Saç Rengi ve Saç Boyama kuaför faciası bakır renk. çok mutsuz ve çaresizim. lütfen yardım edin. (fotoğraflı)

teşekkür ederim. saçım kopmaya başladı. zaten kısaydı daha nasıl kestireceğim bilmiyorum. hem kötü bir renkle gezeceğim hem de saçım koptu. ne yapacağım bilmiyorum çok kötüyüm
nasıl bir renk istiyorsun ona göre yardımcı olayım bakır tonları mi yoksa sıcak renklermi cnm

nasıl bir renk istiyorsun ona göre yardımcı olayım bakır tonları mi yoksa sıcak renklermi cnm
öncelikle bir şey soracağım size. kuaför telafi için keratin bakım ve kesim yapmaya çağırdı ama önce saçım nem kazansın dedi.
saç durduğu yerde nem kazanır mı? bu doğru mu?
saçımı bakıra boyasam çok yormaz mıyım sizce de? zaten kopuyor şu an. bitkisel içerikli bir boyayla siyaha dönmem en mantıklısı olmaz mı şu an?

Çok geçmiş olsun, saç biz kadınları olağanüstü etkiliyor. Tekrar boya vs olayına girmeyin. Eğer durumunuz varsa, güvendiğiniz bir kuaföre bakım maskesi yaptırın. Zaten dediğiniz gibi yıpranmış bir saça, işini ehli kuaför bir süre toparlanmasıni beklemeden müdahale etmez.

Bikmadik su saçlarla oynamaktan .
Kel kalmayız umarım
Konu sahibi bence çoktan müdahale etti saçlarına
Bizi okuyamadan
yok müdahale edemedim çünkü aşırı kuru. bir ton yağ, serum ve krem sürdüm ama bana mısın demiyor. keçe gibi. bu durumda boya istesem de süremiyorum.bu kuruluk için bi öenriniz var mı?

öncelikle bir şey soracağım size. kuaför telafi için keratin bakım ve kesim yapmaya çağırdı ama önce saçım nem kazansın dedi.
saç durduğu yerde nem kazanır mı? bu doğru mu?
saçımı bakıra boyasam çok yormaz mıyım sizce de? zaten kopuyor şu an. bitkisel içerikli bir boyayla siyaha dönmem en mantıklısı olmaz mı şu an?
aktarlardan bulabileceginiz ürün var 40 cesit bakım yağ derseniz onlar sıze verir sacinizin nem dengesini sağlar ama mutlaka saç kremi kullanın birde kuaföre söyleyin size heair serumlardan var ondan getirsin bir iki haftaya saçınız toparlanir acmissiniz bukadar tekrar koyu renge dönmeyin bir kaç yıkamaya açılır zaten saçınız

aktarlardan bulabileceginiz ürün var 40 cesit bakım yağ derseniz onlar sıze verir sacinizin nem dengesini sağlar ama mutlaka saç kremi kullanın birde kuaföre söyleyin size saç bakım serumu var ondan getirsin bir iki haftaya saçınız toparlanir acmissiniz bukadar tekrar koyu renge dönmeyin
teşekkür ediyorum ilginize ama saç rengim kamerada göründüğünden çok daha beter bi hale döndü 1 yıkama sonrası. mecbur siyaha döneceğim. en azındna daha mutlu olabilmek için.
neva naturalisin 3.0 ı kapatır mı? boyayı daha fazla akıtmaya çalışamam çünkü zaten yıpranmış akıtmaya çalışırken daha da yıpranır. direk kapatır mı sizce? bitkisel özlü bir boyaymış ama bilemedim. yoksa biraz daha toparlandıktan sonra amonyaklı olan boyalarla 2.0 vs mi geçeyim?

teşekkür ediyorum ilginize ama saç rengim kamerada göründüğünden çok daha beter bi hale döndü 1 yıkama sonrası. mecbur siyaha döneceğim. en azındna daha mutlu olabilmek için.
neva naturalisin 3.0 ı kapatır mı? boyayı daha fazla akıtmaya çalışamam çünkü zaten yıpranmış akıtmaya çalışırken daha da yıpranır. direk kapatır mı sizce? bitkisel özlü bir boyaymış ama bilemedim. yoksa biraz daha toparlandıktan sonra amonyaklı olan boyalarla 2.0 vs mi geçeyim?
hiç bir boya yüz de yüz bitkisel değil bitkisel olsa renk almaz tek renk istiyorsanız karamel tonları yada kumral tonlarina boyaya bilirsin renk geçişlerini kapatmak için düz boya da saç yipranmaz oryal yıpratır nevanin boyalarıni asla kullanmayın istediğiniz sonuca ulaşamazsınız

hiç bir boya yüz de yüz bitkisel değil bitkisel olsa renk almaz tek renk istiyorsanız karamel tonları yada kumral tonlarina boyaya bilirsin renk geçişlerini kapatmak için düz boya da saç yipranmaz oryal yıpratır nevanin boyalarıni asla kullanmayın istediğiniz sonuca ulaşamazsınız
peki teşekkür ederim. bu 1 hafta yoğun bakım yaptıracağım. keratinli krem ve saf keratin sipariş ettim. sonra kestirip siyaha boyacağım.

saçınızı ne yaptınız bilmiyorum, çok geç gördüm başlığı, başka bir şey araştırırken denk geldi, ama muhteşem olmuş ya. bozmamışsınızdır inşallah.

X