Kötü kalpli bir insanım

Bütün yorumlarını sinir kriziyle okuyan biri olarak, ben de senin inanılmaz derecede kötü biri olduğunu düşünüyorum. Tecavüzü beğenilme ifadesi olarak görmen, evliyken başka adamlara kaçan kadınları “nasıl buluyorlar” diye kıskanman, haddinden fazla anormalsin. Tedavi olabilirsin ama sanki kötülük senin tercihin gibi geliyor bana.

Valla b
evet para, mal ,mülk, aile ,arkadaş hiçbirini tınlamıyorum.yeter ki cinsel bir mesele, erkek arkadaş, koca meselesi olmasın.
Yok senin yorumlarını çok iyi biliyorum. Sadece cinselliğe takık değilsin. Parası olanları, güzel olanları falan da baya kıskanıyosun. Genel olarak hastalıklı bir kıskançlık halin var.

en azından kendini bilen dürüst bir insansın. Sorunu biliyor ve dile getirebiliyorsun bundan sonra çözüm bulmaya çalışmalısın.

Ferhans'ın konuları bol lincli oluyor genelde ama çok tuhaf bir şekilde kin tutmayan bir arkadaş,o kadar linç ettiğim halde bana hiç kin tutmadı🤣🤣.
Linçlenmekten de zevk alıyor sanırım. Tecavüz fantezisi olan bir insanın garip zevkleri olması doğal bence.

Psikiyatriye gidin bence ilkin. Aslında aklıma ilk hormonlarınızda dengesizlik mi var diye aklıma geldi. Psikiyatrist de uygun görürse yönlendirir herhalde.

Kötü bir imajınız vardı gözümde ama bunu kabullenince niyeyse yumuşadım. Buradaki yorumları es geçmeyin. Tedavi alın. Sizin haliniz hiç normal değil ve boşuna kendinizi bu konularda yoruyorsunuz.

Merhaba.beni zaten bilenler biliyor.insanların linç ihtiyacını tek başıma karşılıyorum resmen sitede 😄 yıllar yılı aşamadığım sorunum kıskançlık.kendimi insanlardan hem üstün buluyorum hem de kıskanıyorum.özellikle eşi, partneri istekli olan insanları.haa bende yok olarak algılanmasın.benim hayatımda da fazla fazla istekli partnerler oldu ama nedense başkasından duyunca sinir ve kıskançlık basıyor.biri mesela kocam çok istekli, en az iki günde bir yapıyor, ilişkimiz çok yolunda dese bile sinirleniyorum.stres basıyor.en sevdiğim konular isteksiz koca konuları.zaten burada da sık sık böyle olduğum için linçleniyorum.sanki bazı şeyler bana özel olmalı.bir türlü doymuyorum.sevgilim, partnerim varken bile bundan ayrılırsam da başkasını hemen bulabilir miyim diye strese giriyorum.karşımdaki insana da yeterince saygı duymuyorum.sırf diğer kadınlardan aşağı kalmama yarışı gibi düşünüyorum.bir dönem cinsel hayatım olmasa aşağılık kompleksine giriyorum.beğenmediğim kendime göre çirkin, gösterişsin bulduğum kadınların bile(!) çok mutlu ilişkileri, evlilikleri olmasına gıcık oluyorum.bu kadınla birlikte olacak kadar yoklukta mısınız falan diyorum içimden.neden bu kadar kötü kalpliyim.bazen telkinlerle iyi düşünüyorum ama sonra yine eski tas eski hamam.kötü biri olmaktan nasıl kurtulabilirim? Düşünce sistemini kalıcı olarak değiştirmenin bir yolu var mı ?
Fazla hırslı, kibirlisiniz.
Hırslarınızı bir kenara bırakmalısınız. Netice de bu neyin hırsı? Herkes mutlu olsun kendi yuvasında yada kendi partneri ile..
Yani en iyisi Sen değilsin. Her zaman her konuda senden daha iyileri olacak. Senden daha güzeller olucak.
Bence destek almalısınız. Çünkü herkesi kıskanmak eminim sizin içinde zorluk veren bir histir. Kurtulun.

Linçlenmekten de zevk alıyor sanırım. Tecavüz fantezisi olan bir insanın garip zevkleri olması doğal bence.
Ben cinsel açıdan
Tamam cınım bu yine de iyi olduğunu göstermiyor baksana genel düşüncelere 😂 sende kıskanma milleti benimde kocamda tık yok evlendigimiz günden beri ve artık bende de duygular güm. Hatta şöyle diyeyim bir teyzem var aile dostumuz bizim gençlikle dalga geçiyor ki nasıl bir nesil haftada 2 kere filan biz günde 3 kere yapardık diye 😂😂 ve hayret ediyorum sadece
Teşekkür ederim hava atmadığınız için.eskilerim maşallahı varmış valla.kadınlar daha lohusalığı bitmeden tekrar hamile kalıyormuş. Hem kadınların üreme aisteminin, hem erkeklerin performansının maşallahı varmış.bu arada eski nesile de ayrı ifritim 😄

Ya gerçekten tuhaf biri,çözemedim bir türlü.Muhafazakar ve çok baskıcı bir ailede büyümüş,ondan olabilir belki de.
Mümkün. Sevişmeye aşırı anlam yükleyen, sevişince bişey başardığını zanneden birkaç kişi daha var burda, hepsinin ortak özelliği küçük şehirlerde baskıcı ailelerle büyümüş olmaları. Tez konusu çıkar burdan 😂

Ben cinsel açıdan
Teşekkür ederim hava atmadığınız için.eskilerim maşallahı varmış valla.kadınlar daha lohusalığı bitmeden tekrar hamile kalıyormuş. Hem kadınların üreme aisteminin, hem erkeklerin performansının maşallahı varmış.bu arada eski nesile de ayrı ifritim 😄
Bak yine aynı şeyi söylüyorsun. Zihniyetin aşırı çarpık.

Gerçekten sevdiğin ve sevildiğin bir ilişki yaşamadığın için başkalarının mutluluğunu kıskanıyosun. Onlar da senin gibi mutsuz olsun ve sırf yalnız kalmamak için senin gibi kötü ilişkilere katlansınlar istiyosun. Sert oldu ama durum bu.
Yoo benim de var aslında.ama iki güne ona da alışıp eski halime dönüyorum

X