Kpss

gecenin_resmi

BU' DA GEÇER!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
4.333
8.471
Kizla r 33 yaşından sonra sınava hazırlanıp kazanılırmı ? Özel sektörde calisiyorum ve artık zalimlerden dolayı çok yiprandim. Adamlar resmen zulmediyorlar.sikayet için nereye gittik se ilginç bi şekilde adamlar lehine davranıyorlar.kucuk bir şehirde yaşıyorum ve müdürlerimiz malum parti destekçisi.sehirdeki herkes o partiye gönül vermiş adamlar yardımcı olmuyor.bugun savcılığa gideceğim.calisma müdürlüğüne gittim su kurumda calisiyorum müdürümüz su sikayetci olacağım dedim adamlar caydırmak için ellerinden geleni yaptı caymadım da yardımcı olmadılar kurumdan elim boş çıktım.mobing uyguluyor söylüyorum şunları yapıyorlar onlar mobinge girmez diyolar.bende kpss hazırlanıp atanmaya calisacamda iyi puan alsam ne torpille kendi adamlarını alacaklar.rabbim hesabını sorsun ins Allah.

HerTurkAskerDogar

ϜϓſϞ
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2016
270
7.921
Okumanın yaşı yoktur. Bizim sınıfta 47 yaşında bir amca var mesela :) Siz kendinize güvenip çalıştıktan sonra neden kazanamayasınız? Burdanda seslenmiş olalım; bir nane olamayıp torpille insanların hakkına girenler, yatacak yeriniz yok...

pinkstrap

♡Akrep Kadını ♡
Pro Üye
10 Ocak 2014
30.847
47.149
Mobbing için notere gidip ihtarname çektiriyorsunuz. Özel de şikayet işlemez, partiyle alakası yok.
KPSS yi Kazanmak istiyorsanız düzenli çalışırsanız, kazanırsınız.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 956 gün geçti.

ayugrasamam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2012
1.147
1.232
30 yaşında 2 küçük cocukla üstelik ozel sektorde calisarak ilk girisinde 85 puan alan arkadasim @sererbah var( maşallah).. Isterseniz yaparsiniz neden olmasin???

33 yas bisey degil o yasta doktorlar tusa hazirlaniyor..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2335 gün geçti.

Asutaycan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
393
247
38
Kazanılır tabi niye kazanılmasın. Bende 29 yaşımda sınava girdim ve 30 yaşımda memur oldum. Çevremde çok öyle 35 yaşında memur olup atanan. Sen yeterki iste. Millet 50 yaşında üni.okuyor :)

Donusunboylemiolacakti

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2016
4.515
4.202
Okumanın yaşı yoktur. Bizim sınıfta 47 yaşında bir amca var mesela :) Siz kendinize güvenip çalıştıktan sonra neden kazanamayasınız? Burdanda seslenmiş olalım; bir nane olamayıp torpille insanların hakkına girenler, yatacak yeriniz yok...
Olmasinda insallah

Lorentz

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2014
2.058
3.422
elbette olur. o iş yerine harcayacağınız enerjiyi ve zamanı kpss çalışarak harcayın.

zeynones2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2016
6.670
9.417
öncelikle mobbing için noter....
öte taraftan başka bir şirkette çalışma imkanınız var mı?
kpss için de şunu söyleyebilirim. insan ne kadar yoğun yaşarsa o kadar başarılı oluyor.

bizim sınıfta geç yaşta evlenmiş, 3 çocuk annesi, başka şehirde yaşayan ve eşinin işi dolayısıyla sürekli yurtdışına çıkması gereken bir abla vardı. 35 yaşlarında idi. üstten ders alıp okulu bizden 1 dönem önce bitirdi. kalan zamanda kpssye çalışıp yaşadığı şehre(büyükşehirlerden idi, puanı yüksek) tercihte bulundu ve kazandı.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 28-10-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 128 gün kaldı.

Bebeğiniz erkek ise, bugünlerde testisleri pervis bölgesinden testis torbasına doğru inmeye başlayacaktır. Unutmayın yumurtalıklar ve testisler aynı dokudan meydana gelirler. Aynı dokular bir araya gelerek kızlarda geniş dudakları ve aynı dokular birleşek erkeklerde testis torbasını oluşturur. Doğum planınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Jessey

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2015
4.653
12.505
28
Uzmanlık vs. için 35 yaş sınırı var ama b grubu atamaları istiyorsanız olur
çalışırsanız her şeyi yaparsınız