Gelin Makyajı Kryolan

sayfası açılıyor, google da ilk sayfa zaten.. fena görünmüyor. bakıp fikrinizi söylerseniz sevinirimm

Son düzenleme:
sayfası açılıyor, google da ilk sayfa zaten.. fena görünmüyor. bakıp fikrinizi söylerseniz sevinirimm

Sayfayı gördüm şimdi,fikir veriyor ama görseller kendi işleri değil.Dikkat edersen aralarında çok bildik isimler var. Diğer taraftan sitelerinin olması bende olumlu etki bıraktı.İstanbulda mesafeler çok büyük sorun ama eğer ben burda evlenecek olsaydım M.A.C.in makyözlerini çok methediyorlar onları tercih ederdim(İstiklalde var bir şubesi ayrıca bulunduğun yere de geliyorlar diye biliyorum).Ben Antalyada evleneceğim için burda M.A.C. den alışverişimi yapıp orda kendimi Allaha emanet edeceğim.

Randevu falan alındı, artık olan oldu :) şimdi huysuzluk ediyo gibi olmiim, iyi gorunuyo gibi. (kendimi avutmuyorumdur inş) -tatlicadiarzu-

anadolu ykasında maltepede bir kuaförün reklamında gördüm saç makyaj kryolan 280 yazıyordu.bende çok duydum ve gördüm çoğu yerde adını .uygulanmış halini merak ediyorum.

Şimdi, profesyonel bir makyöz düşünün işinin ehli, çok başarılı ama elindeki malzemeler gündelik kullanım için üretilmiş kaliteli ama kullanım amacı gündelik olan ürünler.... Sizce o makyözün yaptığı makyaj ne kadar kalıcı olur??? olmaz...
Kryolan makyaj malzemelerin var yada MAC ama makyözün işinin ehli değil... O makyajdan hayır gelr mi??? hayır...

Kryolan malzemeler profesyonel kullanım için tasarlanmıştır, tiyatro sinema ve sanatsal kullanım için, spot ışıklarına sıcağa soğuğa tere yağmura dayanıklıdır....
Yani mesele kaliteli olmak olmamak meselesi değil, belki kryolan dan daha kaliteli piyasada satılan gündelik kullanıma uygun üretilmiş malzemeler de vardır, ki illaki var... Ama kaliteli bile olsalar bir film dizi çekiminde kullanılamazlar...

ışte gelin makyajı da uzun süre yüzümüzde kalacağı için bu ürünlerle ypılsa daha iyi olur... Sabah makyaj yapılıyor gecenin kötrüne kadar yüzde, gelin almada ağlıyorsun, düğünde yada nikahta spotların altında terliyosun oynuyosun davetlilerle tebrikte öpüüp duruyorsun...
Kalıcılığı sağlamak lazım....
Ama 280 lra bana biraz düşük geldi, ama belki tanıdık tavsiyesi falansa indrim yapmış olabilirler... Bilemiyorum.. Ben neredeyse 2 sene olacak Kocaelinde yaptırdım saç ve makyajımı
Kınagecesi ve düğün saç makyaj düğün manikür pedikür kaş toplam 600dü de pazarlıkla 400e bağladım...
Bu fiyat çok uygun geldi bana.. Umarım ucuz etin yahnisi hesabı olmaz da mutlu ve güzel bir gelin olursun....

%50 indirimli fiyatlarıymış, öyle dediler. bilemiyorum tabiii ne kadar doğru CADIARZU.. iyi dileklerin için çok teşekkür ederim, inş üzülmem o gün...

bu fotogarfa dikkat li bi bakin hanimlar
my.php
[/URL][/IMG]

sag altta kryolan in ambelini görebilirsiniz (Maske) makyaj kustusunun üstünde :-)
cok arastirim sitesine baktim güzel ürünler var gercekten de
ama makjay ürününlerin fiyati ucuk olmadigi icin gelin saci + makyaj 280 normal
bana da fiyat verdiler gelin basi 200 + 50 lancome makyai lancom kyrolan ürünleri fiyat olarak karsilastirinca kyrolan la hemen hemen ayni yani 280 normal bir fiyat cok da ucuz degil 600 tl de bana biraz ucuk bir rakkam gibi geldi

