Poğaçalar Közlenmiş Patlıcanlı Ve Tavuklu Poğaça - Komili Zeytinyağ Sponsorluğunda

Kızmak mı :110:
Estağrufullah nerden çıkardın onu o_O
Bekliyorum .
Yenı yenı poğaça tarifleri lazım bana :KK8::rolleyes:

Senin madalyan nerde hala yok,:KK8: kızmak derken senide görmek isteriz dedin ya ondan şey ettim öyle niye kızayım ayol...
Gelir yeni tarifler ne becerikli hatunlar var burada..

• Beğen
Reactions: H E
kız ilk defa hamur yoğurdum :deli:
Ben yaptıysam emınım sen nasıl yaparsın o_O
Senın tarifi denıcem dun eşime gösterdım . Sana yaradı bu yemek yarışması diyo :KK53:
Nasıl yaparım allah bilir artık :KK70:
Yarışmanın karlı çıkanları kocalar ve komşular bence :KK70:

• Beğen
Patlıcanı çok severim. Tadını hiç hayal edemedim şuan çok merak ettim bunu kesin deneyeceğim. :hamarat:
Çok lezzetli gözüküyor. :kk77:
Başarılar dilerim.

• Beğen
İtalyan pidesi de denen calzone vardır, ona benzemiş tip olarak. Benim yediğim de aynen böyle tavukluydu ama içinde krema ve ıspanak da vardı. Bunda da közlenmiş patlıcan ve tavuk var eminim lezzetlidir. Ellerinize sağlık, canım çekti vallahi :kk77:

• Beğen
İtalyan pidesi de denen calzone vardır, ona benzemiş tip olarak. Benim yediğim de aynen böyle tavukluydu ama içinde krema ve ıspanak da vardı. Bunda da közlenmiş patlıcan ve tavuk var eminim lezzetlidir. Ellerinize sağlık, canım çekti vallahi :kk77:
Teeşekkür ederim .
Krema olmaz sanırım bunun içine . Ama ayrıca ıspanaklı ve kremalıda lezzezlı olabılır. Bir dahakı yaptıgımda bunuda aklımda bulundurucam .

Teeşekkür ederim .
Krema olmaz sanırım bunun içine . Ama ayrıca ıspanaklı ve kremalıda lezzezlı olabılır. Bir dahakı yaptıgımda bunuda aklımda bulundurucam .

Ay yok buna çok ağır olur sanırım. Bence böyle çok lezzetlidir hamarat olsam yapardım ehehe.

• Beğen
X