Kpss GK♡GY ve Yds Çalışma Mekanı

Kesinlikle yapabilirsin :KK66:
Ne insanlar tanıdım asla işi gücü olamaz dediğim ama oturup çalışınca yuksek puanlarla atanan. Eğer çalışırsan yapamayacağın başaramayacağın iş yok. Tabi önce disiplinli her gün çalışmalıyız. Sınava da içimiz rahat girmeliyiz. Sonuçlar açıklandığında istediğim yere garanti atanacağım diyeceğiz :KK66:
Ay inşallah. Dün oturdum çalıştım tense'leri bitirdim. Bugün daha hiç çalışamadım yeni geldim eve birazdan başlayacağım. :)

Yeni açılan grubumuzda Bir idari hakim,Bir Sayıştay denetçi yardımcısı,Bir il göç uzman yardımcısı bulunmaktadır.Kısa zaman içerisinde meslekten diğer arkadaşlarımızda gruplarımıza üye olacaklar.Dilerseniz gruplarımıza üye olabilirsiniz.Makul sayıya ulaştığımızda çekilişlerimiz olacaktır.

linki hazırlanan arkadaşlarınızada ulaştırırsanız müteşekkir olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben grammar çalışıyorum şu an birde online kelime oyunu oynuyorum arada çok stresliyim olmayacak diye
ben de müzik dinleyerek mat çalışıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm dan dan dan dan dan gülşennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

mistik bu bağlaçları ve zarf cümlelerinin zaman uyumlarını biliyomusun ezberlemek zor geliyor bana ya ne yapsam bilemedim: (

iyiyim canım. derslerle boğuşuyorum. pek giremiyorum nete. ders çalışma düzenim oturdu çok şükür o yüzden interneti hiç açmamaya çalışıyorum. sen neler yapıyorsun?
ben de azaltacağım dersler tam istediğim kadar yoğunlaşamadım ama birkaç haftaya yoğunlaşırım derslerde nerelerdesin

study.gif

c452fa9cb912c7eedcf463863ae25ea3.jpg

X