KPDS 2012 Sonbahar Dönemi'ne Hazırlanacaklar

Ya deliricem şimdi, kpds ye başvuru yaptım ama internetten başvurumu kendim yapıyim dedim yapamadım çıldırıcam, daha önce alese başvuru yaptım bütün bilgilerim orda ama izin vermiyor işlem yapmamama sistem, illa osym merkezine mi gitmem lazım ya acaba osym merkezini arasam onlar yapamaz mı bir güzellik son gün bugün teee osym merkezine gitmek istemiyorum acil yardım edin kızlar :KK14:

..............................................................................

Son düzenleme:
Ya deliricem şimdi, kpds ye başvuru yaptım ama internetten başvurumu kendim yapıyim dedim yapamadım çıldırıcam, daha önce alese başvuru yaptım bütün bilgilerim orda ama izin vermiyor işlem yapmamama sistem, illa osym merkezine mi gitmem lazım ya acaba osym merkezini arasam onlar yapamaz mı bir güzellik son gün bugün teee osym merkezine gitmek istemiyorum acil yardım edin kızlar :KK14:
ben mesajını baya geç gördüm canım kusura bakma, paranı yatırdığın halde belki sistemde gözükmemiştir ondan internetten olmamıştır. Halledebildin mi bugün? İnş. halletmişsindir.

sınav yerleri açıklandı kızlar :)) Gerçi ben sınava daha hiç hazır değilim salladım bu sınavı bayağı :)) ALESten sonra bir hafta çalışcam artık :))

Hiç çalışamadım .. Şu bir hafta bakabilsem çok iyi olcak aslında .. Ne kadar kelime o kadar iyidir.. Hoş ne kadar kelime çalışsam da hep bilmediğim bi sürü kelime karşıma geliyor..

Hiç çalışamadım .. Şu bir hafta bakabilsem çok iyi olcak aslında .. Ne kadar kelime o kadar iyidir.. Hoş ne kadar kelime çalışsam da hep bilmediğim bi sürü kelime karşıma geliyor..
bende aynı durumdayım kelime ezberliyorum şu an yapılacak en iyi iş bu :))

nasıl geçti sınavın? Ben hiç bilmiyorum yaptım ama emin olmadığım sorular da var tutarsa çoğu iyi bir sonuç gelebilir :)) Hedefim en az 70 puandı alırım inş.

Ben de emin değilim.. Bazı sorularda hep 2 şık arasında kaldım.. Onlar şansa kaldı biraz .. Eğer tutarsa iyi gelebilir.. :) Senin kpds ye girme amacın neydi ?

bana zor gibi geldi kızlar ya hiçbir yaptıığımdan emin değilim.
o kadar kelime ezberledim ösym sanki seçmiş "hımmm bakalım electra hangilerini ezberlememiş" diye.

ben özel mesaj atamadıgmdan bide yeni üye oldum resmlermi silmedm ama gzkmüyo.sanırım bn mail adresmi verm ordanda yardmcı olablrm istersn eklersen .ayshen__gfb@hotmail.com ama sunu söylemeliy,im aglamıstm bu mutlulugumu BARIŞ ÇAKIRA borcluyum.ekelrsen yardımcı olurum.

ben özel mesaj atamadıgmdan bide yeni üye oldum resmlermi silmedm ama gzkmüyo.sanırım bn mail adresmi verm ordanda yardmcı olablrm istersn eklersen .ayshen__gfb@hotmail.com ama sunu söylemeliy,im aglamıstm bu mutlulugumu BARIŞ ÇAKIRA borcluyum.ekelrsen yardımcı olurum.

ben hiç bi şey anlamadım mesajından :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

X