Arkadaslar ben Almanyadanim ve Güzellik Uzmaniyim ve okulda bu Kryolan ile makyaj yaptim bu Kryolan Tiyatrolarda, Filimlerde Oyuncularin makyaj yapildigi iyi profesyonel bir Marka ve gercektende kalici!! Fondatön olarak kullanmak istediginiz ürünü ten renginize en uygun hangisi ise onu alip, teninizin rengine tamamen uymadiysa iki rengi karistirip cok hafifce cildinize bandira bandira uygulamaniz gerek (kimileri Fondatönü badana yaparcasina üstten asagaya sagdan sola bol bol sürüyorlar)... Kalici Makyaj ise Camouflage adinda geciyor onun uygulama sekli cok farkli yani yagmur dahil yagsa bu Fondatön cikmiyor yagli nivea kremleri ice iyice bastirip siniliyor dedigim gibi ama o normal fondatön gibi degil farkli uygulaniyor!Farlara gelince Kryolanin cok güzel farlari var ne renk isterseniz cirtlak renkler simli renkler ve mat renkler metal kutu icinde kiminde sanirim 12 boya, kimi kutuda iki kat 12er renk boya oluyor! dedigim gibi burda Almanyada var onlardan iki katli metal kutular 24 renk göz farlari msla 60€ civari tr parasi olarak sanirim yaklasik 120 - 130 ytl civari!

ilk defa duydum, bu kadar revaçta olduğuna göre vardır bir özelliği.fiyatlarda çok uçuk değil sanki...

arkadaşımın kına ve gelin makyajı bu marka ile yapıldı. o kadar kalıcıydı ki çok şaşırdım açıkçası. oldukça hoş bi marka. ama düğün gibi önemli bi gün öncesinde uygulama yaptırmakta fayda var. özellikle alerjik ciltler için.

Son düzenleme:
harika bi ürün düğünümdede kınamdada bu ürünle yapıldı makyajım. okadar salya sümük ağlamama rağmen bi damla bile bozulmadı mkayaj artı eve geldiğimde çıakrırken bile zorlandım çıkarmak isteseniz bile zor çıkıo anlcıanız.tavsiye ederim.aşağıda makyajımın resimleri var kınadaki ağlamış halim gözyaşları makyajın üstünde duruo farkederseniz :) fiyat olarakta kına düğün bi arada 350 verdim manikürü ağdası kaş bıyıkta içinde tanıdıktı kuaför o yüzden çok uygun oldu...

kınada...
Imageshack - mlhll086

düğünde...
Imageshack - mlhll006

ağlamış halim ıyyy :)
Imageshack - 52891033888177277792277

buda ağlayıp gözyaşları kuruduktan sonraki hali hiç bi değişiklik yok makyajda mendille sildim bide :)
Imageshack - sdc10892z

Profesyonel makyajlarda kullanilir, benim cokca tercihettigim bir markadir biraz pahali ama cok kalici özellikle özel günlerde kullanilmasi gerekiyor.

arkadaslar baska yaptırıp resim koyan yok muuuuuuu :)) yanlız söyle bir durum var kesinlkle bilen biri yapması gerekiyormus kiiiiii ben bir fşiyat aldım 700 tl cik kadar .sadece makyaj..avrupa yakasında güzel yerde yaptıranlar var ise tavsiyelerinizi bekliyorum

Melissa güzellik salonu die bi yer. sefaköy oluyormuş galiba. Ben izmirde oturuyorum da nikahım orda olucak. pek de bilmiyorum. sen biliyorsan söyler misin bana güzel bi yer mi? gelin başı+kryolan ile profesyonel makyaj+manikür+damat bakımı+kaş fln hepsi 280 dedi.

