Küçük bir merak.

nightingale62

🦋
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2021
695
427
Slm arkadaşlar. Tvde çocuk için video açarken, reklam aralarında 2 dak gibi süren japone ve hintli kızların dansı çıkıyor. Yanlış anlaşılmasın, kıskanmak değil; çünkü zaten heryerleri kapalı, sadece dans var. Bizim izlediğimiz videolardan kaynaklansa diye düşündüm ama arama ve izleme geçmişini tamamen temizleyip üzerine maşa ve koca ayı açıyorum, hemen akabinde yine aynı. Youtube bağlı olan cihaz eşleştirmesini bile sıfırladım( telefondan girmeyle de ilgisi yok)

bu dans videolari neyin reklami? youtubeda arada cikan reklamlarin arama gecmisiyle alakasi yok, onlar kitlesel olarak cikiyor. yasadiginiz bolge/yasiniz/ilgilendiginiz konular vs ile ilgili. yani bugun seks shop arattim youtubeda seks shop reklami ciksin gibi bir sey yok.

adssettings.google.com sitesine girince cogunuz kendinizle uyusan bilgileri goreceksiniz, bu bilgilere gore youtube videolarinda cikan reklamlar belirleniyor. arama gecmisiniz diger websitelerdeki frame reklamlar ile ilgili.

Maalesef bazen çok böyle şeyler çıkıyor. Algoritmalarla bile ilgisi yok.
Reklamsız YouTube gibi reklamsız bir platform tercih edin.
sağolun

bu dans videolari neyin reklami? youtubeda arada cikan reklamlarin arama gecmisiyle alakasi yok, onlar kitlesel olarak cikiyor. yasadiginiz bolge/yasiniz/ilgilendiginiz konular vs ile ilgili. yani bugun seks shop arattim youtubeda seks shop reklami ciksin gibi bir sey yok.

adssettings.google.com sitesine girince cogunuz kendinizle uyusan bilgileri goreceksiniz, bu bilgilere gore youtube videolarinda cikan reklamlar belirleniyor. arama gecmisiniz diger websitelerdeki frame reklamlar ile ilgili.
dans videosunda bi ürün veya hizmet reklamı yok. Teşekkürler

Bazen bende çok alakasız şeyler çıkıyor
Sapolun

X