Koşu bandıyla zayıflayabilen var mı?

Ataabetull

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
1.566
827
27
Kızlar merhaba koşu bandında en sağlıklı olarak ve hızlı kilo verme olarak günde kaç saat yuruyorsunuz nasıl kullanıyorsunuz bilgisi olan var mi? Vede kaç kilo verdiniz yazar mısınız?

Koşu bandı ben kullanıyorum çok kilo verme odaklı değil bence sıkılaşma ve kas yapmayı sağlıyor ama. deneyin tabi denemeyin demiyorum yürüyüşte sıkılaşma sağlıyor bende kilo verme değil.

Koşu bandı ben kullanıyorum çok kilo verme odaklı değil bence sıkılaşma ve kas yapmayı sağlıyor ama. deneyin tabi denemeyin demiyorum yürüyüşte sıkılaşma sağlıyor bende kilo verme değil.
Sıkılasmada önemli bence çünkü göbek sarkıyor basenler desen oda fena neyse günlük kaç saat yapıyordun

Konu başlığını komşu bandıyla zayıflayan var mı diye okudum :olamaz: :KK70: :KK70: :olamaz:

Sıkılasmada önemli bence çünkü göbek sarkıyor basenler desen oda fena neyse günlük kaç saat yapıyordun

günde yarım saat veya 1 saat en fazla ama periyotlara bölüyorum 1 saati. yarım saat yarım saat şeklinde.

Kızlar merhaba koşu bandında en sağlıklı olarak ve hızlı kilo verme olarak günde kaç saat yuruyorsunuz nasıl kullanıyorsunuz bilgisi olan var mi? Vede kaç kilo verdiniz yazar mısınız?
merhabalar 💚 ben yaklaşık 5 ayda koşu bandında yürüyerek ve koşarak 6 kilo verdim. Maksimum yarım saatte hem yürüme hem koşuyu bitirirdim. ancak sıkılaşma için muhakkak ağırlık çalışmalısınız. 💚

Koşu bandında tempolu yürüyüşle kilo vermek mümkün tabiki 2 saat tempolu yürüyüş yaparsanız..ben 2 saat tempolu yürüyüşte 3 kilo vermiştim hamile kalmadan önce tabiki saglıklı beslenmek ve bol bol su içmek önemli..yine başlıycam yürüyüşe evde var bisiklet ve koşu bandı ama gel gelelim çocuktan fırsat yok ilk fırsatta atıcam kendimi

Yürüyüş bandında düzenli olarak ortalama 5 gün 1 -1,5 saat civarı yürürseniz yanında da karatay diyeti yaparsanız kesinlikle güzel kilo verdirir.

Ben ilk 10 dk 4.5 hızla başlayıp 6 hızda bitiriyordum ve 6 ayda Karatay diyetiyle birlikte 28 kilo vermiştim
Hem kilo vermiş hem de sıkılaşmıştım.

Ben hiit kardiyoyu tavsiye ederim. Mesela 10 dakika tempolu yürüyüs 2 dakika da koşu sonra tekrar yürüyüs Gibi nabzinizi hızlandırarak kilo vermenize yardımcı olur

Zaten kilo verme yediklerinle kaloriyle alakalıdır.Sadece egzersiz kilo verdirmez

14 gündür koşu bandıyla günde 1 saat yürüyorum, diyet yapıyorum, 2.5 lt su içiyorum 1 gr vermedim.

koşu bandında sürekli koşmak iyi değil. Hocam söylemişti en iyisi eğimi arttırıp orta tempoda yürümek. bacak kasları da daha fazla çalışıyor daha fazla yağ yakıyorsunuz böylece.

X