Saç Rengi ve Saç Boyama kuaför faciası bakır renk. çok mutsuz ve çaresizim. lütfen yardım edin. (fotoğraflı)

Yıllardır kendimm yaptım demissin . Aslında sen kendin bu hal almasına yardımcı olmussun kuaför arkadaşın suçu yok . Boya saça işler açılma işlemi kolay değildir ve her boyada katmanlar artar . En zor kısımsa kızılı eşitleyi dengelemek yıllarca farklı markalar farklı boya içerikleriyle bu hale gelen saç tek seferde kızıl bakır eşit tutturmanız zordur . Saçın pigmetlerinin eşitlenmesi gerekir . Çok yıpranmış saçta dahada zordur . Bence ( meslekten biri olarak ) önerim bir süre gerçekten açıcıyı bıtayı bırakın yoksa yanmış saçlarla bulabilrsiniz kendinizi .

merhabalar hanımlar, çok acil yardıma ihtiyacım var.
saçımda boya var diye açıcıyla açtık ve daha sonra 7.4 olduğunu iddia etti bir renkle boyadı fakat aşırı ciyak ve parlak bir turuncumsu pembeydi. koyultmak istedim. koyultunca da dipler kırmızı uçlara doğru bakırımsı oldu.
7 gün vs bekleyip yağlarla bakım yapıp akıtacağım ama sonra bunu nasıl düzeltebilirim? neva naturalisin 8.44 numarasına boyasam doğalımsı durur ve renk cümbüşünü eşitler mi? veya koleston 6.34 bakır kumral boyasam eşit olur çok mu koyu olur? veya bambaşka ne yapabilirim? lütfen yardım edin
konuyu geç farketsemde
ben beğendim açıkçası okadarda kötü olmadııı acaba naptınız değiştirdinizmi saç rengini? :)
ben çok beğendim çok yakıştırdım teninizde beyazsa beyaz tenlilere daha çok yakışıyor zaten :KK36:

Cok begendim rengi
ama zevkler farklı oluyor tabi. Ne yaptınız sonra peki boya mi? Simdiki hali nasıl

X