Sandviç - Kanepeler Krep Kanepeler ve Çocuklar İçin Sandviç / Ausencia

index.php

bu görüntü enfessss haa. ha ha bizde buralarda dolaşıyoruz iyiyiz diye.. valla tam tahmin ettiğim gibii imiş tarifleriniz. nevresteyi şimdi anlıyorum..

Sende görsel sunumlarda çooook başarılısın .
Eminim çokta lezzetlidir yaptıkların.
valla bu konuda mütavazi olucam..mutfağı oldum olası çok severdim. ama bu görsel işlerine daha bir buçuk sene takıntılıyım.. aşırı seviyorum tad ve görsel olayını.. ve küçücük bir aromanın bir yemeğe neler kattığını şeflerin yemeklerini takip ede,ede öğreniyor ve çokk keyif alıyorum aus

valla bu konuda mütavazi olucam..mutfağı oldum olası çok severdim. ama bu görsel işlerine daha bir buçuk sene takıntılıyım.. aşırı seviyorum tad ve görsel olayını.. ve küçücük bir aromanın bir yemeğe neler kattığını şeflerin yemeklerini takip ede,ede öğreniyor ve çokk keyif alıyorum aus

Evet mutfağın bazı sırları vardır , onlar keşfedilince yapılan yemekler çok lezzetli oluyor .

Ben otelcilik okudum , görsel sevdam 17-18 yaşlarında otellerin mutfağında gördüklerimle başladı ama hiç üzerine düşmedim mesleğimin . İçimde yanan siyaset aşkına kapıldım , o alanda devam ettim . :KK51:

Evet mutfağın bazı sırları vardır , onlar keşfedilince yapılan yemekler çok lezzetli oluyor .

Ben otelcilik okudum , görsel sevdam 17-18 yaşlarında otellerin mutfağında gördüklerimle başladı ama hiç üzerine düşmedim mesleğimin . İçimde yanan siyaset aşkına kapıldım , o alanda devam ettim . :KK51:
hımm otelcilik tam mesleği okumuşsunuz.ama diğer aşk baskın çıkmışş.. yaptıklarınızdan ve yazdığınız yorumlardan belli aus. benim de dedem ahçıydı (mekanı cennet olsun)..ordan anneme geçti güzel sofralar kurulan bir evde büyüdüm ben o yüzden mutfak olayını hep sevdim..

Konuya nasıl nerden geldim hiç fikrim yok :-)
Muhteşem olmuşlar,elinize sağlık.:))))

X