Kredi çektim ve dolandırıcılara para kaptırdim borclarımı nasıl ödücem bilmiyorum 😭 evde paketleme işiyle para kazanan var mı yardımcı olur musunuz ?

Mecbur kızımı babasına vericem ben ayrılmıştım kızımın babasından babaannesiyle büyücek . O dolandırıcıların Allah cezasını versin benim yasicagim zorlukların bin beterini onlar yaşasın

Kızınız kaç yaşında? Onu kreşe verip kreş ücretini eşinizle yarı yarıya ödeseniz olmaz mı? Günlük en az 500 liradan temizliğe gidebilirsiniz. Piyasa daha yüksek burada en az 650 ama yaşadığınız ili bilmiyorum. İnşaat temizliği falan olursa daha çok kazanırsınız.
Aylık gideriniz ve geliriniz nedir? Bir de aylık kredi tutarınız?

Kızım 2 yaşında Yozgatin Boğazlıyan ilçesinde yaşıyorum burda iş olanagı yok o şekilde . Benim aylık giderim sadece kredi kartlarim kredilerim . Aldığım para sadece yetim aylığım Allah'tan bu ay Bayram ikramiyesi alicam iki bankami rahatlıkla oducem ama gider 7000-8000 olucak . 5 ayrı bankadan aldığım için bu kadar yüksek tutar . Karakolu aradım bugün bankalardan haber bekliyorlarmış hala

Allah akıl fikir versin diyim .ne denir ki size

150 bini tam olarak ne diyerek yatırıyorsunuz kumar gibi mi şu kadar yatır bir kaç katı gelecek gibi mi tam olarak nasıl
Görev listeleri geliyor ekrana bir uygulama üzerinden yönlendiriyorlar zaten . İlk etapta kazandım görev yükseltme gerekti ondan sonra görevler bitene kadar yatirmam gerekti parayı yoksa geri alamicam korkusuyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…