Koşun kızlar nasıl hamile kaldığımı anlatıyorum

Kasık ağrısı yani adet gibi ağrı ne kadar süre devam etti şuanda da var mı? Ben de 2 gün önce öğrendim ağrıdan korkuyorum sanki vajinamda baskı var
Benim üç dört gün sürdü regl tarihimden önceki o regl ağrısı gibi olan ağrı ama regl tarihim geçtiğinde de kasıklarımda ağrılar oluyordu doktora sorduğumda rahmin genişliyor bebek olduğu için demişti normalmiş o endişelenme hatta benim 5.haftamda lekelenme Kerim olmuştu altı gün sürmüştü ondan endişelenmiştim ben yerleşme kanaması dedi doktor ama doktoruna her şeyi danış sor doktorun daha iyi bilir tabi biz şuan gayet sağlıklıyız 13 haftalığız inşallah sağlıkla gelir senin miniğinde

Benim üç dört gün sürdü regl tarihimden önceki o regl ağrısı gibi olan ağrı ama regl tarihim geçtiğinde de kasıklarımda ağrılar oluyordu doktora sorduğumda rahmin genişliyor bebek olduğu için demişti normalmiş o endişelenme hatta benim 5.haftamda lekelenme Kerim olmuştu altı gün sürmüştü ondan endişelenmiştim ben yerleşme kanaması dedi doktor ama doktoruna her şeyi danış sor doktorun daha iyi bilir tabi biz şuan gayet sağlıklıyız 13 haftalığız inşallah sağlıkla gelir senin miniğinde
İnşallah canım teşekkür ederim. Adet tarihime daha 2 gün var korkudan insan bekliyor. Birkaç gün daha bekleyip kan vereceğim

Eklentiler

• IMG_20230922_235840.jpg
    IMG_20230922_235840.jpg
    154,8 KB · Görüntüleme: 88
Peki belki özel olacak ama sormak istedim, ilişkiden sonra yarım saat uzandığınız zaman bile kalkınca sprem akıyor mu bende sizde oluyor mu acaba
merhaba tesadüfen gördüm mesajınızı. Benim de o şekilde oluyordu ben anormal bir durum zannediyordum ama zaten olması gereken buymuş telaş etmeyin. İçerisine giden meni az bile olsa milyonlarca sperm barındırıyormuş

X