Kötü Çıkan Saç Düzleştiricisi

Merhabalar. Çok uzun süredir internette iyi bir saç düzleştiricisi arıyordum. Çoğu kişi braun satin hair'i tavsiye etmişti başka mecralarda. Burada ise genellikle remington tavsiye edilmişti fakat ben braundan yana kıldım kararımı çok fazla kişi övdüğü için. Fakat çok pişmanım şimdi. Braun satin hair 5 saç düzleştiricisi aldım n11den. Kargo bugün geldi. Açtım denedim. Durum berbat. Çok hafif dalgalı saçlarımın üstünden 4-5 kez de geçsem düzleştirmiyor kesinlikle. Sizce ürün sahte olabilir mi? Veya ürün sahte değilse memnun kalmadığım bu durumda ne yapabilirim, hakkımı aramanın bir yolu var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Normalde internetten aldığınız bir şeyin iadesi vardır diye biliyorum. Benim bir önceki düzleştiricim de braundu. Çok memnundum bozuldu ortalama 5 6 sene kullandım. Hatta saç maşamı da braun aldım halen kullanırım. İade hakkınız varsa iade edin. Rowenta ya da babyliss öneririm yeni alacaksanız bunlardan birini alın bence

Normalde internetten aldığınız bir şeyin iadesi vardır diye biliyorum. Benim bir önceki düzleştiricim de braundu. Çok memnundum bozuldu ortalama 5 6 sene kullandım. Hatta saç maşamı da braun aldım halen kullanırım. İade hakkınız varsa iade edin. Rowenta ya da babyliss öneririm yeni alacaksanız bunlardan birini alın bence

Sizinki braunun hangi modeliydi?

Braun satin hair 7ydi sanırım. Bozulunca rowenta aldım 5 yıl oldu onu da alalı. Rowentanın son modelleri güzelmiş kuzenim saçları kıvırcık o da rowenta kullanıyor. Düşünebilirsiniz rowentayı

Benimki braun satin hair 5ti. Hala sahte olduğunu düşünüyorum. Çünkü yorumlara bakarsak saçımı gül gibi düzleştirmesi gerekiyordu. Fakat düzleştirmeyi bırakın bir kenara, saçımın dalgasını bir milim bile değiştirmedi. Ki hafif dalgalı bir saçım var, zor bir saç da değil.

Benimki braun satin hair 5ti. Hala sahte olduğunu düşünüyorum. Çünkü yorumlara bakarsak saçımı gül gibi düzleştirmesi gerekiyordu. Fakat düzleştirmeyi bırakın bir kenara, saçımın dalgasını bir milim bile değiştirmedi. Ki hafif dalgalı bir saçım var, zor bir saç da değil.
Braun iyi bir markadır normalde cevremde kullanan kişiler var. Dediğiniz gibi sahte olabilir sanırım iade edebilmişsiniz. Adınıza sevindim. Sıkmayın canınızı artık. Güzel bir yeni düzeltirici ile ödüllerin kendinizi😅

X