Saç Rengi ve Saç Boyama Küçük bir saç boyama sorusu

Pozitif bir uye

La galibe İLLALLAH 🧡
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2018
3.463
6.935
Merhaba,
Saç boyama hakkında sorum. Saçımı boyalı bir arkadaş tavsiyesi ile açıcı ile açtım ve bir süre sonra onun dediği boyalar ile boyadım. Sarı renk istiyordum derdim neyse artık. Boyadım saç küllü sarı olacakken turuncumsu oldu. Bir süre sonra dediği boyalar ile platin sarı boya aldık onunla boyadık küllü sarı ve platin karışık yani. Sonra saç oldu turuncu. Yani bu turuncu renk hiç mi gitmiyo anlayamıyorum oldum bjr portakal adeta. Şimdi bir boyayı daha asla kaldirmaz saçım eminim uzundu uçları yandı boyadan sonra uçlarını kestim. çok uzattım özür dilerim. Sorum şu bu sarı sandığım kafaya ne renk boya sürsem saçım biraz koyu tonda normal görünebilir. Kendi saçım kahverengi gibiydi. Dipten çıkıyor ama çabuk uzamaz tabi sizce bu sari renk üzerine koyu renk boya daha fazla batırır mi?

Saçını yakarsın. Mor şampuan al haftada bir kullan turunculuklar zamanla akacak.

hiç açıcı kullanmanıza gerek yokmuş direkt boyasaydınızda tutardı çok koyu değilmiş saçlarınız zaten öyle sapsarı olmazdı ama zaten sizin istediğinizde o değilmiş anladığım.
ne yapılabilir bilmiyorum ama kestirin bence.

Merhaba,
Saç boyama hakkında sorum. Saçımı boyalı bir arkadaş tavsiyesi ile açıcı ile açtım ve bir süre sonra onun dediği boyalar ile boyadım. Sarı renk istiyordum derdim neyse artık. Boyadım saç küllü sarı olacakken turuncumsu oldu. Bir süre sonra dediği boyalar ile platin sarı boya aldık onunla boyadık küllü sarı ve platin karışık yani. Sonra saç oldu turuncu. Yani bu turuncu renk hiç mi gitmiyo anlayamıyorum oldum bjr portakal adeta. Şimdi bir boyayı daha asla kaldirmaz saçım eminim uzundu uçları yandı boyadan sonra uçlarını kestim. çok uzattım özür dilerim. Sorum şu bu sarı sandığım kafaya ne renk boya sürsem saçım biraz koyu tonda normal görünebilir. Kendi saçım kahverengi gibiydi. Dipten çıkıyor ama çabuk uzamaz tabi sizce bu sari renk üzerine koyu renk boya daha fazla batırır mi?
Mavi siyah boyadan nohut kadar yarım çay bardağı saç kremi bir çorba kaşığı kadar oksidasyon yarım çay bardağı su karıştır 10 dakika beklet yıka

Mor şampuanla yıkayın.
Hindistan cevizi yapı ile kuvvetlendirin.
Kuaförle bi konuşun belki kına içerikli bir boya tavsiye eder.
Kayınvalidemin bir akrabası ceviz kabuğu ile bir şeyler yapıyordu renk koyu oluyordu ama sorabileceğim biri değil. Belki bilen biri vardır diye yazdım.
Evde saç boyama işi risk özellikle de sarı çok büyük risk.
Ben turuncu saçı çok severim ama nasıl bir tonda durduğu da çok önemli.

Saçınızı açıcı ile açtıysanız turuncu tonlar kaldıysa biraz aç açıkmıştır sanırım ilk defa mı açtınız? Size koleston 12.11 önerebilirim biraz araştırırsanız siz de görürsünüz boyadıktan sonra tütüncülük bırakmıyor birkaç boya alışması gerekebilir ama zaten siz açıcı kullanmışsınız istediğiniz küllü tonu verir diye düşünüyorum

Küllü sarı için açmak gerekiyormuki
İki kere boyamak yeterli sonucu verirdi sanki
Açmak hem tehlikeli hemde renk hoş olmuyor bence
Başta tutsada zamanla turuncumsu yeşilimsi bi hal alıyo

Ben de çok uğraştım ama evde zor. Tutmuyor. İyi bir kuaföre gidip güzel sarıya döndürebildim. Kötü kuaför de becerememişti.

mor sampuani deneyin tam istediginiz gibi bir sari vermez ama o cok turunculugu alir. saciniz biraz kendine geldikten sonra yeniden islem yapabilirsiniz bir sure idare eder yani sizi.

Saçımı hiç boyatmadım bilmiyorum ama millet kuaförde bile güzel sarı tutturmakta zorlanırken siz ne cesaret evde sarı denediniz ki…
Evde saç boyamak çok riskli bu yüzden çok eğlenceli. 😜 Ve kuaförler daha yüksek dereceli oksidasyon kullanıyor daha çok yakıyor.

Evde saç boyamak çok riskli bu yüzden çok eğlenceli. 😜 Ve kuaförler daha yüksek dereceli oksidasyon kullanıyor daha çok yakıyor.
Kesinlikle katılıyorum. İki buçuk yıldır boyamadigim saçlarımı ki hiç boya kalmamıştı artık tamamen kestim ve kurtulmuştum boyadan, ani bir kararla sarıya boyadım 😅 ki kapkara saçlarım var. Yıllarca bakır kullanmistim hamile kalınca bıraktım ve kendi rengine dönmüştü artık. Tabii bolca turunculasti. Şimdi mor şampuan ile akitiyorum turuncuyu. Yavaş yavaş dönecek sarıya çok heyecanlı 😅

Kesinlikle katılıyorum. İki buçuk yıldır boyamadigim saçlarımı ki hiç boya kalmamıştı artık tamamen kestim ve kurtulmuştum boyadan, ani bir kararla sarıya boyadım 😅 ki kapkara saçlarım var. Yıllarca bakır kullanmistim hamile kalınca bıraktım ve kendi rengine dönmüştü artık. Tabii bolca turunculasti. Şimdi mor şampuan ile akitiyorum turuncuyu. Yavaş yavaş dönecek sarıya çok heyecanlı 😅
Kökü sende nasıl olsa boşver kız. 😍

Kökü sende nasıl olsa boşver kız. 😍
Ay evet hiç acımam saçıma yıllardır her tonu denedim sarı hariç. Onu da işte eşim istedi bu kez bu erkeklerin sarı sevdası nereden geliyor acaba 😂 Cart cart keserim aklıma estikçe falan. Bakalım girdik bi yola😅

Ay evet hiç acımam saçıma yıllardır her tonu denedim sarı hariç. Onu da işte eşim istedi bu kez bu erkeklerin sarı sevdası nereden geliyor acaba 😂 Cart cart keserim aklıma estikçe falan. Bakalım girdik bi yola😅
Ben de sarhoş kuaföre bile saç kestirmiş insanım. :KK70:

• Komik
Reactions: Kuf
X