Kuaförün yaptığı. (siyahımsı diplerimi açmadan boyadı )

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar 3 aylık dibim uzamıştı koyu kestane renginde. uçlar çok açık renkteydi sarıya yakın. Diplere yakın turunculukta vardı.

Evde boyarsam dipler farklı uç farklı olur gidip kuaföre temiz bi renge boyatayım dedim.

Kitapçıktan 8.0 rengini beğendim kumral, 8.1 de katalım dedik. Çokta açık bi renk değildi yani, bi tık koyuda olabilir dedim hatta çünkü açılıyor yıkadıkça. Neyse bakalım direk boyadı olduğu gibi. Dipler daha turuncumsu uçlar ise küllü oldu. Uçlardaki renk çok güzel ama diplerle bir değil yanyana getirdiğimde görebiliyorum

Ben bunu nasıl duzeltebilirim. Kuaför tanıdığımdı daha öncede birkaç kez boyattım ama şuan evime döndüm o yüzden gidemiyorum düzelt diye. Ki çok güzel oldu ışıl ışıl oldu falan diye diye yolladı orda olsam da gitmezdim heralde zar zor çocuklardan vakit bulupta gitmistim zaten.

Birdaha kapısından geçmeyi düşünmüyorum her zaman kendim yapardım açma işlemini bile. son 1 senedir kuaföre gidiyordum. çok üzüldüm uğraşmak mı istemedi anlamadım dipleri açsaydı en azından. Yada uyarsaydı daha koyu bi renk olup eşit yapsaydı bi yolu vardır yani tüm rengi eşitlemenin herhalde. gerçi buna bile 300 tl aldı fazlasıda beni aşardı 🤷🏻‍♀️ koyulaştırmak istemiyorum ve uçlarımda aşırı yıprandı 2 gun arayla boyayı da kaldıramaz sanırım 😔

Bi kaç gun daha bekleyip sadece uçlara dorelik/Bakırlık içeren bir ton mu uygulasam? Bakır tonlarıda yakışıyordu. Dipleri küllüleştiremem sanırım da 😔

Son düzenleme:
Kızlar 3 aylık dibim uzamıştı koyu kestane renginde. uçlar çok açık renkteydi sarıya yakın. Diplere yakın turunculukta vardı.

Evde boyarsam dipler farklı uç farklı olur gidip kuaföre temiz bi renge boyatayım dedim.

Kitapçıktan 8.0 rengini beğendim kumral, 8.1 de katalım dedik. Çokta açık bi renk değildi yani, bi tık koyuda olabilir dedim hatta çünkü açılıyor yıkadıkça. Neyse bakalım direk boyadı olduğu gibi. Dipler daha turuncumsu uçlar ise küllü oldu. Uçlardaki renk çok güzel ama diplerle bir değil yanyana getirdiğimde görebiliyorum

Ben bunu nasıl duzeltebilirim. Kuaför tanıdığımdı daha öncede birkaç kez boyattım ama şuan evime döndüm o yüzden gidemiyorum düzelt diye. Ki çok güzel oldu ışıl ışıl oldu falan diye diye yolladı orda olsam da gitmezdim heralde zar zor çocuklardan vakit bulupta gitmistim zaten.

Birdaha kapısından geçmeyi düşünmüyorum her zaman kendim yapardım açma işlemini bile. son 1 senedir kuaföre gidiyordum. çok üzüldüm uğraşmak mı istemedi anlamadım dipleri açsaydı en azından. Yada uyarsaydı daha koyu bi renk olup eşit yapsaydı bi yolu vardır yani tüm rengi eşitlemenin herhalde. gerçi buna bile 300 tl aldı fazlasıda beni aşardı 🤷🏻‍♀️ koyulaştırmak istemiyorum ve uçlarımda aşırı yıprandı 2 gun arayla boyayı da kaldıramaz sanırım 😔

Bi kaç gun daha bekleyip sadece uçlara dorelik/Bakırlık içeren bir ton mu uygulasam? Bakır tonlarıda yakışıyordu. Dipleri küllüleştiremem sanırım da 😔
Düşük volumle dipleri açıp uctaki rengin bikac ton koyusuyla boyayıp geçiş yapması lazımdı. Evde boyayan bile bilir ki acicisiz direkt boyandiginda oksidan yetersiz gelir saçı zorlar ve turunculastirir saçını mordan siyaha sarıdan kızıla defalarca evde boyamış biri olarak bilgim var baya. Bakır da dönmesi zor Bi renk ama seviyosan daha önce kullandıysan bence dipleri daha da berbat etmeden güzel sıcak Bi bakır tonuna boya derim 😚

Kız baya olmuş ya konu açılalı 😄 ben de tarihe bakmadım hiç, saçımı boyicaktim öylesine konulara bakayım dedim de görünce yazdım. Naptin ne renk saçın

Benimde aynısı oldu .😔
Hiç boyanmamisti oysaki daha önce.
Saçlarımı sadece ışıltı atmasını istedim dip rengi turuncu bişey uçtaki renk çok güzel doğal sarı.
Dipler kötü duruyor uzadıkça güzelleşmesini umud ediyorum.
Dip boya gelmiş gibi duruyor şuan dipler normnalde öyle durmaması lazım.
Saç dibime hiç boya kullanmamsi kendi rengi olmasi gerekirdi ombre gibi.
Nasıl duzelecegi konusunda bir fikrim yok.
Uçlar ayrı dip ayrı renk.