Benim yaşadığım yerde bir kuaförde sadece gelin başı 400 TL'di
Sizinkiler çok,çok uygun geldi bana :bbo:
Sefaköyüde bilirim canım ama şaşırdım doğrusu yani..akannehir

Su bazli oldugu icin alerji yapmiyor ve uzun süre dayaniyor.
Cok canli ve kusursuz gösteriyor yüzü
Su ve sabunlada kolayca cikiyor
Birilerinin bilmesine gerek yok bence ben cok rahat uygulayabiliyorum aslinda bu konuda biraz hamarat oldugumuda kabul etmeliyim :hulya:

25ml.lik sticklerde satiliyor 50 euroya aliyorum sürekli.

400-500 tl ye kadar kuaförler para koparıyor şu gelinlerden. Bu işin raconu böyle olmuş ve ben buna çok kızıyorum !

Çevrem de bunu bilir ve tasdikler, ben kendime bir profesyonel kadar iyi makyaj yaparım. Bu konuya çok meraklı olduğum için , ve sürekli kendimi geliştirdiğim için çok iyi yaparım. Hatta çevremdekiler de makyajını bana yaptırır.

Tek derdim çok terlemektir. Yaza benim de düğünüm var ve ben makyöze hiç güvenemiyorum. Makyajımı kendim yaparım, bunun için de en yakın zamanda bir kryolan mağazasına gitmek istiyorum. oradan temin etmek istiyorum ürünleri. En azından 150-200 ödesemde, ileride yine kalıcı makyaj yapabilirim kendime. kryolan ile yapılan makyajdan dünyanın paralarını alıyorlar. Sanki şişelerini boşaltıyoruz.

yazık günah yani..

sefaköyde melissa güzellik salonu var çok kötü sakın gitmeyin tafsiye etmem 1200 tl gitti çok ağladım ağlamanın faydası yok lazer epilasyona gittim koltuk altımda yanıklarım oluştu kıl dönmelerim oluştu makinayı kullanmasını bilmiyorlar ve çokk pişşkinler bizle alakası yok daha önceden vardı bu izler diyorlar insan kendi vucudünü tanıyamazmı seni aptal yerine koyuyorlar ben mağdurum çok kötü psikolojim bozuldu bıyık bölgemi yaktılar kahferengi lekeler var bıyık gibi duruyor pudraylada kapanmıyorr bizler susutukça böle yerler prim yapıyor mağdur varsa başka bana duvara yazsın lütfen eminimki vardır çünkü çok ciddiyetsiz bir yer

Arkadaşlar umarım söyleyeceklerim size yardımcı olur.Bu ürünler oldukça uzun süre araştırdım.Porselen makyaj olarak bilinen makyajda bu kullanılıyor.Ürün fiyatları kaliteli markalarla kıyaslanınca pahalı sayılmaz.Ama asıl dikkat edilecek konu bunlar bizim rutinde kullandıklarımızdan oldukça farklı.Cilde sürülen temel bazlar,özel pudralar,kapatıcılar vb... Temizlenmesi de farklıymış.Yani oldukça profosyonellik isteyen bir ürün grubu,kendileri de özel ücretli kurslar veriyorlar yanılmıyorsam.Eğer işinde çok iyi bir uzmana yaptıracaksanız tavsiye edilecek bir ürün aksi halde sonuç yapay görünüyormuş.

Doğrusu fiyat bana(ıstanbulda yaşayan biri olarak) fazla uygun geldi,şimdiye kadar Kryolan için duyduğum min. fiyat 300tl idi ki ona dahil başka bir işlem yoktu.Mutlka ön görüşme yapın ve yaptıkları işleri görmek isteyin.
eğer bulduğun yer melissa güzellik salonu sefaköydeki ise sakın sakın arkana bakmadan kaçç görüşü aldatıyor herkez çok şikayetçi saçlarını mahfetmiş çok kötü yapmış lazere giden arkadaşlarım var hepsinde yanıklar varr tam bir ticaret yeri insan önemli değil

eğer bulduğun yer melissa güzellik salonu sefaköydeki ise sakın sakın arkana bakmadan kaçç görüşü aldatıyor herkez çok şikayetçi saçlarını mahfetmiş çok kötü yapmış lazere giden arkadaşlarım var hepsinde yanıklar varr tam bir ticaret yeri insan önemli değil

X