Kötü kalpli bir insanım

kötü kalpli falan değilsin. fiksasyon içinde debeleniyor gibisin. öyleyse, tam anlamıyla kurtulmak zor olabilir ama kontrol etmeyi, yönlendirmeyi kısa zamanda öğrenebilirsin. işini iyi bilen bir psk. yardımı almalısın.

Bak yine aynı şeyi söylüyorsun. Zihniyetin aşırı çarpık.
Bence çarpık değil ama kafama fazla takılıyor.dediklerim doğru değil mi buyuna sevişip çocuk yapmışlar.biz de boşuna ten uyumu, aşk falan diye kendimizi paralıyoruz. Insanları yüzünü bile görmedikleri insanlarla evlendirivermişler kimse de aman ten uyumu, aman aşk dememiş, çatır çatır sevişmiş.

kötü kalpli falan değilsin. fiksasyon içinde debeleniyor gibisin. öyleyse, tam anlamıyla kurtulmak zor olabilir ama kontrol etmeyi, yönlendirmeyi kısa zamanda öğrenebilirsin. işini iyi bilen bir psk. yardımı almalısın.
Fiksasyon ne demek?

Mümkün. Sevişmeye aşırı anlam yükleyen, sevişince bişey başardığını zanneden birkaç kişi daha var burda, hepsinin ortak özelliği küçük şehirlerde baskıcı ailelerle büyümüş olmaları. Tez konusu çıkar burdan 😂
Bir şey başardığımı zannediyorum gerçekten.

Merhaba.beni zaten bilenler biliyor.insanların linç ihtiyacını tek başıma karşılıyorum resmen sitede 😄 yıllar yılı aşamadığım sorunum kıskançlık.kendimi insanlardan hem üstün buluyorum hem de kıskanıyorum.özellikle eşi, partneri istekli olan insanları.haa bende yok olarak algılanmasın.benim hayatımda da fazla fazla istekli partnerler oldu ama nedense başkasından duyunca sinir ve kıskançlık basıyor.biri mesela kocam çok istekli, en az iki günde bir yapıyor, ilişkimiz çok yolunda dese bile sinirleniyorum.stres basıyor.en sevdiğim konular isteksiz koca konuları.zaten burada da sık sık böyle olduğum için linçleniyorum.sanki bazı şeyler bana özel olmalı.bir türlü doymuyorum.sevgilim, partnerim varken bile bundan ayrılırsam da başkasını hemen bulabilir miyim diye strese giriyorum.karşımdaki insana da yeterince saygı duymuyorum.sırf diğer kadınlardan aşağı kalmama yarışı gibi düşünüyorum.bir dönem cinsel hayatım olmasa aşağılık kompleksine giriyorum.beğenmediğim kendime göre çirkin, gösterişsin bulduğum kadınların bile(!) çok mutlu ilişkileri, evlilikleri olmasına gıcık oluyorum.bu kadınla birlikte olacak kadar yoklukta mısınız falan diyorum içimden.neden bu kadar kötü kalpliyim.bazen telkinlerle iyi düşünüyorum ama sonra yine eski tas eski hamam.kötü biri olmaktan nasıl kurtulabilirim? Düşünce sistemini kalıcı olarak değiştirmenin bir yolu var mı ?
Valla benimki de aşırı istekli bende isyekliyum tabi yeri gelir her gün yeri gelir 2 günde bir öyle 15 20 dk değil en az 40 dakika. Olurda Kimin yüzünden 3 günde bire düşse hemen sekz için kavga ederiz ve o kavga sonrası daha ateşli bir şey ortaya çıkar 😁🔥🔥🔥

Merhaba.beni zaten bilenler biliyor.insanların linç ihtiyacını tek başıma karşılıyorum resmen sitede 😄 yıllar yılı aşamadığım sorunum kıskançlık.kendimi insanlardan hem üstün buluyorum hem de kıskanıyorum.özellikle eşi, partneri istekli olan insanları.haa bende yok olarak algılanmasın.benim hayatımda da fazla fazla istekli partnerler oldu ama nedense başkasından duyunca sinir ve kıskançlık basıyor.biri mesela kocam çok istekli, en az iki günde bir yapıyor, ilişkimiz çok yolunda dese bile sinirleniyorum.stres basıyor.en sevdiğim konular isteksiz koca konuları.zaten burada da sık sık böyle olduğum için linçleniyorum.sanki bazı şeyler bana özel olmalı.bir türlü doymuyorum.sevgilim, partnerim varken bile bundan ayrılırsam da başkasını hemen bulabilir miyim diye strese giriyorum.karşımdaki insana da yeterince saygı duymuyorum.sırf diğer kadınlardan aşağı kalmama yarışı gibi düşünüyorum.bir dönem cinsel hayatım olmasa aşağılık kompleksine giriyorum.beğenmediğim kendime göre çirkin, gösterişsin bulduğum kadınların bile(!) çok mutlu ilişkileri, evlilikleri olmasına gıcık oluyorum.bu kadınla birlikte olacak kadar yoklukta mısınız falan diyorum içimden.neden bu kadar kötü kalpliyim.bazen telkinlerle iyi düşünüyorum ama sonra yine eski tas eski hamam.kötü biri olmaktan nasıl kurtulabilirim? Düşünce sistemini kalıcı olarak değiştirmenin bir yolu var mı ?
Aktarım yapıyor olabilirsiniz bu düşüncelerin birşeyin belirtisidir. Bu konuda biri tarafından eleştirildiniz mi ?