Benimde aynısı oldu .😔
Hiç boyanmamisti oysaki daha önce.
Saçlarımı sadece ışıltı atmasını istedim dip rengi turuncu bişey uçtaki renk çok güzel doğal sarı.
Dipler kötü duruyor uzadıkça güzelleşmesini umud ediyorum.
Dip boya gelmiş gibi duruyor şuan dipler normnalde öyle durmaması lazım.
Saç dibime hiç boya kullanmamsi kendi rengi olmasi gerekirdi ombre gibi.
Nasıl duzelecegi konusunda bir fikrim yok.
Uçlar ayrı dip ayrı renk.
Uzadıkça düzelmez de uçların bikac ton koyusu ve küllü Bi kahve boyanır turunculu kapanır saç uzadıkça ömre gibi görünür bence

Uzadıkça düzelmez de uçların bikac ton koyusu ve küllü Bi kahve boyanır turunculu kapanır saç uzadıkça ömre gibi görünür bence
Bu resimdeki kendi dip rengi diplerde boya yok mesela.
Başta diplere boya kullanmadan bu şekil yapsa belki aynısı olmasa da benzeri olucakti.
Ben bu modeli göstermiştim ama yaptığı bambaşka bişey oldu 😬😬😬
Kuaföre tekrar gideceğim bakalım onlar nasıl bir öneride bulunacaklar az daha uzasın saçım.

Eklentiler

• IMG_20230415_085836.jpg
    IMG_20230415_085836.jpg
    119,6 KB · Görüntüleme: 73
Bu resimdeki kendi dip rengi diplerde boya yok mesela.
Başta diplere boya kullanmadan bu şekil yapsa belki aynısı olmasa da benzeri olucakti.
Ben bu modeli göstermiştim ama yaptığı bambaşka bişey oldu 😬😬😬
Kuaföre tekrar gideceğim bakalım onlar nasıl bir öneride bulunacaklar az daha uzasın saçım.
Aşırı güzel model. Kendi doğal rengim böyle görsel ekledim biliyo musun hiç ombresiz aralarda parlıyor ama ben salağım ve mavi siyaha boyadım saçımı 😣 4 aydır boyamiyoeum 3 4 cm dibim geldi. Ve hamile olduğumu öğrendim boyayamicagima göre dedim 9 ay daha dibim gelirse hiç ziyan etmiyim kendi rengime döneyim hem uzamış olur uçları açtırırım diye düşünüyorum. Gerçi bana belli olmaz doğumdan sonra kırkım çıkınca kısa kestirip siyah da yapabilirim ikizler kadınıyım kendime ben bile güvenmiyorum 🤫🤪

Eklentiler

• images (8).jpeg
    images (8).jpeg
    24,4 KB · Görüntüleme: 72
Aşırı güzel model. Kendi doğal rengim böyle görsel ekledim biliyo musun hiç ombresiz aralarda parlıyor ama ben salağım ve mavi siyaha boyadım saçımı 😣 4 aydır boyamiyoeum 3 4 cm dibim geldi. Ve hamile olduğumu öğrendim boyayamicagima göre dedim 9 ay daha dibim gelirse hiç ziyan etmiyim kendi rengime döneyim hem uzamış olur uçları açtırırım diye düşünüyorum. Gerçi bana belli olmaz doğumdan sonra kırkım çıkınca kısa kestirip siyah da yapabilirim ikizler kadınıyım kendime ben bile güvenmiyorum 🤫🤪
Çok güzelmiş doğal renginiz tam istediğim renk doğal dursun istiyordum 😍
Umarım kendi istediğin renge dönersin .
Bebeğinizi sağlıkla kucaginiza alın inşallah ne güzel sürpriz olmuş .
4 yıldır hamile kalmaya çalışıyorum 🥲.
Dua edersen bana da çok mutlu olurum hamilelerin duası kabul olur derler 💖
Bu arada bende ikizler kadınıyım 😅
Belimde olan saçlarımı kulak boyunda kestirdim .
Değişiklik oldu tavsiye ederim çok büyük rahatlama geldi 😅

Çok güzelmiş doğal renginiz tam istediğim renk doğal dursun istiyordum 😍
Umarım kendi istediğin renge dönersin .
Bebeğinizi sağlıkla kucaginiza alın inşallah ne güzel sürpriz olmuş .
4 yıldır hamile kalmaya çalışıyorum 🥲.
Dua edersen bana da çok mutlu olurum hamilelerin duası kabul olur derler 💖
Bu arada bende ikizler kadınıyım 😅
Belimde olan saçlarımı kulak boyunda kestirdim .
Değişiklik oldu tavsiye ederim çok büyük rahatlama geldi 😅
Güzel dileklerin için çok sağol Allah hayırlısıyla sağlıklı Bi bebis nasip etsin sana da canım 😍🌺 şuan tam olarak o boyda saçım zaten uzayana kadar sabreder miyim bilemiyorum. Neden kanımın ısındığı belli oldu burcdasmisiz😉😚

Güzel dileklerin için çok sağol Allah hayırlısıyla sağlıklı Bi bebis nasip etsin sana da canım 😍🌺 şuan tam olarak o boyda saçım zaten uzayana kadar sabreder miyim bilemiyorum. Neden kanımın ısındığı belli oldu burcdasmisiz😉😚
Amin inşallah ☘️

Benimde baya ısındı .teşekkür ediyorum cevap verip ilgilendiğiniz için 😚💖🌸

X