Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kuafor yada saci yanan, islakken lastik gibi uzayan var mi😔

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ıslakken uzatma ve kurutma makinesinin soğuk ayarında kurut. şanslısın ki yaz ayındayız. sıcak suyla yıkama ama buz gibi suyla da yıkama ortasını bul. bazı seriler var saç bakımı acil kurtarma vs. isimlerde satılan onlardan bir seri edin ki bu baya tuzlu&pahalı olacak. keratin filan uzak dur. sakın ısıl işlem yaptırma. Bol bol argan yağı kullan. Saçlar için güneş koruyucusu edin. Geçmiş olsun.

ıslakken uzatma ve kurutma makinesinin soğuk ayarında kurut. şanslısın ki yaz ayındayız. sıcak suyla yıkama ama buz gibi suyla da yıkama ortasını bul. bazı seriler var saç bakımı acil kurtarma vs. isimlerde satılan onlardan bir seri edin ki bu baya tuzlu&pahalı olacak. keratin filan uzak dur. sakın ısıl işlem yaptırma. Bol bol argan yağı kullan. Saçlar için güneş koruyucusu edin. Geçmiş olsun.
Merhaba benim saçlarım yumuşak pek bi sorun yok ama uçlarda 1-2 cmlik kısım sünüyor. İnce telli. bu saçlar böyle durdukça zararı olur mu. Kestirmek hiç istemiyorum zor uzattım. Ki uzamış hali omuzlarımın biraz aşağısında. En azından biraz daha uzayip öyle kestireyim diyorum kısacık kalmasın diye :KK43:

Islakken lastiklesmis saçın malesef dönüşü yok. Senelerimi vermiştim bu sorunu duzeltmek icin en en popüler ürünleri denedim düzelmedi. Zaten cogu sari sac lastiklesir hamurumsu olur islakken falan tel tel durmaz uzerine bastirinca yumuşak his verir. Asama asama açılırsa ve platine kadar açılma olmayıp daha dogal sarilarda kalirsa lastiklesmiyor. Siz durulanmayan sac bakim urunlerinden kullanin ki kuruyken kırılıp azalmasin saçlarınız. Ayda bir uclarindan kestirerek yanik kısımlardan kurtulmaya bakın. Uclarina saç yağlarından kullanin hafifce nemini kaybetmesin saç kuruyken.

Merhaba benim saçlarım yumuşak pek bi sorun yok ama uçlarda 1-2 cmlik kısım sünüyor. İnce telli. bu saçlar böyle durdukça zararı olur mu. Kestirmek hiç istemiyorum zor uzattım. Ki uzamış hali omuzlarımın biraz aşağısında. En azından biraz daha uzayip öyle kestireyim diyorum kısacık kalmasın diye :KK43:
kendin evde ufak ufak kesebilirsin. ben öyle yapıyorum bayağı toparlanıyor saç, ayrıca hiç kesmişsin gibi de durmuyor.

kendin evde ufak ufak kesebilirsin. ben öyle yapıyorum bayağı toparlanıyor saç, ayrıca hiç kesmişsin gibi de durmuyor.
Çok teşekkürler biraz kestim ama katlı olduğu için üstlerdeki katları ne kadar kessemde uzayan kısımlar gitmedi sanki hatta daha cok yukarı cıkıyor 😔 saçımın en uzun yerlerinde o sünen yerler gitti gibi ıslakken çekince sünmüyor ama biraz kısa gelen katlarda var halen. Acaba katların ucundan cok mu az kestim ki

X