Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüsler...:(

matemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
3.112
947
34
Kızlar kendi sayfamıza kimseler girmediğinden konuyu buraya açmak istedim..:KK14:
bu durumdan muzdarip çok kadın var belki ama ben kendimi anlatayım.:KK3:
24 yaşındayım.ölçüleriim göğüs üstünden 80 cm diyebilirim.dolgulu 75 sutyen zor doluyor yani..:KK17:

doğal yöntemleri araştırdım.kimini uyguladım kimini yapmadım.ciddi bi disiplinle yapmak gerekiyor ve en önemlisi acaba büyürmü sorusu??
Bu konu psikolojimi bozmuş durumda.evdeyken sutyensiz dolaştığımda 10 yaşında kız çocuğu gibi hissediyorum berbat bi durum.:KK43:

Sizden ricam şu çevrenizde yakınınızda hiç doğal yollardan büyüten tanıdıklarınız varmı?
dolgusuz 75i doldursun bana kafi..öyle büyük büyük göğüslerim olsunda istemiyorum.psikolojim düzelsin yeterki.
silikon süreci zor ve anlaşılma ihtimali yüksek olduğundan istemiyorum.korkuyorum birazda.:KK30:

bide dolgu maddeleri varmış bunun için o çok avantajlı duruyor ama yeterince bilgim yok...
birde ibrahim saraçoğlunun bi kürü var bu konuda.doğal yollardanda olabiliyor demekki diyorum ve sizlere danışmak istedim.
benim boyum 1.62 kilom 48 şuan...biraz kilo alıp 55 olmak istiyorum bu arada..
lütfen bilgisi olanlar cevap versin.şimdiden teşekkürler.:KK16::KK16::KK16:

kız kardeşimde seninle aynı ölçülerdeydi canım, kiloda aynıydı, doğum ve emzirme sürecinden sonra 75i doldurmaya başladı ama kilodanmı emzirmedenmi bilmiyorum şimdi 56 kilo. benimkiler zaten büyüktü şimdi doğum öncesine göre 5 cm fazla. yani kilo almak işe yarayacaktır bence..

Bence de kilo almak işe yarar baya zayıfsın. Onun dışında sana pek tavsiye veremem çünkü kelin ilacı olsaymış kendi başına sürermiş :KK53:

Bennimkilerde kucuk malesef . Dogumdan sonar bombagibiydller 90 bedendi ne guzel hep oyle Kalsaydi Keske. Sonduler simdi yine:KK1:

Bence de kilo almak işe yarar baya zayıfsın. Onun dışında sana pek tavsiye veremem çünkü kelin ilacı olsaymış kendi başına sürermiş :KK53:

Bennimkilerde kucuk malesef . Dogumdan sonar bombagibiydller 90 bedendi ne guzel hep oyle Kalsaydi Keske. Sonduler simdi yine:KK1:

Kilo almak cidden ise yariyormu ????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ablamin 80 di doğumunda 90 oldu çocuğu 1 yasina geldi. Göğüsleri 75 smdi.:KK43:(( szindemi ole oldu

Kilo almak işe yaramaz. 43 kiloydum göğüslerim 75 ti. 48 oldum hala 75ti. Doğum kontrol hapına başladım o büyüttü göğüslerimi şu an 80 cm havalarda geziyorum:) :)

Koalina tarafından yazılmıştır:)

Valla kiloda aldim emzirdim de aksine daha cok kuculdu.bir cozum bulursan paylas:KK43:

Kilo almak işe yaramaz. 43 kiloydum göğüslerim 75 ti. 48 oldum hala 75ti. Doğum kontrol hapına başladım o büyüttü göğüslerimi şu an 80 cm havalarda geziyorum:) :)

2 yildir diane35 kullaniom cm büyüme yok

Kilo almak cidden ise yariyormu ????

Tabii ki canım, birçok insanda kilo alınca büyüyor, verince de küçülüyor. Yağ dokusu malum, ee aldığın kalorilerin bir kısmı da bu bölge de yağ olarak depolanıyor.

Kilo al, baska bir seye ihtiyacın yok. Test edildi onaylandi. :KK70:

Tabii ki canım, birçok insanda kilo alınca büyüyor, verince de küçülüyor. Yağ dokusu malum, ee aldığın kalorilerin bir kısmı da bu bölge de yağ olarak depolanıyor.

Kilo al, baska bir seye ihtiyacın yok. Test edildi onaylandi. :KK70:

Bench press hareketide buyutuomus yarim beden anca buyutuomus ama buyutuo iste iyi bence.denesekmi useniyorum

Arkadaşım senin boyun kaç ki? 48 kiloyla vücudunun hiç bir yerinde ekstra yağ yoktur zannımca.

Bölgesel kilo almak lazimki kuzum:KK43: ? ...... ?

Bench press hareketide buyutuomus yarim beden anca buyutuomus ama buyutuo iste iyi bence.denesekmi useniyorum

Bench press ne ki? Push-up, gibi mi? Şınav mı deniyor, o mu?

Doğum yaptım 95 kiloyum göğüslerim hala 75 dolguluyu zor dolduruyor büyüse benimki büyürdü doğumdan sonra emzirmekte çok zorlandım bebeği göğüsüme kaldırmak zorunda kaldım yada ben eğildim bebeğim tutmakta zorlandı ememedi sütüm azdı zaten oda gitti çözümü yok.

X