Örgü Kpss sonuc

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

Okuz seven

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2020
57
114
27
Merhaba arkadaslar. Ben bişey öğrenmek istiyorum kpss önlisans sınavına girdim. Tam sınavdan geldim babannemle dedem balkondaydılar. Onlar hep torunlarını ayırırlar. Nerden geldin dedi bende memurluk sınavına girdim dedim. Kuzenim 4 yıllık okuduğu için o lisans kpss ye girdi. Bana nasıl geçti inşallah kazanırsın vs demeden dediki aa kuzenin b'de o sınavı kazandı ama uzak yerlere cıktıgı için gitmedi. Lisansların kpssi ne zaman açıklandı. Açıklansa bile tercihleri yapılamaz okadar kısa sürede herhalde. Yardımcı olur musunuz çok aklımı kurcaladı. Laf olsun diye mi söyledi.

Merhaba arkadaslar. Ben bişey öğrenmek istiyorum kpss önlisans sınavına girdim. Tam sınavdan geldim babannemle dedem balkondaydılar. Onlar hep torunlarını ayırırlar. Nerden geldin dedi bende memurluk sınavına girdim dedim. Kuzenim 4 yıllık okuduğu için o lisans kpss ye girdi. Bana nasıl geçti inşallah kazanırsın vs demeden dediki aa kuzenin b'de o sınavı kazandı ama uzak yerlere cıktıgı için gitmedi. Lisansların kpssi ne zaman açıklandı. Açıklansa bile tercihleri yapılamaz okadar kısa sürede herhalde. Yardımcı olur musunuz çok aklımı kurcaladı. Laf olsun diye mi söyledi.
Bir ay falan önce açıklandı sanırım sonuçlar.. Ama dediğiniz gibi tercih falan yapılmadı 😊

Merhaba arkadaşlar ,
Ben 2 yıllık çocuk gelişimi ön lisans mezunuyum .
Bu sene yapılacak olan hangi kpss sinav türüne girebilirim ?
On lisans dışında hangisine girebilirim?
Memurluk sınavı var mi bu yıl ?
Herhangi bi sağlık kuruluşunda çocuk gelişimci olarak atanabilir miyim o hangi puan türüyle oluyor
O puan türüne ait olan sınav bu sene var mi ?
Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?

X