Kuafor sorunu

Kararsizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2018
107
49
Merhaba arkadaslar.benim 1 senelik bir iliskim vardi. 2 gun once sacma birseyden kavga ettik ve sonra tatliya baglandi. Oglene dogru bana bugun ne yapacagimi sordu bende kuafore gidicemi soyledim. Bana sacma bir sekilde ben gitmeni istemiyorum dedi. Bende nedenini sordum ve nedeni olmadigini sadece istemedigini onu dinlememi ve gitmememi soyledi.bende mantikli aciklamasi olmadigi icin hayir dedim.bundan dolayi tartistik bende bitsin o zaman dedim ve ayrildik. Yani hakli oldugumu biliyorum ama daha once boyle bi durum yasayan oldu mu ya da olsaydi siz nasil.davranirdiniz

Iste bende onu diyorum sizin basiniza boyle bir olay geldi mi

yok gelmedi de, gelse aynı tepkiyi verirdim. burda konu aciyolar ya bazen. ben onun için herşeyi yaptim sundam bundan vazgectim o bana şunu etti bunu etti diye. işte bu yaşadığınız ilk aşama oluyo. siz baştan kurtulmussunuz.

buna tamam deyip dev etseniz sonu gelmezdi bu tavizlerin ve görev zorunluluk haline gelirdi.

yok gelmedi de, gelse aynı tepkiyi verirdim. burda konu aciyolar ya bazen. ben onun için herşeyi yaptim sundam bundan vazgectim o bana şunu etti bunu etti diye. işte bu yaşadığınız ilk aşama oluyo. siz baştan kurtulmussunuz.

buna tamam deyip dev etseniz sonu gelmezdi bu tavizlerin ve görev zorunluluk haline gelirdi.
Tesekkur ederim

Ayrıldınız ama sanki böyle canım cicim bişeyler dese gönlünü alacak gibi hissediliyor konundan .

X