KPSS 2021 e henüz başlamamış olanlar ve sıfırdan başlayacaklar... Başlayalım ve bitirelim hadi💪

Hayırlı sabahlar kızlar :* daha ders çalışmaya başlayamam azcik spor yapıp kahvaltı hazırlayacağım sonra bir duş ve tertemiz derse başlarım artık bugün üçgende benzerlik konusunu bitireyim az matematik cozeyim birde sözel derslerimin ucundan tekrarimi yapayım yeterli olur zaten hepsini ancak yaparım ...geometride bir gün bitecek elbette ardından ders programım bitince , turkce dersine yoğunlaşirim diye düşünüyorum bakalım hayırlısı :) zaten ders programı hazırlar buraya atarım ama ancak 1 aya kadaf hallederim heralde bu hızla
Abartma sen önceden programlı daha düzenli biriydi eski seni istiyorum ben. Kendine güvenen inanan seni.
Günaydın uçuk kardeş ❤ verdin gazı şimdi aç karnıma öabt denemesi filan yapasım geldi hücum marşı eşliğinde😁
Maşallah maşallah bayıldım. Aynen böyle olucaz. Havada gazlar uçucak. Gazı yiyen de konuları, testleri bitiricek. Derece yapıcaz biz bu yıl. :halay:
Bu arada alanlarınız ne hanımlar bi tek fizikçimi biliyorum adından 🙈
Ben bankacılık ve finans bitirdim. Sonra finansal ekonomi yüksek lisans yaptım. Ama keşke yapmayaydım hiç ben değilmişim sonradan aklım başıma geldi. :KK70::KK70::KK70:

Hala üçgende benzerlik konusunu bitiremedim sıkıntı yok yarına kaldı.. Çok şükür ama böyle ilerlersem iyi ...

Ah kızlar bırakmayalım devam edelim eğer birakirsak bu çalışmalarımız da ziyan olur ilerde pişman olmayalım
İşte bu mantığımız bu olmalı evet belki bir hafta çalışamadığımız zamanlar olacak ama bırakırsakda hepsi ziyan olur. Çünkü bu sınav ezber işi ağırlıklı.
Devam et canım gayet güzel 👍🏻

Hayırlı sabahlar kızlar :* daha ders çalışmaya başlayamam azcik spor yapıp kahvaltı hazırlayacağım sonra bir duş ve tertemiz derse başlarım artık bugün üçgende benzerlik konusunu bitireyim az matematik cozeyim birde sözel derslerimin ucundan tekrarimi yapayım yeterli olur zaten hepsini ancak yaparım ...geometride bir gün bitecek elbette ardından ders programım bitince , turkce dersine yoğunlaşirim diye düşünüyorum bakalım hayırlısı :) zaten ders programı hazırlar buraya atarım ama ancak 1 aya kadaf hallederim heralde bu hızla
Olsun canım elinden gelen budur ötesi yok gayet güzel 👍🏻 👍🏻 👍🏻
Bende program hazırlayabilir duruma gelirsem hazırlar atarım

🤗çok tatlısın teşekkür ederim. Alıntıladım ama başka şeyleri de alıntılayıp unutmuşum silmeye bastım gitmediler 🙈 alıntıyı yaptıktan sonra da yanlış oldu deyip mesajı tamamen silemiyorum gri kısım isimle kalıyo yaa çok mu beceriksizim 😂
Bende dedim iç içe nasıl yapmış :oha:
Bende bunu bilmiyordum öğrenmiş oldum 😂

Bu arada alanlarınız ne hanımlar bi tek fizikçimi biliyorum adından 🙈
Ben hemsirelik ama mesleğimi çok sevsemde yapabilmemin imkanı yok bekarken çocuk yokken 1 cocukluyken yaptım ama 2 çocukla yapamadım gece nöbetleri vs olmuyor bu yüzden düz memur olayım istiyorum formasyon da var olur mu bilmem alım oluyor mu artık pek haberim yok sağlıktan

Ben hemsirelik ama mesleğimi çok sevsemde yapabilmemin imkanı yok bekarken çocuk yokken 1 cocukluyken yaptım ama 2 çocukla yapamadım gece nöbetleri vs olmuyor bu yüzden düz memur olayım istiyorum formasyon da var olur mu bilmem alım oluyor mu artık pek haberim yok sağlıktan
Bakıcı tutma imkanımı olmadı veya istemedinizmi merak ettim. Çünkü sevdiğin mesleği değiştirmek hayli zor olmalı tahmin edebiliyorum. Birde çalışma hayatını bırakıp eve geçmekde ayrıca zordur.

Üzücü gerçekten 😔 Oluyor diye biliyorum ama yine de bi araştır bakalım hangisi daha hayırlıysa o olsun 🤗

Eveeeeet değerli dostlarım, saygıdeğer arkadaşlar ve başarılı kadınlar(bu çalıntı),

Şimdi kahvemi yapıp derse geçebiliyorum. Bugün hedeflerimiz arasında oooh fizik alanından aramıza katılan optik var müthişş, biyolojide geçen sefer yapamadığımız bitki fizyolojisi görüyorum tamam yeter adam olana çok bile 😁

20210329_150155.jpg
hadi buyrunnn🤗

Eveeeeet değerli dostlarım, saygıdeğer arkadaşlar ve başarılı kadınlar(bu çalıntı),

Şimdi kahvemi yapıp derse geçebiliyorum. Bugün hedeflerimiz arasında oooh fizik alanından aramıza katılan optik var müthişş, biyolojide geçen sefer yapamadığımız bitki fizyolojisi görüyorum tamam yeter adam olana çok bile 😁
Fiziğe ayrı bir aşk duyuyorsun hadi kabul et 😂
Biyoloji,kimya deyip geçiyorsun ama iş fizik olunca ooohh yeaaa 😂😂

X