Tamam cınım bu yine de iyi olduğunu göstermiyor baksana genel düşüncelere 😂 sende kıskanma milleti benimde kocamda tık yok evlendigimiz günden beri ve artık bende de duygular güm. Hatta şöyle diyeyim bir teyzem var aile dostumuz bizim gençlikle dalga geçiyor ki nasıl bir nesil haftada 2 kere filan biz günde 3 kere yapardık diye 😂😂 ve hayret ediyorum sadece
Gerçekten eskiler hem performans hem de hamilelik oranı açısından nedense daha iyiymiş.şimdi kaç kadın korunmamasına rağmen 10, 15 defa hamile kalabiliyor.ben de çözemedim

Ya gerçekten tuhaf biri,çözemedim bir türlü.Muhafazakar ve çok baskıcı bir ailede büyümüş,ondan olabilir belki de.
Ne kadar saçmalıyorsunuz ya??? Muhafazakar nedir kastınız ne? Türkiye de p kadar muhafazakar kesim var siz ne demek istiyorsunuz ?

Bence ozguvensizlikten olabilir.
Benim 'tombiş' diye nitelendieilebilecek bir ev arkadaşım vardı. Sıraya dizerdi erkekleri, aynı anda üç dört kisiyle falan takılırdı. Hatta lise yillarindan idare ettiği 2 çocuk aynı ilçeyi kazanınca aynı eve çıkmışlardı 😲 dizi karakteri gibi bir kızdı.
O da aslında güzellik bakımından belki hemen dikkat çekecek biri degildi ama dolgun memeler,köfte dudaklar, erotik masum kız bakışları falan 😂😂 oradan yakalardi adamları.
Erkekleri kendine en hızlı çektiği yol cinsel cazibe olduğu için bu konu kız için normal insanın 25 katı falan önemliydi .
Çünkü dedigim gibi elinde avucunda bu vardı-kendini diğer kızların önüne geçirecek ve fazla önem atfetmisti.
Aynı çirkin ama zengin erkeklerin parayı çoğu şeyin önünde tutması gibi.
Bence sizin durumunuz da buna benziyor .
Ayrıca siz nasıl terazi burcu olabilirsiniz? Terazi burcu dunyaya iyilik güzellik yaymaya gelen , barışçıl insanlar değiller mi?
Kesin natal haritaniz akrep falan kayniyordur.

Kendi değerinizi cinselliginize indirgemis gibisiniz... Cinselligi bir tür performans olarak görüyor gibi geldiniz bana. Bence bu üzerinizde çok büyük bir baskı oluşturuyor olabilir. Kendinizi seks dışında beden dışında değerli hissemediginiz için başkalarıyla kıyaslamak anlık bir rahatlama veriyor olabilir. Bazi insanlar da bunu başarılarıyla yapıyor bazıları parasıyla vs. Ben eskiden kendimi böcek gibi görüyorken o kadar acı çekiyordum ki akademik başarısı benden kötü olan insanları düşünüp kendimi daha iyi hissediyordum kendimi bununla tanimliyordum. Cunku kendimi sadece bunda iyi görüyordum muhtemelen ve çok değersiz hissettiğim için başkalarından en azından bu alanda üstün olayım istiyordum. Benden daha başarılı birine tahammül edemiyordum. Tabi yıllar öncesinden bahsediyorum şu an hayatın tek bir alanına sabitlenmenin ve kendi değerini salak sulak şeylerle olcmenin ve kendini başkalarıyla kıyaslamanin saçmalığını icsellestirdim. Ben de aynı sizin gibi sonra bundan çok utanıyordum. Ben kötü biri miyim acaba diyordum. Bu kıskançlığın kaynağındaki o yakıcı degersizlik hissini bir assaniz hem kötü biri olmadığınızı anlar kendinize şefkat verirsiniz. Hem de hayat çok güzel olur. Seksten de daha çok zevk alırsınız bu artık skor olmaz çünkü tamamen size ait özel bir şey olur tamamen zevk almak için yapılan. İnsan hayatı o kadar derin ve çeşitli ki.

Bence çarpık değil ama kafama fazla takılıyor.dediklerim doğru değil mi buyuna sevişip çocuk yapmışlar.biz de boşuna ten uyumu, aşk falan diye kendimizi paralıyoruz. Insanları yüzünü bile görmedikleri insanlarla evlendirivermişler kimse de aman ten uyumu, aman aşk dememiş, çatır çatır sevişmiş.
Kadının burada zevk aldığını nereden biliyorsunuz ki peki? Kim bilir kaç kadın için işkenceydi. Yaşamadıkça bilemeyeceksiniz ama yaşayayım diye de dilemeyin. Hayatınızdan vazgeçecek şeyler yaşarsınız da her şey için çok geç olur.

Azıcık da en kötüsünü düşüneyim :KK53:

Çatır çatır sevişmemişler, kadınlar sevmedikleri, istemedikleri hatta iğrendikleri adamların cinsel isteklerini karşılamak zorunda kalmış.

Cahil insanın tek hobisi cinselliktir. İlgilenecek başka bir şeyi olmayan insan cinselliğe takar kafayı. Başka zevki yoktur çünkü. Bahsettiğin eski zaman insanları (erkekleri) böyleydi. Ne gezmekten, ne yemekten, ne sanattan, ne bilimden anlarlardı. Zevk alacakları, bir kadınla paylaşacakları tek şey cinsellikti. Onda da kadının ne istediği umurlarında olmazdı. Şimdi bu tip insanların oranı azaldı (neyse ki) ancak dar gelirli kesimin hala tek zevki cinsellik ve geneli cahil olduğu için korunmaktan bihaber olarak sürekli ürüyorlar. Tek zevki cinsellik olan boğa gibi bir erkek arıyorsan cahil bir dar gelirli bulabilirsin bence kendine. O zaman istediğin gibi, seni hiç umursamadan şişme bebek misali kullanan bir adama kavuşabilirsin.

X