Kronik anal fissur olup ameliyat olmayi dusunenler (doktor onerisi)

CocoChanelmademoiselle

Bi kızı bi oğlu varmış 👩‍👧‍👦🥰🙏🏻
Pro Üye
Anneler Kulübü
22 Haziran 2016
12.667
57.649
Cok kotuyum kizlar.

3 ay once normal dogum yaptım,makatimda catlak olusmus.anlayamadim başta.dikislerden aciyor zannettim.daha sonra kroniklesmis ve suan cok kötü bi durumdayim :KK43: kronik anal fissuru olup ameliyat olmadan atlatan var mi merak ediyorum.ameliyattan ve sonrasinda tekrarlamasindan cok korkuyorum :KK43:

Çevremde ameliyat olupta bana asla olma diyen o kadar cok insan var ki..ama bu acı dayanilacak gibi değil.altı üstü bi makat diyeceksiniz belki,ama yasayan bilir yok böyle bi ızdırap.ameliyat olsam ilerde bi dogum daha yapsam tekrar nuksedicek belki.bundan tamamen kurtulmanin hic bir yolu yokmu yani :KK43: yaşama sevincim kalmadi.cocuguma bakamiyorum dogru düzgün.her tuvalette ayaklarim geri geri gidiyor.ve sonrasinda saatlerce suren o korkunc sanci:KK43: kremler fitiller sicak suya oturma kantaron yagi hepsi hikaye..

Kronik fissur olup botox yaptirip duzelen var mi? Veya ameliyat olanlar memnun musunuz? Hango doktoru tavsiye edersiniz lütfen yardimci olun.

Ahh sanki beni anlatmışsınız. Bende ocakta normal doğum yaptım zor bir doğumdu. Aynı şekilde dikişlerim ağrıyor sandım. Sonra anladımki popom acıyor doktor doktor gezdim kimisi hemoroid dedi kimizi çatlak dedi botox önerdi hiç birşey yaptıramadım henüz. Bebeğimi emziriyorum. Kremler yağlar falan ama 3 gün iyi oluyor 4. Gün yine kan ve bitmez ağrılar.
Siz yaptırdınız mı herhangi birşey?

X