Kreş Meselesi

kahvesevenkadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2019
833
1.326
Merhabalar,
2,5 yıldır dip dibe yaşadığım oğlumla işe başlayacağım için bi ayrılık sürecine giriyoruz. Bugün üç kreş gezdik uzun uzun kreşleri anlatırdım ama kafa karışıklığına sebep olabilir. En son bi kreşi fiziksel koşulları olarak çok beğendik, anlaştık sayılır herhangi bi sözleşme imzalamadık ama sonra eve gelince bi Google yorumlarına bakayım tekrar dedim. En son 15 gün önce falan bakmıştım, bi baktım 5 gün önce 10 tane sahte hesaplardan satın alınmış olumlu yorumlar girilmiş bunu görünce kafam karıştı. Yani kendine güvenen bi kreşin bunu yapması saçma geldi. Bunu görmezden gelip yazdırayım mı, yoksa bi kaç ay daha bekleyip ikinci dönem 3 yaşına girerken havalar düzelirken mi yazdırayım. Beklemek maddi olarak da çok rahatlatacak aslında ama oğlumda sosyalleşsin istiyorum. Kız kardeşlerim ve annem beraber bakmayı teklif ettiler de ama gerçekten başım şişti kreş meselesini düşünmekten.

İçinize sinmediyse bekleyin nasılsa bakacak kimse varmış.
Ama şunu söyleyebilirim ki hiç bir kreş mükemmel değil, işin içine girince bir sürü hoşlanmadığınız beklediğiniz gibi olmayan şey oluyor , sınıf öğretmeni iyi olsun en önemlisi o.

X