Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri küçük göğüs:))))

canım 46 kiloyum diyosun ya 85 bedenmi bekliyorsun tabikide küçük olacak gögüslerin öyle işmi var hem incecik olcaksın hem göğüslerin iri imkasiz bende 1.62 boyundayım 58 kiloyum gayet gögüslerim yerinde ama 54 kiloya düştüğümde memeden eser kalmıyor.Yağ tabakası göğüs bedeninde ne kadar yağ olabilirki 46 kiloyken göğüslerin büyük olsun. Bence destekli takma ya gerçekten takma öz güvenin olsun bir arkadaşım var oda gögüsleri küçük olduğu için destekli kullanıyor ama sütyen ben burdayım diyor resmen kötü görüntü kimi kandıracaksın ki boşver öz güvenin olsun kendine gerekirse biraz kilo al ve plates yap yada göğüs çalışacak hareketler yap rutine bağla göğüs çalışma konusunda. 54 kiloyken 75-80 arası takıyordum ama üzülecek bişey yokki bunda büyük ve sarkık olmasındansa küçük ve dik olması daha iyi geliyor bana .

kiloyla alakalı olduğunu düşünmüyorum ben de 58 kilo oldum bu ay ama büyüme yok. çok büyük sarkık istemem ama 85 - 90 ideal bence. ister istemez insanın özgüvenini düşürüyor fazla kafama takmasam da.. östrojen hormonu eksikliğinden kaynaklanıyo olabilirmi acaba bunun için ilaç kullanan var mı

Kızlar birşey soracağım.20den sonra göğüs büyür mü? Ben hergün adaçayı içiyorum büyüsünler diye masaj falan yapıyorum büyüdüğü yok ama alışkanlık oldu artık.O kadar moralim bozuluyo ki anlatamam.Destekliler canımı çok acıtıyolar bıktım valla artık.Bide her gün büyük göğüsü erkeklerin ne kadar sevdiğini duyuyoruz sağdan soldan.Yarın bir gün evlenirsem ne olucak.Ameliyat masasına yatmaya değer mi dış görüntü için.Kafamda deli sorular var.Artık büyümez ama dimi :26:

Benimde goguslerim cok kucuktu ve asiri kafaya takiyodum evlen emzir buyur derdiler evlendim cocuk yaptim buyudu icine sut dolunca ama kizim sutten kesilince hoop gitti dahada kuculdu neyse sonuc gittim slokon ameliyati oldum cok iyi suan ve disardan bakan anlamaz evlendikten sonra dusunebilirsin bence sende

Benim de göğsüm çok sönük çocuğumu sütten kestim su dolu balon gîbi oldular ne yapmalıyım önerisi olan varmıı:KK43:(ameliyat dışında tabii:)

Son düzenleme:
Bence silikon şart insanın özgüveni yerine geliyor ayrıca cocukda emziriliyor yanlış bilgi vermeyin

Kızlar birşey soracağım.20den sonra göğüs büyür mü? Ben hergün adaçayı içiyorum büyüsünler diye masaj falan yapıyorum büyüdüğü yok ama alışkanlık oldu artık.O kadar moralim bozuluyo ki anlatamam.Destekliler canımı çok acıtıyolar bıktım valla artık.Bide her gün büyük göğüsü erkeklerin ne kadar sevdiğini duyuyoruz sağdan soldan.Yarın bir gün evlenirsem ne olucak.Ameliyat masasına yatmaya değer mi dış görüntü için.Kafamda deli sorular var.Artık büyümez ama dimi :26:
merhaba,
Bu ürünümüzü denemenizi tavsiye ederim çok etkili bir üründür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım bence bunu sorun ve takıntı haline getirme birşeyler yapma artık bunun için çünkü bunun bir çözümü yok yok o büyütürmüş bu büyütürmüş yok öyle birşey canım. Olduğu gibi kabul et hem seninle evlenecek insan oran buran güzel diye de evlenmesin öyle adamla da işin olmasın merak etme eşinde sorun etmez seni sevdikten sonra bıçak altına yatmaya değmez tam tersine daha yapay bir görüntü olur ayrıca silikon taktırdığınız zaman çocuğunuz olduğu zaman çıkarttırmak zorundasınız çünkü o şekilde emziremiyorsunuz Ebru Şallı çıkarttırmuıştı ve aslında bazı ünlüler de bu şekilde küçük göğüslü. Ebru şallı ve herkesin çok beğendiği Eda Taşpınar bu kişilerden ama hiç göze batmıyor. Sen asıl buna takıntı yaparsan karşındaki de takılır kendini sev ve güven. Benim de öyle küçük ama hiç sorun olmadı yanii 6 senelikte evliyim. Zaten çocuğun olunca süt dolacak büyüyecekelr sonrasında da biraz daha dolgunlaşmıuş olur kilo da alacağın için büyürler merak etme çok büyük göğüslü olmak bende daha kötü :KK34:
Göğüs altı ve kolaltı silikon ameliyatlarında silikonu çıkarmadan emzirebiliyorsun. Çünkü süt kanallarının altına koyuluyo silikon emzirmeye engel olmuyo. Silikonu meme ucu kesilerek koydurmadığın sürece sorun yok yani

Ben bir doktor olarak söylüyorum.Ne yazık ki göğüs büyütme ve küçültme gibi konularda krem jel tablet vs gibi şeylerin kesinlikle büyütücü etkisi olmaz.bu konu da rahatsız olan arkadaşlar kesinlikle bir plastik cerrahi ile görüşerek operasyon olabilir.
Kesin ve mutlu bir çözüm.arzu eden arkadaşlara plastik cerrahi muayene randevu ve hattta operasyon konusunda yardımcı olabilirim.05

Son düzenleyen: Moderatör:
X