Kredi karti odemesi

Minimini22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2018
941
777
Iyi aksamlar herkese,
Aklima takilan bir konu var
Yuksek limiti olmasa da bir kartim var dönem borcunun tamamini ödeyemiyorum
Beklemedigim anda farkli ödemeler cikti
Asgari ile döndurmek istemiyorum
Yapilandirma duydum kimileri var kimileri yok dedi
Yarin gidip konusacagim
Bu durumda ne onerirsiniz
Ihtiyac kredisi cekip tamami mi kapatilmali
Ne yapmak mantikli olacaktir

Iyi aksamlar herkese,
Yarin gidip konusacagim

Yapılandırma yasal takibe giren borçlarda oluyor diye biliyorum. Kartı kullanmayıp her ay belirli bir tutar yatırarak kapatabilirsiniz, kredi gerektirecek kadar büyük bir rakam mı?

Yapılandırma yasal takibe giren borçlarda oluyor diye biliyorum. Kartı kullanmayıp her ay belirli bir tutar yatırarak kapatabilirsiniz, kredi gerektirecek kadar büyük bir rakam mı?
4 bin tl
Malesef odeyebiliyordum zaten
Ust uste gelen durumlar olustu
Odeyemiyorum suan
Odesem bile gerek duyuyorum cekiyorum

4 bin tl
Malesef odeyebiliyordum zaten
Ust uste gelen durumlar olustu
Odeyemiyorum suan
Odesem bile gerek duyuyorum cekiyorum

4 bin çok büyük bir rakam değil
Kullanmayıp ayda 500 yatırsanız kapanır
Şu durumda kredi zarar faizi, dosya masrafı, hayat sigortası vs... ilaveten ona da aylık bir ödeme yapacaksınız. Kartı kullanmayıp aydan aya ödemek daha mantıklı bence

4 bin çok büyük bir rakam değil
Kullanmayıp ayda 500 yatırsanız kapanır
Şu durumda kredi zarar faizi, dosya masrafı, hayat sigortası vs... ilaveten ona da aylık bir ödeme yapacaksınız. Kartı kullanmayıp aydan aya ödemek daha mantıklı bence
Anladim aslinda derdim su
Ornek veriyorum dönemborcu 1500 asgari 500
500 oduyorum
Diger borca faiz geliyor
Bu durum beni korkutuyor
Bu yuzden farkli bir cikis yolu dusunuyorum
1500 onceden oderdim 1 2 aydir iyice daraldim

Anladim aslinda derdim su
Ornek veriyorum dönemborcu 1500 asgari 500
500 oduyorum
Diger borca faiz geliyor
Bu durum beni korkutuyor
Bu yuzden farkli bir cikis yolu dusunuyorum
1500 onceden oderdim 1 2 aydir iyice daraldim

Kredinin faizi ve masrafları var, 4 bin almak için dünya borç
Dediğim gibi yapın kartı kullanmayın yine faiz gelir ama kredi kadar olmaz, aydan aya borç düştükçe faizde düşer

Iyi aksamlar herkese,
Yarin gidip konusacagim
Kartımın borcunu kapatmak için yapılandırma amacıyla başvurdum. Banka sadece bir kısmını yapılandırırız dedi. Ki o kısmı ben zaten ödüyordum.

Kredi kartınızı gecikmeye girmeden yapılandırabilirsiniz. Şöyle ki bankanın yapılandırma faiz oranı ile taksitli kredi gibi yapılandırılır. Ama bu tür durumlarda kredi kartı iptal edilebilir. Banka ile görüşün.

Beni 2-3 gün önce aradılar bankadan. Kredi kartı yapılandırmaya ilgili, ben de mantikli geldigi icin onay verdim.
Borcum 1900 civarı, normalde asgari ödüyorum. 3 taksit yapalım dedim o şekilde düzenlediler.Normalde 40 küsur aylık faiz geliyormuş ve harcama yapmamama ragmen bir türlü bitmiyor gibi geliyor bana. Bu şekilde yapilandirinca tek seferlik 70 küsur yansıtıldı ve en iyi yanı 3 ay sonra borç sıfır olacak😊

Beni 2-3 gün önce aradılar bankadan. Kredi kartı yapılandırmaya ilgili, ben de mantikli geldigi icin onay verdim.
Borcum 1900 civarı, normalde asgari ödüyorum. 3 taksit yapalım dedim o şekilde düzenlediler.Normalde 40 küsur aylık faiz geliyormuş ve harcama yapmamama ragmen bir türlü bitmiyor gibi geliyor bana. Bu şekilde yapilandirinca tek seferlik 70 küsur yansıtıldı ve en iyi yanı 3 ay sonra borç sıfır olacak😊
Canım belki fikrin vardır diye sorim dedim. Elimde 10 bin limitli kart var 7 bini kullanılabilir. Önümüzdeki ay 7 binlik alışveriş yapıcam 10 binlik kartın kullanılır miktarı sıfırlanacak yani. Yapılandırma talep etsem banka güzel bişey yapar mı acaba 10 binlik borç için.

Sevindim sizin adiniza
Yapilandirma icin odenmemis olmasi gerek deniyor
Dogru mu acaba
Tum kullanlari mi arıyorlardi yada

Bu ay yapılandırma yaptırdım kartıma
Gecikme hiç yok bende
6.000 limiti vardı suan aylık 200₺ olarak 48 ay ödeme yapacagım

Bu ay yapılandırma yaptırdım kartıma
Gecikme hiç yok bende
6.000 limiti vardı suan aylık 200₺ olarak 48 ay ödeme yapacagım
Benim de yakın zamanda 10 bin borcum olacak şöyle 500-500 ödeyebileceğim şekilde yapılandırsa zalim banka. Ama maaş bankaları biraz bu konuda çekimser oluyor sanırım. Sizinki maaş bankanız mı.

X