Kre┼čli konu ­čśÉ

Sizce hangisi?

• Ankete Kat─▒lan
    25

mformomdata

Aktif ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
1 May─▒s 2017
811
817
Sizin kre┼č ge├žmi┼činiz varsa size de soray─▒m madem. Gitti─čim bir kre┼č uyku i├žin 3 saat ay─▒rm─▒┼č programlar─▒nda ama benim o─člum asla o kadar uyumaz. Bu nas─▒l olacak, bir fikriniz var m─▒?
Bizim kre┼čte 2 saat ay─▒rm─▒┼č uykuya ama k─▒z─▒m bazen 45 dk uyuyormu┼č o esnada arkada┼člar─▒ uyuyor oldu─ču i├žin ├Â─čretmen bireysel olarak ona oyun oynat─▒yormu┼č bazen ├žay saati yap─▒yoruz erken uyand─▒─č─▒nda demi┼čti ben ne yap─▒yorsunuz dedi─čimde hatta videosunu foto─čraf─▒n─▒ da at─▒yor erken uyand─▒─č─▒nda­čśŐ bi kere yine erken uyand─▒ ├Â─čle uykusuna yatmayan gruplar─▒n oyun etkinli─čine katt─▒m di─čerleri uyanana kadar dedi yani zorlam─▒yorlar uyan─▒nca yine ilgileniyorlar merak etmeyin ­čĄŚ bi de kre┼čte ilk ba┼člad─▒─č─▒nda cidden hasta oldu alerjik reaksiyon g├Âsterdi ama ┼čimdi d├╝zenli "umca sol├╝syon damla" ve "entrogerminakids"veriyorum. O hastal─▒k toplu ortama girdi─či ilk seferde zaten olacak ┼čimdi kre┼če gitmese anaokuluna gitti─činde olacak ba─č─▒┼č─▒kl─▒─č─▒ geli┼čiyor bu yolla korkmay─▒n.

Bebe─čimin do─čaca─č─▒ muhtemel tarih : 14-11-2021

Hamileli─čimin 37. haftas─▒ i├žindeyim.
Bebe─čimi kuca─č─▒ma almama 21 g├╝n kald─▒.

Do─čumunuz yakla┼čt─▒k├ža amniyotik kesede y─▒rt─▒k veya delinme olabilir. Genelde bu yo─čun bir s─▒v─▒ bo┼čalmas─▒ de─čil bir s─▒z─▒nt─▒ ┼čeklinde g├Âr├╝l├╝r. Amniyotik s─▒v─▒ s─▒z─▒nt─▒s─▒ ya┼č─▒yorsan─▒z doktorunuza ba┼čvurunuz. Kanl─▒ vaginal ak─▒nt─▒lar do─čumun bir i┼čaretir. Yalanc─▒ sanc─▒lar ├žok s─▒k g├Âr├╝l├╝r. Her zaman doktora gidilerek kontrol edilmesi daha g├╝venlidir. Bu evrede do─čan bebekler tam geli┼čmi┼č kabul edilir.

Bebe─čimin yakla┼č─▒k a─č─▒rl─▒─č─▒ : 2850 gr. - Yakla┼č─▒k boyu : 48.6 cm. (Ba┼čtan Topu─ča)

Hamilelik G├╝nl├╝─č├╝n├╝ ─░mza alan─▒na eklemek i├žin t─▒klay─▒n

girlinred

├ľn├╝m├╝zdeki ma├žlara bak─▒caz­čśÄ­čĆć
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Ekim 2012
8.157
14.312
Karamuurver duymu┼čtum nas─▒l ne durumda veriyorsunuz?
Y├╝zde otuz karam├╝rver y├╝zde yetmi┼č ke├žiboynuzu ├Âz├╝. ├ť├ž ya┼č─▒ndakine sabah a├ž karn─▒na bir ├žay ka┼č─▒─č─▒, 7 ya┼č─▒ndakine tatl─▒ ka┼č─▒─č─▒.

girlinred

├ľn├╝m├╝zdeki ma├žlara bak─▒caz­čśÄ­čĆć
Kay─▒tl─▒ ├ťye
4 Ekim 2012
8.157
14.312
Msspinkie Msspinkie sipari┼čler bug├╝n geldi de karam├╝rver y─čzde yetmi┼č, ke├žiboynuzu y├╝zde otuzmu┼č, so─čuk s─▒k─▒m ├Âz. D├╝zelteyim dedim­čśŐ

Msspinkie

Hamd alemlerin Rabbi olan Allah'ad─▒r
Kay─▒tl─▒ ├ťye
17 Kas─▒m 2016
7.856
20.358
Msspinkie Msspinkie sipari┼čler bug├╝n geldi de karam├╝rver y─čzde yetmi┼č, ke├žiboynuzu y├╝zde otuzmu┼č, so─čuk s─▒k─▒m ├Âz. D├╝zelteyim dedim­čśŐ
­čĄş­čĄş­čĄş Bende so─čuk s─▒k─▒m sadece ke├ži boynuzu ├Âz├╝ var ... Bundan da alaca─č─▒m merka ne acaba bari bo┼čuna arastirmayayim....­čśŤ

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 238 g├╝n ge├žti.