koyu kızıl vs ombre

tugdi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2019
50
43
25
kızlar merhaba saçlarımı yaklaşık 10 aydır boyamıyorum. Boyalı olan saçlarım koyu kırmızı bir karış kadar kaldı ( saçlarımı çene hızasında küt kullanıyorum) saçlarıma ombre yaptırmak istiyorum, saçlarımı sürekli düzleştirdiğim için kendi saçlarımda yanmaya başladı ve sertleştiler. Sizce biraz daha beklemeli miyim yoksa direkt olarak ombre mi yaptırmalıyım.

Biraz bekleyin derim bakim yaglari kullanin haftada bir defa zeytin yagi olabilir badem yagi evinizde ne varsa birtane onerim olacak saclarinizi hergun duzlestirecegize bence kalici fon yaptirmalisiniz

Biraz bekleyin derim bakim yaglari kullanin haftada bir defa zeytin yagi olabilir badem yagi evinizde ne varsa birtane onerim olacak saclarinizi hergun duzlestirecegize bence kalici fon yaptirmalisiniz
inan her şeyi denedim hem saçlarım dökülüyor hem yağlar hiç bir işe yaramıyor

inan her şeyi denedim hem saçlarım dökülüyor hem yağlar hiç bir işe yaramıyor
Ise yaramaz olurmu bence tekrar deneyin ama duzleztirici gercekten saclari yipratiyor kendimden biliyorum bak mesela ben senede iki defa kalici fon yapardim cok rahat oluyordum duzlestirici yok fon yok ama etkisi bitince arayada pandemi girince yaptiramadim her duzlestirici yaptigimda saclarim hemen yipraniyor gerci insandan insana degisiyor tabii bence ombre yaptirmadan saclariniz sagligina kavussun

Benim babam kuaför. Saçlarımda renk değişimi istediğimde yanar dedi, yansin dedim, yandı :)) Kulak hizasında kestik saçlarımı. Sonra bakım yapmaya başladım. Hafta 2-3 kere bemiks ampul, kara turp suyu, bir de a vitaminiydi galiba.. kasede karıştırıp saç diplerime pamukla sürüyordum. İğrenç bir kokusu var.. Kolay kolay gitmiyor ama saçlarımı kestirdikten 2 sene sonra evlendim be saçlarım belimdeydi. Çok iyi toparladı.

Babam her zaman der, boya boyayı açmaz. Saçı açma işlemi de yıpratır. Sizin zaten boyalı. Kestirecek kadar uzasın, tamamen doğal saçınıza yapın ne yapacaksanız.

Ayrıca düzleştiriciler gerçekten yıpratıyor saçı. Ara verin isterseniz bir süre.

kızlar merhaba saçlarımı yaklaşık 10 aydır boyamıyorum. Boyalı olan saçlarım koyu kırmızı bir karış kadar kaldı ( saçlarımı çene hızasında küt kullanıyorum) saçlarıma ombre yaptırmak istiyorum, saçlarımı sürekli düzleştirdiğim için kendi saçlarımda yanmaya başladı ve sertleştiler. Sizce biraz daha beklemeli miyim yoksa direkt olarak ombre mi yaptırmalıyım.
Biraz daha beklemelisin. Saclarin cok yıpranmiş olmalı. Bu yıl sonuna kadar bekle derim

X