KPSS 2021 e henüz başlamamış olanlar ve sıfırdan başlayacaklar... Başlayalım ve bitirelim hadi💪

ÖABT yok mu🙃 ben de çalışacağım ama ÖABT için yayın seçmeye çalışıyorum
Bu hafta baslayabildim. Misafirimiz falan geldi. Takip ettigim bir yayin ve hocalari var isim vermem de sakinca var mi bilmiyorum ama onların verdigi haftalik programlari takip ediyorum. Alaniniz nedir?

Edebiyat. Aslında güzel bir plan yapmam lazım benim de
Bendeki örnek plani ekleyeyim fikir olur belki. Hocalarin evli yada çalışanlar içinde hazırladığı bir program vardı. Ben tüm günü boş olanlar için olani aldim.

Eklentiler

• IMG_20201128_093904.jpg
    IMG_20201128_093904.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 243
Ben de bu hafta çalışmaya başlıycam. Biraz geç kaldım belki ama ancak kendimi motive edebildim.
Geç değil bence bende 4 hafta geriden gidiyorum onlara göre. Bana eşlik etmek istermisin? Benim de motivasyonum düşmeye hep müsait o yüzden yanima birilerini arıyorum. 🙄

Geç değil bence bende 4 hafta geriden gidiyorum onlara göre. Bana eşlik etmek istermisin? Benim de motivasyonum düşmeye hep müsait o yüzden yanima birilerini arıyorum. 🙄
Olabilir. Bende yarın listemi hazırlıycam. Aralık ayında elimde olan kitapları bitirmeyi planlıyorum. Bende senin gibiyim. Çok çabuk sıkılıyorum. Bu sene kesinlikle hayatımı düzene sokmalıyım, o yüzden bırakmadan pes etmeden birbirimize destek olup başarabiliriz.

Olabilir. Bende yarın listemi hazırlıycam. Aralık ayında elimde olan kitapları bitirmeyi planlıyorum. Bende senin gibiyim. Çok çabuk sıkılıyorum. Bu sene kesinlikle hayatımı düzene sokmalıyım, o yüzden bırakmadan pes etmeden birbirimize destek olup başarabiliriz.
Çok sevindim 🤗❤️🙏

ucukgenclik ucukgenclik alanin nedir? Ben programimi ekleyeyim. Yarin başlıyoruz degil mi? Bekliyorum planini.

Eklentiler

• IMG_20201129_213715.jpg
    IMG_20201129_213715.jpg
    126,4 KB · Görüntüleme: 203
  • IMG_20201129_213650.jpg
    IMG_20201129_213650.jpg
    210,6 KB · Görüntüleme: 162
ucukgenclik ucukgenclik alanin nedir? Ben programimi ekleyeyim. Yarin başlıyoruz degil mi? Bekliyorum planini.

Bugün alışveriş günümüzdü. Babamla alışverişe gittik. Biraz yorucu geçti. Tabiki yarın başlıyoruz. Ben finans mezunuyum. Gy-gk ve KPSS A dan giricem. Fakat bu ay sadece gy-gk kültür çalışıcam.

marbling marbling canım, şuan bu şekilde bir taslak oluşturdum. Bundan sonra daha düzgün yazmaya çalışıcam.
Bu arada hem gk yazıp hem gk kültür yazmışım. Yorgunluktan sanırım. Dikkatimden kaçmış.

Eklentiler

• IMG_20201129_234728.jpg
    IMG_20201129_234728.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20201129_234611.jpg
    IMG_20201129_234611.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 35
Saat 07.08 güne erken başlayıp planlı bir şekilde ilerlemeyi planlıyorum. Fakat şuan biraz uykum var. Alışmam lazım.

Günaydın canım... Duzene girer merak etme bende 7 de kalkayim diye planliyordum ama 8 oldu kahvemi yapip oturdum 8.30 basliyorum. Bende tam dk larda baslama takintisi var 🤣🤣
3 saat tarih var şimdi.. video izliyorum programda 3 video var bakalim. Gorusuruz canim.bol sans. 🍀✨🎈❤️

Günaydın canım... Duzene girer merak etme bende 7 de kalkayim diye planliyordum ama 8 oldu kahvemi yapip oturdum 8.30 basliyorum. Bende tam dk larda baslama takintisi var 🤣🤣
3 saat tarih var şimdi.. video izliyorum programda 3 video var bakalim. Gorusuruz canim.bol sans. 🍀✨🎈❤️
Ben de biraz çalıştım. Sonra ekonomi haberlerini dinlemek için 9.50 civarında TV karşısına geçtim. Ekonomik büyüme oranı etkisi emtialar derken bu saate kadar izledim. Şimdi bir şeyler hazırlıycam. Yemek yedikten sonra tekrar 2 saat çalışıp, kütüphaneye gidesim var fakat çok yağmurlu o yüzden kararsız kaldım. :kahve: :KK200:

X