Kronik sistit

asimptotlar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
4
0
34
Merhaba herkese,
Bu platformu kullanan bütün kadınlara sormak istiyorum.
Yaklaşık 6 7 yıldır kronik sistit ile mücadele ediyorum ve antibiyotikler işe yaramıyor.
Cranberry vs kullandım.Yine de bana mısın demedi.
İstanbulda önerebileceğiniz iyi bir enfeksiyon doktoru var mıdır? Doktorlar beni başından saviyor çoğu kez.Artik kanli olmaya başladı.Fakat tahlillerde e coliden başka mikrop yok.Kultur desen uremiyor.Hijyen vs su içme her şeye dikkat ediyorum.Ilac bitiyor yine e coli yine sistit.
BU konuda memnun kaldığınız doktor varsa yazar misiniz?

Merhaba herkese,
Bu platformu kullanan bütün kadınlara sormak istiyorum.
Yaklaşık 6 7 yıldır kronik sistit ile mücadele ediyorum ve antibiyotikler işe yaramıyor.
Cranberry vs kullandım.Yine de bana mısın demedi.
İstanbulda önerebileceğiniz iyi bir enfeksiyon doktoru var mıdır? Doktorlar beni başından saviyor çoğu kez.Artik kanli olmaya başladı.Fakat tahlillerde e coliden başka mikrop yok.Kultur desen uremiyor.Hijyen vs su içme her şeye dikkat ediyorum.Ilac bitiyor yine e coli yine sistit.
BU konuda memnun kaldığınız doktor varsa yazar misiniz?
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bende yıllardır geçiriyorum. Nasıl bı zorluk biliyorum. Ben bu seneye kadar antibiyotik kullanmamaya çalıştım zararlı olduğunu düşündüğümden. Genelde maydonoz su buharı yaparım üzerine otururum ve birkaç gün onu tuketirim iyi gelir. Ama herkeste iyi geliyor mu bilmiyorum. Onun dışında ayak bileklerini ve karın sırt bolgeni sıcak tutmak önemli. Ben bileklermden ne zaman soğuk alsam tekrar yaşıyorum ve o yüzden kış ve son baharda hep uzun çorap giyiyorum. Bu bilimsel bir bilgi bu arada. Maydonoz buharını denemediyseniz şiddetle tavsiye ediyorum buharına oturuyorsunuz ve buharı içerdeki mikropları dışarıya atmaya çalışıyor. En son ihtimalde idrar yollarına kamerayla giriliyor ve sistoskopi yapıp temizleniyor.

Teşekkür ederim.
Maydonoz suyu çok içtim gerçekten iyi geliyordu fakat kanli sistite etki etmiyor sanırım.
Artık geçiremiyorum.Gittigiim doktor da antibiyotik yazıp gönderiyor.3 kutu bitirdim.Maydonoz buharını deneyeceğim tesekkur ederim.

X