR AĞRI VAR AMA ADET SANCISI GİBİ DEĞİL BATIYORMUŞ GİBİ BİRŞEY İÇİMDE. NE OLABİLİR ACABA

bahsettiğin gibi bir ağrım olmadı hiç, o yüzden yorum yapamayacağım. Ama bu tip şikayetler ihmale gelmemeli bence eğer yara vb. bir şey varsa küçükken önlem alınmalı ki sonrasında can sıkıcı durumlara düşmeyelim, değil mi?yerimsenibena.s.

YAA KIZLAR BENDE BUGUN FORUMDA BÖYLE BİR BAŞLIK VARMI DİYE BAKICAKTIM YOKSA AÇICAKTIM.Kızlar ben çocuk istiyorum ama 8 aydır zorunlu olduğu için ilaç içiyorum korunmam gereklı.O Yüzden eşim hep korunuyordu yanı prezervatfl acaba eşi bu şekilde korunupta hamile kalan varmı çevrenizde.Bu ay adetım geçti merak ediyorum acaba bişeyler varmı:uhm::uhm:

Hiçbir yöntem %100 koruma sağlamıyor diyorlar. Bir de tabii bir sürü kazayla oldu diyen çiftler etrafımızda. Ama tabii nasıl kaza oldu diye soramıyoruz. Belki burada buna bir açıklama gelir diye umuyorum ben de. Yani insanlar nelere dikkat etmeli, bu kazayla dedikleri neler? Benim okuduklarım:
kondomun yırtılması, çıkması, delinmesi, kayması, içeride kalması vb. Ki bu durumda tek başına yeterli gelmeyecektir. Offf off ben ertelemeyeyim de kim ertelesin evlenmeyi, da karşımdaki insan da kaç yıl bekler böyle:KK43:

hehehe yorgun kız hamiş kalıcan diye evlilik ertelenirmiymiş hiç.Bu bölümdeki herkez bebeği olsun diye nelerle mücadele ediyor.Hemen öyle pat deyınce çocuk olmuyor zaten.Bende senın gibiydim 1 sene korundum yeni evlendiğimde,sonrada istedim bebeğim olmadı 18 aydırda bekledım gelmedı.Korkmana gerek yok:)

benim arkadaşım kondomla korunuyodu hamile kalmıştı.:))))))) galiba delikti hehe
en iyi korunma yatak ayırma:roflol:

benimde arkadaşlarımın çbi kaçı kazaya kurban gitti.normal yoldaN korunuyorlardı ama...

ben korunmadan bile hamile kalamıyom yaaaaa
üstelik yemediğim macun içmediğim bitki çayı kalmadı...
yakında zehirlenicem...
bide sözüm ona tedavideyim... millet korunurken hamile kalıyo işe bak yaw....

hehehe yorgun kız hamiş kalıcan diye evlilik ertelenirmiymiş hiç.Bu bölümdeki herkez bebeği olsun diye nelerle mücadele ediyor.Hemen öyle pat deyınce çocuk olmuyor zaten.Bende senın gibiydim 1 sene korundum yeni evlendiğimde,sonrada istedim bebeğim olmadı 18 aydırda bekledım gelmedı.Korkmana gerek yok:)

zaten hayat hep böyle değil midir, insanın aklına gelmeyen başına gelir. Kaç kişi tanıyorum, kazayla hamile kaldım diyen, ya da korunmayı bırakır bırakmaz hamile kalan, tabii ki isteyipde olmayan da var.
Ben gerek sağlık(sevdiğim insanın ve benim) sorunlarım, gerekse benim psikolojik durumumla ilgili çocuk büyütemeyeceğimi bilmemden ve sevdiğim insanla bu konuda karara varmış olmamızdan dolayı korkuyorum.senağlama

valla dogruyu soylemek gerekıyosa ben de cok korkuyorum. evlılıkten korktugumdan cok ya evlenınce hamıle kalırsam dıye cok korkuyorum. ama sız burda %100 kesın korunacak bı yol yok dıyosunuz. yanı var da yatak ayırmak mı:dance: valla elımden gelenı yaparım cocuk olmaması ıcın ama olursa da yapacak bısey yok. bıraz erke gelmıs olura.s

benim arkadaşım kondomla korunuyodu hamile kalmıştı.:))))))) galiba delikti hehe
en iyi korunma yatak ayırma:roflol:

işte ben de evlenmeyerek korunma yöntemi geliştiriyorum da nereye kadar tabii, 2,5 yıldır çıkıyoruz, hadi söz-nişanla süreyi uzatsam:uhm: tıp ilerler mi acaba daha fazla?

X