KRONİK VAJİNAL MANTAR NASIL GEÇER? İŞTE ÇÖZÜMÜ!

Sarımsak kullanma. Kullandım ben. Bir süre iyi geliyor gibi olsa da geçici. 4 sene çektim ben bu derdi. Kültür verdim. Neler neler yaptım. Doktor, ilaç, tedavi sayısı yok. İnternette ne görürsem yaptım yok. Şükür kurtuldum. Bunun ne kadar beter bir dert olduğunu bildiğim için yazıyorum buraya. Bir tane zolax 150 içilecek. 1 tane gyno lomexsin fitil kullanılacak ama asıl tedavi immundks 10 sabah akşam iç. Bir hafta on güne geçtiğini göreceksin
Antibiyotik mi bu saydıklarınız

Hayır değil. Mantar ilacı ve fitil. Ama sadece tek seferlik. İmmuneks bir beta glukan. Bağışıklığı kuvvetlendiriyor. Ben de başta acaba dedim ama düzenli kullanınca geçtiğini gördüm

Merhabalar lütfen mesajıma cevap verin çok kötü durumdayım 1 buçuk yıllık evliyim tekrarlayan mantar enfeksiyonum var kurtulamiyorum sarımsak tedavisini denemek istiyorum. Lütfen bana detaylı anlatin nasıl yapıldığını buna çok ihtiyacım var
Mantarınız geçtimi acaba kurtulabildinizmi

Sarımsak kullanma. Kullandım ben. Bir süre iyi geliyor gibi olsa da geçici. 4 sene çektim ben bu derdi. Kültür verdim. Neler neler yaptım. Doktor, ilaç, tedavi sayısı yok. İnternette ne görürsem yaptım yok. Şükür kurtuldum. Bunun ne kadar beter bir dert olduğunu bildiğim için yazıyorum buraya. Bir tane zolax 150 içilecek. 1 tane gyno lomexsin fitil kullanılacak ama asıl tedavi immundks 10 sabah akşam iç. Bir hafta on güne geçtiğini göreceksin
Merhaba ben de bir süredir çekiyorum perişanım. Flucan. Funicit gybomax fitil kullandım geçmiyor. Doktor kültür aldı normal flora bakterisi var probiyotik kullan geçer dedi ama geçmiyor. Gidip saglık ocagına zolax yazdırsam mı? Bir çok yerde adını duydum ama içmedim faydalı bakterileri yok eder mi

X